Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

encan

yok yarın gıtcem kocis gelcek yarın oglen alcak benle annemı gıtcez cumbur cemaat

mavili

hazırlık sancıları dedikleri şeyler başlamış sanırım ya bu sıcaklar bu sene mi bir acayip yoksa hep mi böyleydi yapış yapış oluyor insan bende aynen duşa girip çıkmaktan bıktım helede yürüyüşten gelince

mavili

hadi bakalım hayırlısı benim kontrolüm cumartesi vakit geçmiyor artık ya

emosum

encan senin bebegin kilosundan dolayı sanıyodum ben normal olmucak ya yanlısmı hatırlıyom :dontknow:

emosum

maviş vakit geciyoo  bak yarın cananın haberlerini alcaz sonra benim sonra berrinin sonrada senin az kalmıs ;)

encan

ee az kalmıs senınde nasılsa gececek ..........

ay ne komikim sana dıyomda ben yarını nasıl etcem bılmıyooom

bıze sıcakemosum.evet hazırlık sancılaarııı.
ben dun dısarı cıktım bı anakucagı kalmıstı onu aldım donuste eve gelemıyodum herhalde burda dogurcam dedı kalcam bı tutuldukı sormayın

emosum

encan

evet bebek kılolu dıye ama yarın catıya bakcakmıs olcum yapcakmısta muhtemelen uyusmaz ama bı ıhtımal demıstı bakalım en son kıloya 2 hafta once bakmıstı gecen hafta sadece nst ye gırdım ve suyuna baktı bakalım 2 haftada kac kılo aldıysa

encan

emoş carsamba gıdıyon dımı sen gelınce yazhaberlerını bakarsın aynı gun verırler

emosum

evet canım carsamba gidiyom olabilir aynı gün verirler belki doguma aynı gün gideriz ;)

encan

kısmet sonrada ıyılesıp gelınca maviliyi beklerız

emosum

emosum

bende birazcık yokum sacıma bakım  maskesi  yapıcam  :D

oozge