Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

bende öyle  :k06: diyorum sonradan cıkıp alamam ama emin ol cogu seyi almısızdır zaten gerekli olanları aldık ekstra bişey cıkarsa kocişlerimiz halleder :k06:

encan

evet oylede zaten annem her hafta ıkı gun bende kalıyodu salıyada 2 ay kalması ıcın onu kacırıyoruz hihihi

emosum

encan

emosum

encan

evet   banane banane salı gelcek zaten doktor donusu kocısımle onu bıze getırıp babamdan saklıcaz ve 2 ay bırakmıcaz haftada 1 gıdıp kardesıme yemek yapabılcek superızzzzzzzzzzzzz

emosum

sevindim canım senin adına
benimde annem geliyooo  ama uzaktı bana zaten malatyadaydı annem bana büyük moral olucak gelmesi artık carsambada benimki gelir :k06: :k06:

mavili

günaydın emoş encan nasılsınız bakalım ben yeni kalktım :suclu: :suclu: :suclu:

emoş dün akşam yazdıklarımı okudun umarım ben yemek yemeye gidince sen çıktım sanmışsın

tembel degilim ben kızım gece uyumamı istemiyor istiyorki sessiz bir ortamda onunla konuşayım okşayım güzel şeyler söyleyim hareket ediyor bol bol uyutmuyor beni sabaha karşı genelde 6 civarı uyuyorum hava da sabah serinligi oluyor gece çok sıcak bunalıyorum ayagımın altında bir legen su oturuyorum hatta buz taneleri atıyorum içine

siz doguma gidince ben tek kalacagım burada bana kim moral verecek emoş ya çarşambaya da az kaldı hayırlısıyla denizi al da bir kucagına dünyanın en güzel duygusunu yaşa mis kokusunu çek içine ne güzel

benim daha çokkkkkk   şafagımız uzun bizim kavuşmamıza çok var

emosum

günaydın mavişim evet sen dün yemek yemeye gitmişşin ben uyudun sandın cıktım netten...sen yokken kendimi yalnız hissetim ;)

bende dün gece pek uyudum diyemem vallahi kalktım sırt agrım var sonra kasıklarımda biraz agrı vardı evin içinde dolastım eşim korktu dogummu geldi diye ona yatmasını söledim önemli bişey deil dedim ama bugun iyiyim

canım sen burda tek kalacagını düşünme
dogumdan sonra ben nete fazla giremeem ama aklım hep sende kalır mavişim unuturmuyum ben ilk fırsatta gelirim siteye
sen benim candostumsun bu sitede :opucuk:

mavili

canım benim sende benim için öylesin dikkat et havalar sıcak terliyor insan birde üşütüyor ter soguyunca sırt agrıların ondan olabilir  cam açık yatma diyorum da ben de cam açık yatıyorum agrı yapıyor eşim öyle yorulmuşki dün onuda 2.5 saat yürüttüm kendimle zaten işten gelmişti deliksiz uyudu garibim sabaha dek bense dolandım durdum habire meyve yedim karnım çok şiş şuan nasıl indirecegim bilmiyorum  :toothy10:

emosum

encan

kızlarrrrrrrrrrrrrrr

bebısimin adını ben koycam erkek olsa esım koycaktı ama kız olunca benım gorevım oldu ama dogdu dogacak ben ısım koyamadım bak aglıcam sımdııııııııııııııııııııı

encan

mavili

kız bebek isimleri arıyorum sayfasında güzel isimler var canım hiç biri içine sinmedimi

aklındakileri yaz birlikte eleyelim istersen

diyene bak ben de daha karar vermedim :ehi:

emosum

kız sendemi daha isim ayarlamadın bebişleriniz dogcak düşündüğünüz isim yokmu :dontknow: