Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

encan

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
banada her hasatneye gitmemde orda bekeleynler erkek diyodu ben sinirleniyodum hayır kızım olucak diye kız diyorum cinsiyetini söledi dr
ama eger erkek olsaydıda bende aldıgım pembeleri giydirrim napayım o da gösterseydi :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

hayır canım alt ultrasonla bakılmıyo elle muayane ediliyo ;D
parmakla :toothy10:
bende ilk basta ürkmüştüm ama dr eli hafifti :k06:

encan

dımıyanı gosterseymıs.sen kac kılo aldın.ben bıraz fazla aldım aslında 50 kıloydum hamıle kalınca ondan pek bellı olmuyo ama 69 oldum ve her gun kremlenmeme ragmen bırden catladım

emosum

canım bende cok kilo aldım ama benimde pek belli olmuyo ama 17 kilo aldım :k06: :k06: :k06:
20 ye kadar gider benim yolum :k06: doguma kadar ama catlagım yok sadece gögsümde catlaklar olustu dr sütten dedi napalım ya karnımda olmaktansa gögsümde olsun :laughing7:

encan

benım gogsumden klostrom denen sey 20 haftadan gelmeye basladıama hıc buyumedıler azcık ufacıktırlarda o yuzden korkuyom emzıremezsem dıye

emosum

sonuçta rahatsız edici tabi tabi catı muayanesi dr sadece orta ve işaret parmagıyla bakıyo  ama o kadar acı veren birşey değil. zaten birkaç saniye sürüyor sadece merak etmeyin yani

emosum

encan

catı muanesınden sonrada bebegın kafasıyla orantısına bakar herhalde.ne bılım kucukler ya ondan tutmaz falan

emosum

evet canım catının dar olması bebegin dogum sırasında gecişi için zor olacagı için zaten sezeryana karar veriyo dr lar ;)

encan

eee napalım hayırlısı olsun mınık kızlarımız saglıkla gelsınde gerısını bız cekerız

emosum

encan

evet kucuk meleklerımız onlar.ılk haftalarımı hatırlıyomda gecmez bu gunler demıstım.mercımek gıbı bıseydı tompik kızım.

emosum

ozaman ilk haftalar gecmiyodu simdi son haftalar gecmiyo :k06:

encan

oyle ama az kaldı acaba eksık bısey bıraktımmı dıyıp duruyom sezeryan olursam sonra halledemeyebılırım dıye bu sıcaklarda akstra bıseye ıhtıyac duycakmı acaba