Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

acıktım da tıkınmaya gittim canım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

normal dogumdan hemen sonra takılıyor ama sezeryandan hemen sonra takılmıyor sanırım doktorum 1 hafta sonra takabilirsin demişti bana sezeryan planladıgımda yara yeri iyileşince takılıyor bildigim kadarıyla

mavili

beni yine uyku tutmadı bu gece  neyapcam ben bu uykusuzluk problemini ya gece hiç uyuyamıyorum sabah 6 gibi yatıp 11 12 de kalkıyorum çok fena bu ya 

emoşum uyuyosun dur sen şimdi uyu bakalım deniz dogsun uyutmasın seni de bana eşlik et bari  :toothy10: :toothy10:

emoş oklava sallarmış bana canım sıkılıyor geceleri ya kimse olmuyor forumdada ösge bu gece yoktu facebooktaydı o sattı bizi bu gece nerdesin bakim yarın gelirsen sayfamıza sorarım ben sana :caca: :caca:

yalnız kaldım ya herkese çatarmışım şimdi beni niye yalnız bırakıyorsunuz ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

haklısınız bu saatte başka ne yapılabilirki :opucuk:

mavili

neyse bende çıkayım bari hadi iyi geceler sizlere güzel bebişlerin :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: güzel annişleri

oozge

of yıne kacırmısım bu ranın ucu bucagı nerde yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :director: :director: :director: :director: :BangHead: :BangHead:

emosum

kızlar günaydınn
bugun yine herzamanki gibi erkenciyimmmmm
yürüyüş yaptım yarım saatliğinede olsa yürüdümmmm  kendimi cok iyi hissediyorumm neden anlamıs deilim :k06:
rüyamda bebişimi gördüm ondan olabilir heralde :k06:
ama dün uyurken rahat edemedim kaç defa kalktım sırtım agrıyordu ama şimdi iyiyim

bu arada mavişim sen şimdiii halaaa  uyuyosundurr  uyu bakalım gece yatma gündüz yataktan kalkma tembel seni :suclu: :D
özgecim sende şimdi hafta sonu tatilindesindir belki yazlıktasındır yada anne gelmiştir rahata kavusmussundur
neyse ikinizide öpüyorum güzel bi kahvaltı beni bekliyo :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

:opucuk:

emosum

encan

heyecenlıyım tatlım sen nasılsın bebısın nasıl

emosum

iyiyim ya bende öyle heycanla bekliyorum belli oldumu ne zaman dogum yapıcagın ;)

emosum

salı günü belli olucaktı dimi unuttum daha salıya gelmedik :D

encan

evet tatlımcım sende carsamba gidıyon dimi hadi bakalım Allahtan hayırlısı

emosum

encan

benimde catıyamı ne bakacakmıs bebekle orantılımı dıye sanırım sonrada gun vercek.zaten esıme demıskı yapamaz normal cok panik oluyo dıye gıdımde sorcam hesabını kim tutar beniiiiiiiiiiiiii

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
git sor hesabını
benim catı ya bakmıstı dar oldugu için sezeryan kararı almıstık  :dontknow:yine bakıcak heral
de

encan

ben panikmişimde karasızmısımda dayanamazmısımda...zaten her goren benı sımdıye kadar belkı 100 kısı aaa oglunmu olcak dıyo hayır efendım kızım kızm dıyom ama yooo o kesın erkek nıyeymıs oyle duruyomus tamam hayırlısı ama nerden anladın dımı.bende baska bı doktora gıttım gızlıce bakım ne dıyecek dıye kız dedı o da tabı Allah bılır...pembelerı gıyer napalımmm.