Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

:k06: :k06: hadi uyuyalım mavişim bebişlerimizide uykusuz bırakmaya hakkımız yok hemde kocişlerimizde zaten gün boyu calısıyolar :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
iyi bak yarın görüşürüz iyi geceler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

iyi geceler canım öpüyorum senide denizimizide  :opucuk: tatlı rüyalar

Ecrin57

benim adim ayfer canim memnun oldum tekrar ya benim bebisim 30 cu haftasina girmek uzere ve 36ci haftada sezeryan olacak dedi doktorum eger suyum az olmazsa 38ci haftaya uzatmaya caliscaklar bebek icin gelisimi iyi olur diye ama mecbur sezeryan olmasi lazim benim melisamin normal dogumda dahada zarar gorme ihtimali varmis ameliyata alinmasi gerekiyor hemen ama ben hala inanmiyorum kizim saglikli diyorum icimden ona konduramiyorum bir sey yani az kaldi sayilir 6 hafta gibi 24de kontrolum var gelismeleri paylasicam sizinle
ya az once yazip gonderdim sandim gonder e tiklamamisim galiba beklettim kusura bakmayin tekrar yazdim :flowers:

Ecrin57

bende kendimi yasli gibi hissediyorum bu aralar hareketlerim kisitli artik hic bir isimi dogru yapamiyorum egilmesi sorun giydigim yakismiyo sac bass o bicimm valla penguen gibi dolasiyorum etrafta bebegim bir dogsun nasipse kirkimiz bir ciksin kendimi bende bakima cakacemm bir imajimi yenilemem lazimki moralim gelsin bu arada zavalli kocacim bana cagira cagira uyuya kalmiss kiyamam :opucuk:bana diyoki arkadaslarindan vakit bulursan ben burdayimm haa diyoo dalga geciyoo bende diyorum ya durr yetistiremiyorummm :ehi: :toothy10:kizlar copk hizli konulari takip edemiyorumm diyorum :toothy10: :ehi:

Ecrin57

neyse bende kaciyorum allah rahatlik versinn uykum yok ama benim kizz oturmaktan rahat edemedi galiba oturtmuyo beni dinlendireyim onu uzanayim allah rahatik versin tekrar bu gun guzel bir gun olur insallah  :amin:

dehliz

mavilim 1 gece kaldım hstanede.sabah 730da hastanedeydik sonda takıldı lavman yapıldı odaya çıktık 8.30falan dı doğuma girdiğimiz 8.47 doğum saati.ben de 9 30gibi çkmışım.Bir gece kaldık hastanede çıktığımd çok ağrım vardı.ve çok terliyordum.doğumsırasında 7 kilo vermişim.her nekadar yaz olsada patik ve yeleği giydim evde.göbek doğumdan ilk çıkınca hiç yoktu sanki ama sonra şişlik oldu daha gitmedi biraz var bakalım gitmezse de sağlık olsun.
Bu arada doğumdan sonra gaz çıkarmadan ve afedersiniz büyükabdestinizi yapmadan bırakmıyolar hastaneden.
Gazı bilmiyorum ama diğeri için çık etkili bi yöntem kuru inciri kaynatıp suyunu için ve posasını da yiyebilirsiniz .gerçekten etkili.
  Yiğit bey iyi çok yaramaz değil bazen kakasını yapmaya çalışırken yada gaz çkaracağı zaman huzursuz oluyor okadar.
Ama bu gece kötü bi tecrübe yaşadık.beraberce.gece emzirmeye kalkmıştım.yerdeki battaniyeyi farketmemişim.ayağım takıldı.birazda uykuluydum.kucağımdan düşürdüm .Battaniyenin üzerine düştü.Ama allah korudu çok şükür bişeysi yok.ama çok korktuk.Şimdi uyuyor
Neyse aklıma geldikçe bişeyler yazarım hepinizi çok öptüm.

emosum

dehlizcim merhaba
sonda sen uyuduktan sonra takılmadımı acıdımı yada o takıldıgı xzaman
bu arada dogum sırasında 7 kilo vermişşin baya iyi  :icon_thumright: ama sağlık olsun bebegin ve sen iyi olda 
gaz cıkarmadan hastanede kalındıgımı biliyorum ama kuru incir iyi yöntem ben kuru kayısı düşünüyodum  ;)
bişey sorcam dogumdan ne kadar süre sonra bebegini emzirdin? bu arad gecmiş olsun diyeyim düşürdüm diyosun  :-\ aman dikkat et canım
neysek,i bişey olmamıs Allaha cok şükür

dehliz

hayır emoş
uyanıkken taktılar.o da bende stres yaptı canını acıtıyor imkan varsa uyurken takılmasaını söyleyin derim.orda başladı zaten stres ağlayarak girdim doğuma.iyice gerilmişim epidural de uygulayamadılar.genel anesteszi oldu.çıkınca kusman gerekiyormuş narkozu atmak içinve bebeği emzirebilmek için .hemen çıkardım ben ve emzirdim.
emoşum senin doğum nezamandı bu arada
sayfa bayağı ilerlemiş takip edemedim

emosum

saol canım benim dogum 19 yada 21 de olucak yani bende sezeryan olucam...ama ben uyanıkken takmasınlar dicem yoksa strese girerim zaten sezeryan istemiyodum..bu arad ben hayatta kusamıyorum ya nasıl olucak kusmadan emziremiyomusun :-\
ben hamileliğimdede hep mide bulantısı yasadım ama hiç kusmadım cünkü kusamıyorum ya offff :sad1:

dehliz

bilmiyorumama emzirmek için narkozu atman gerekiyormuş .ama ben çıkar çıkmaz ne olduğunu anlamadan çıkardım.yani istemsiz oluyor.sana da kolay doğumlar diliyorum canım az kalmış 1 ay olacak aramız.mavilinin nezaman

emosum

sagol canım mavişte 19 da kontrole gidicek ozaman belli olucak onunkide

dehliz

bu arad ben 830doğuma giriş.847doğum saati yazmışım.doğum kağıdında 847demekki birazdaha önce girmişim.tam hatırlamıyorum

emosum

dehlizcim su anda cok agrın yok degilmi
sezeryan sonrası yani

dehliz

hayır yok ama çok fazla zorlamaman gerekiyor kendini.biraz da bünyeye bağlı galiba
Eltimle 1 gün arayla doğum yaptık .onunda genel anestezi.o benden daha çabuk ayağa kalktı.ben birazdaha zor ayaklandım ama geçti.gitti.şimdi ağrım yok Allaha şükür.sonuçta bi ameliyat geçiriyorsun.vucudunda bi kesik var.ama ağrı kesici diye de bişey var .yani geçiyor meraklanma.Allaha şükür ki anneliği yaşamayı nasip etti.böyle düşün.Bunu yaşamak isteyipte uğraşan bir sürü insan var.Allah olmayanlarada versin.Hiç kendini kasma.Böyle düşünerek git doğuma canım.

mavili

selam kıslar nasılsınız ben yeni kalktım :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

dehlizcim aman dikat et bebişine çok geçmiş olsun canım keşke sondayı sen uyurken taksaymışlar artık öyle yapıyorlar ama sen spinal anestezi düşündügün için erken tamış olabilirler ama genel anestezide sanırım uyurken takılıyor neyse 1 gece çok az ne iyi gaz çıkarmada çok zorluk yaşayanları biliyorumda o yüzden merak etmiştim hastanede artık kuru inciri çig çig yeriz emoş çantaya onuda koyalım biz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayfercim biliyormusun benim içime de hep öyle doguyor sanki hiç bişey yokmuş sapasaglam dogacakmış gibi inşallah öyle olur Allahtan umut kesilmez canım

emoşum çok merak ediyorum dogumdan sonra ne halde olacagımızı dehliz 7 kilo vermiş ben zaten 8 kilo almıştım bende 1 kilomu kalacak yani ne güzel olur öyle olsaydı ama bende kesin daha çok kalır zaten önemlide degil kızım sapasaglam dogsunda verilir kilo ya

Allah yardımcımız olsunnnn :amin: