Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

benim ayak numaram 34 dü hep çocuk ayakkabısı giymek zorunda kalıyordum pullu çizgi film karakterli topuklu ayakkabı hiç giyemedim hamilelikte 35 oldu şimdi bazen bulabiliyorum uygun ayakkabı ama hala babet giyemiyorum 36 dan başlıyor hep o da ayagımdan çıkıyor yürürken zayıfkende kıyafet bulamazdım üzerimde emanet gibi dururdu hep :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

mavili

emosum

çarsamba günü gidicem canım  bu arada yarın senden güzel haberler bekliyorum :k06:

mavili

evet yarına az kaldı şükür ya zaman ne yavaş geçti bu hafta kızım sanki biraz büyüdü gibi bakalım inşallah öyledir yoksa :cildir:

seninde yakınmış günün iyi sevindim bakalım denizimiz neler yapmış

emosum

ya canım aslında bu hafta ben hep tedirginim dr bana bebegin kafasının iri oldugunu ve bu yuzden gelişimi 2 hafta önceden gidiyo dedi bebeginin öyle  söyledi ya ne demek ya vallahi aklıma kırk türlü şey geliyo :-\  ama kötü bişey olsaydı derdi zaten dimi ama benim aklıma bir sürü soru takılıyo :dontknow:

mavili

bebegin gelişimi iki hafta önden gidiyorsa biraz iri bebek olabilir mi demek istedi acaba birde kafasının biraz iri olmasıda buna baglı olabilir iki hafta önden ilerlemesine sen rahat  ol bu kontrolünde eminim sana içini rahatlatacak şeyler söyleyecektir

emosum

evet bebegim 36 haftalık ama 38 haftalıkmıs gibi gözüküyo iri bebek  dedi ama bilmiyorum ya off
ama zaten baska bişey olsaydı söylerdi dimi canım :-\

mavili

bu çok normal canım başka bişey olsa tabi söylerdi ama öyle bişey yok rahat ol ne güzel bak iyi beslenmiş ve 2 hafta önden gidiyor gelişimi canını sıkma sen herşey yolunda annesi  :k06:

emosum

mavişim inan bir an önce doğuma gitmek istiyorum ya artık bende psikoloji kalmadı ya..gün azaldıkça ve aklıma birsürü sey takılıyo herseye bahane buluyorum eşimde sen abartıyosun diyo ama elimde olan bişey deil..ve dün gece uyurken sancım oldu biraz kasıklarımda öyle korktumki anlatamam ya sanki dogum yapacakmısım gibi elimde deil eskiden ben böyle deildim ya off
artık bir an önce kızıma kavusmayı düşünüyorum baska bişey deil

mavili

aslında bende öyleyim biran önce zaman dolsun istiyorum

hazırlık kasılmaları başlıyor bu dönemde diye biliyorum belki odur canım bende de oldu dün gece 2 kez benim erken dogum riskimde var bende acayip korktum ama geçti benim psikolojimde çok fena ya hiçbirşey beni mutlu etmiyor şuan

ama az kaldı emoşum sabredelim biz canımızı sıkmayalım son günlerin tadını çıkaralım bebiş dogunca inşallah herşey daha güzel olurda keşke karnımda biraz daha kalsaydın demeyiz bunu diyeni çok duydum ve ben demek istemiyorumm

geçende iş yerimde son nöbetimi tutup gelirken çok duygulandım öyle tuhaf bir duyguyduki yaşadıgım tekrar işe başladıgımda artık kızım karnımda degil evde olacaktı ve anne diyen biri olacaktı artık bu işyerime birdaha geldigimde bir çocuk annesi olacaktım kimbilir belki uykusuz belki yorgun belki canı sıkkın belki aklım evde olacaktı ama ben artık çocuklu bir bayan olarak işe dönecektim evde yanlız oldugumuz son günlerimiz diledigimiz gibi yedigimiz uyudugumuz ister tv izledigimiz ister müzik dinledigimiz istersede ev temizledigimiz son günlerimiz sonra bebiş uyuyor ses yapmayım uyusada çamaşırları assam akşama misafir var fırsat versede evi toplasam niye aglıyor bu bukadar demekle geçecek zaman belkide az uyusada bende uyusam dedigimiz çok günlerimiz olacak ama bunları zamanı gelince düşünelim şimdi düşünüp de canımızı sıkmayalım biz şuanı yaşamalıyız ve içinde bulundugumuz durumun tadını çıkarmalıyız ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM YİNE KARIŞAYIM MUHABBETİNİZE BU GÜNLERİNİ BAZEN ARAYACAKSIN AMA SABIRSIZLANMAK İNSANIN ELİNDE DEĞİL SADECE GÖZÜNDE BİRŞEYLERİ BÜYÜTME OLUMLU DÜŞÜN Kİ HERŞEY OLUMLU GİTSİN AKLINDAN KÖTÜ HERŞEYİ SİL BİLİYORSUNKİ BU OLĞAN BİRŞEY VE HERKES DOĞUM YAPIYOO(BU KADAR ÖLÜMCÜL ZOR BİŞEY OLSA BİZ NASIL YAPARDIK DEMİ ) AMA SEN ÇOK ŞANSLISIN BEBEĞİNİN GELİŞİMİ İLERİDEN GİDİYORMUŞ NE KADAR GÜZEL (YAA GERİDEN GELSEYDİ İNAN O ZAMAN ÇOK ÜZÜLÜRDÜN )TOSUNCUK FINDIK ŞİMDİ KAÇ KİLO OLDU Kİ :???
  HAA AYRICA DOĞUM ÖYLE ŞAK DİYE OLCAK BİŞİ DEĞİL CANIM HASTANEYE GİTMENE ÇOK VAKİT OLUR HEMEN PANİK YAPMA HATTA SANCILAR 5 DK Bİ GELDİĞİNDE BİR BANYO YAP DERİM. BAK BENİM SANCILARIM SABAH 5 GİBİ GELMEYE BAŞLADI BEN 19:00 DA HASTANEDEYDİM 23:45DE DE BEBİŞİM DOĞDU(TABİİ BU SAATLER ARASI NE YAPTIĞIMI ANLATSAM ÇOK GÜLERSİNN))

oozge

aboooooooooooooooooooooooooooooooo :-ooo
zuzu yıne gelmişşşşşşşşşşş  emoş ve mavılı sız bakmayın zuhaleeeeee
ona kalsa evde dogurcaktı hala ınat edıyodu gıtmıcem dogum sancısı dgıl bu dıyeeeeeee
gıcık ya sancısı var ve mutfagı temızlıomuş gırmış banyoyu temızlemiş kıvrana kıvrana
konuşturma sımdı beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :caca: :caca: :caca: :caca:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bız gıttgmzde saat 22:30 du teysem ozmn hbr verdı gıttık doktoru geldı ztn zuhal dogumhanedeydı tutturmus 01.12.2008 aralık dogumlu olsun illaaaaa dıye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
annimmm dogumdan bı cıktı yatagında sankı dogumu ben yapmışım gbı gayet normallll gule gule  sohbet ettıkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende acıkcası zuhalın dogumundan sonra kesın karar verdım Allahım ogunlerı gosterırse bana ızın verırse epıdural normal yapıcam  :basardim:

emosum

kızlar haklsıınız ama  bilmiyorum bebegim dogsun saglıcakla baska bişey istemiyorum yani bebegim karnımda durmasın kollarımda olsun cünkü beni daha cok merak içinde bırakıyo ;)mavişim eşimde aynısı diyo ben işten geldiğimde babam geldi diye boynuma sarılacak biri olcak dedi :D
zuhalcım bebek 35 haftada 2850 dedi ama bu kilo bana fazla gelmiyoki

mavili

emoş bu kilo sana fazla gelmiyomu :caca: :caca: :caca: :caca:

benim kızımın kilosunu yazmak istemiyorum gülersiniz minyatür olcak benim kızım