Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

:'( canım benim ya dikkat et kendine üzülme bide sen üzülünce bebegide etkiliyor benim dualarım hep seninle buraya iyi haberleri yazacaksın :opucuk: iyi geceler

emosum

mavişim geldiğinde buraya yaz yine doktordan merak ediyorum noldu bugun umarım herşey yolunda gider bebegin saglıklı bir şekilde dogar  :amin: :amin: :amin: :amin: ben olmasamda sen yaz buraya okuyorum ben :sad1:

emosum

bu arad bende yarın evdeyim doktoruma gidicem aslında kontrol günüm deil ama erken gitmek istiyorum kızımı görmek için merak ediyorum 15 gündür gitmedim ya.aslında 15 nisan ama erken gidicem...15 nisandada seker testine gidicem..yarın evdeyim sabah oyuzden dr gidicemmm merak ediyorum bende   :icon_scratch:

emosum

mavişim nasılsın ben doktora gittim geldim hersey yolunda bebişte bende iyiyizz

seni merak adiyorum bitanem nerelerdesin yaaa  ugramamıssın sayfayaaaaa :y25: :y25:
ne oldu dr gidicektin tekrar lütfen yazzarmısın eger buraya yazmak istemiyosan msnime yaz lütfen.... :sad1:

emosum

selmacım nerelerdesin yaaa  beni burda yalnız bıraktın zaten sayfamıza ugrayanda yok ne güzel yazısıyoduk arada senle.. dr gittin bidaha gelmedin msnde acmıyosun vallahi merak ettim..... :'(

mavili

emoşcum canım benim geldim işte buradayım çok üzgündüm kaç gündür kendime gelemedim

mavili

zaten cuma ve pazar günü 24 saat nöbet aldım günaşırı evde olmak beni daha çok bunaltıyordu yarın yine doktora gidecegim fakülteye bakalım kendimde degilim zaten bugün geldim işten ve çok yorgunum uykusuzum ama uyuyamıyorum vücudum artık isyan etmiş durumda yatıyorum uyuyamıyorum zorla yemek yiyorum mide bulantısı başladı uykusuzluktan yüzüm gözüm şişti

mavili

pek iyi degilim kısacası sen nasılsın bebegin de sende iyisinizdir umarım bebegimi ultrasonda gördügüm son günden beri gözümün önünden gitmiyor görüntüsü o günden beri ilk defa bilgisayar başına geçiyorum televizyon bile izlemedim sadece onu düşünüyordum yarın için çok korkuyorum tek dilegim tek duam yarın doktorun iyi birşeyler söylemesi ögleden sonra 1 buçukta gidecegim doktora dudaklarım uçukladı perişan bir haldeyim yarın doktor iyi bir şeyler söylesin ALLAHIM ne olur yarın nasıl olacak bilmiyorum emoşum

emosum

:y25: :y25: canım benim ya inan bende cok üzüldüm.ama dualarım seninle :amin: :amin:

canım neden kendini bırakıyosun hemen ya bir keresinde sen istesende istemesende yemek yemek zorundasın cünkü bebişin için ye..ve zaten stres te dogal olarak mide bulantılarını baslatır...ve daha fazla stres yaparsan bu bebeginede yansır...ve bu daha cok kötü bişey stresli hamilelik..

sen herzaman herseyi iyi düşün bebegininde iyi olacagına inan ben inanıyorum buna...

emosum

mavili

sagol emoşcum bebegimin iyi oldugunu kızımın saglıklı oldugunu oldugunu duymadan içim rahat etmeyecek gibi görünüyor yarını bekliyorum yarında iyi birşeyler söylemezlerse ne yaparım bilmiyorum bekliyorum zaman geçmiyor bana inat  :(

yarın yazarım sonuçları
çok öpüyorum canım seni kendine ve bebegine iyi bak umarım iyi haberler yazarım artık buraya

emosum

bitanem ben hep iyi haber yazacagına inanıyorum şimdi kafana takma rahatla biraz lütfen
kendine dikkat et öptüm :opucuk:

mavili

teşekkürler emoş sagol ilgin için

güzel düşünmek istiyorum herşey güzel olsun diye

öylede yorulmuşum ki hiçbiryerim tutmuyor

biraz uyumalıyım ama uyku unuttu beni

mavili

merhaba emoşcum bugün üniversite hastanesine gittigimde sonuçları doçente gösterdikten sonra bu sonuçlara göre amniosentez yapılmalı dedi iki taraflı olması trizonomi 18 in 3 tane oldugu durumlarda ek bulgularla kendini gösterir dedi korktum hemde öyle korktumki

mavili

dizlerim titredi gözyaşlarım beni dinlemeden aktı aktı

sonra doktor yarım saat sonrası için ayrıntılı ultrason yapacagını söyledi

o yarım saat geçmedi geçmek bilmedi bütün heryerime agrılar girdi kararlıydım amniosentez yaptırmayacaktım

200 de bir ihtimal de olsa bebegimi kaybetme riski oldugunu söyledi göze almazdım kararlıydım

iş arkadaşlarımdan biri bu şekilde bebegini kaybetmişti ben buna dayanamazdım