Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

tubis

oyy oyyyyyyyy oyyyyyyyyyyy. yerim bennnnnn yaaaaaaaaaaaa.    çok güsel olmuş emoşum yaaaaaaaa.   bide içinde deniz bebeği düşünemiyorum şimdii ne tatlı olur. valla harika olmuş canım bu oda da güle güle sağlıklı sıhhatli büyütürsün inşallah bebeğini.

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

emosum

saol tubişcim teşekkürler begendine sevindim artık sende bebişine hazırlar bize gösterirsin ama ozamana kadar benim deniz senin bebegin ablası olur :D

vallahi bizde eşimle her dakika bebegin içinde oldugunu düşünüp hayal kuruyoruzz :nazar:

tubis

inş. canım o gnler bir gelsinde sizden çok fikirler alıcam daha...   oyyyyyyyy teyzesi yemiş onuuuu. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hayaliniz yanıdan gerçekleşicek ayyyyy çok heyecanlııı yaaaa :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

evet bebegimizin gelmesine artık az kaldı heycanla bekliyoruz
biraz önce yukarıya sana yazdımya benim deniz senin bebeğin ablası olur yazdıydım ya
oraya senin kızın ablası olur yazmıstım  geri sildim aklımdan öyle gecti ya sanki senin bebeginde kız olcak içimden öyle gecti valahi :opucuk:

tubis

senin içinden geçenler çıkıyo valla emoş bakalım buda çıkacakmı.... :opucuk: :opucuk: :opucuk:.  kaynımla nişanlısıda iddiaya girmişler z önce konuştum da. kaynım kız olucak diyomuş, eltimde oğlan.   bende dedim bakalım kimin dediği çıkacak.  :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

:k06: :k06:  canım benim hayırlısı olsun kız erkek saglıklı olsun yeterkiii
evet bende merak ettim kızmı erkek mi diye  ee  zamanı gelince ögrenicez

tubis

evet bakalım hayırlısı. sağlıklı olsunda gerisi gerçekten önemli değil.  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

oozge

emoşummm yaaaaaaa bayıldımmm odasınaaaaaaa cok guselllllllllllll wlla cok ugrastıgında bellıı tweety lerde alınmıs koyulmuşş, ıtınayla yerlestırıldgne emındım ztnnnn cok begendmm bennn wllaaaaaa  deniz bebs hersyn en ıyısıne layıkkk tabıkıdeeeeeee en kralındann olms oda bı renkk dglll  her renk var o ayrı bı guzel zatennn  :love9: :love9: :love9:

ayrıcaaa bısıyapmadımkı cnm benn asıl bn teşekkur ederımmm ccekıp ekledıgın ıcınnnnn  cokta guzel cekmıssın nesi kotukiiiiiii sende heeeeeeeeeee :caca: :caca: :caca:

emosum

özgecim teşekkürler canım evet ugrastım ama değdi bebişim için.tweety kocişim bana almıstı gecen sene  :k06: :k06:   bende artık bebişe verdim :k06: :k06:eşim de bana diyo onu niye oraya koydun bende diyom artık kızımın o :k06: 

ama daha hazırlıcam tabi bebiş bi dogsun ben her carsıya cıkmamda ona alıyorum zaten odada yer kalmıcak :D
akşam cektiğim için böyle oldu ama olsun ileride bebişimle beraber ceker size eklerim hem resim eklemeyide ögrendim sayende :opucuk:

oozge

dimek eşin aldııııı cok gusel ama bnmde bırsuru peluşlarım var öle ama bnm kocişim ykkkk napimmmm kendım aldım bıkaçını bazılarınıda yolda gıderken tutturmusumdur erkek arkdsm almstır dayanamayıp hepsının hatırası odur yani :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sonra kocaman bı peluşla butn gun gezmedgm yer kalmaz koskoca kız elınde oyuncakk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evet foto eklemeyıde ogrendın artıkmm yandıkkk gıbı bı hıs var ıcımde sankııı surklı foto eklermıssın sbh aksammm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
şaka cnm şakaaaaa keskeee hergun eklesenn böle dgsk dgskk yaaa ne gusel olur senın foton ykmu pekı hamiş fotonnnn bol bol cekıl sonra cok gulersın halınee aaaaaa burda nsl şişmanmışım burda nsl nefes alıomuşummmm fln dıe :ehi: bnm yıgenm öle dıo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

emosum

evet gecen yıl iş yerinden geldim sana bişey aldım dedi bide baktım kocaman poşetin içinde merak ettim ama sölemedi ama actıgımda sasırdım bende öyle şeyleri seviyorum oske senin gibi ama ben elimde dolaşmadım vallahi dısarda cünkü eve getirmişti ama sende iyi yapmıssın  :k06: :k06:
zaten diyorum kızımla beraber oynucam oyuncaklarıyla :k06: :k06:
kız foto eklemeyi öğrendim ama elimde resim yok valla bebişimi eklerim dogunca kendmi eklemem
ben hamiş fotosu cok cektim ama onlarıdaha atmadık pc ye ;)

oozge

tubısss dgru valla heeeeee dedıklerımm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:çokkk rezıl oldumm öleee senmısın peluş ısteyennnn  :ehi: :ehi: alda tası aksma kdrrr dıyerek susturuolrdıd benı yksa cok cene yapcm onu alalım alalım dıe :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emoşummmmmmmmm ozmn onlrı hemen pc ye atıosun ve eklıosun burayaaaaaaaaaa ;) ;) ;)
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

merhabalar nabersiniz kıslarrrrrrrrrrrr

ben bugün doktora gidecegim kızımı çok merak ediyorum ve onu çok özledim saat 12 de randevum var haber vereyim dedim

emoş canım deniz kocaman olmuş maşallah Allah bagışlasın benimki okadar olamamıştır eminim çünkü bende kilo alamadım  denizin odası çok güzel annesi güle güle kullanın Allah mutlu mesut güzel günler geçirir içinde inşallah

evet ösgecim facebookta gördüm en iyisi canım git gez hayatın tadını çıkar ben bu sene tatile çıkamıyorum sen beni de hatırla gezerken arada adımı an o da yeter canım

tubiş canım kusura bakma bişey sorcam pek fazla giremedigim için kaçırdımmı yoksa hatırlamıyorum mu anlamadım sen hamişmisin yoksa eger öyleyse çok sevincem şimdi gerçekten

emoş bende pazartesi yeniden gidecegim ama benim gitme sebebim başka  doktordan randevu almayı unutmuşuz biz bugün ultrasona gircem 4 boyutlu kendi doktoruma da pazartesi randevu alabildim ozaman gidecegim okadar gitme kızımı görme konusunda sabırsızdım ama bende eşimde randevu almayı akıl edemedik bu kez ikimizde unuttuk bugünde tüm randevu saatleri doluymuş pazartesiye kaldı ama bugün ultrasona girmek için gidecegim ve kızımı görecegim çok mutluyum

gerçekten kız ne kadar sabırsızsın sen ben ne çektim bir ay dolsunda ayın 21i gelsin diye sen en iyisini yaptın ama valla

akşama yazarım yine öpüyorum kocaman sizleriiiiiiiiiiiiiiii :k06:

tubis

evet canım ayın 17 sinde öğrendim hamiş olduğumu. sitede anne olmak istiyorum bölümüne yeni konu açtım sen görmemişsin. istersen bir bak. :opucuk: