Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

özgecim tatil senin içinde iyi gelicek değişiklik olur..senin adına cok sevindim vallahi :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

evet ben nasıl dayanmısım annemin karnında bilmiyom vallahi zaten amcamın düğününde doğmusum :k06: :k06: :k06: :k06:
özgecim evlenmeden hamiş olmak istiyosun evlenmek istemiyosun nasıl olcak kız bu :k06: :k06: :k06:Allahım sanada  nasip edicek
bence yakında sende evlenirsin bak forumda düğününü yaparız bizde :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

emosum

Alıntı yapılan: tubis - 19 Haziran , 2008, 14:39:15
zayıf yapılıyım ben..kiloya müsait bir vücudum var ama çok kolay kio alabilen biri değilim...amaann ne olursa olsun dünyanın en tatlı şe,ne sahip olmucakmıyız snunda. hecdee önemli döğül. değmii emoşum::):): en kaç kilo aldın bakem niye saklıyon aaaaa biz yabancımıyız. :k06: :k06: :k06: :k06:

bana bakın kadınların kilosu sorulmaz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

sen yanlış biliyosun hayatım kadınların yaşı sorulmaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

emosum

kızlar ben odanın resmini eklicem ama eklemeyi bilmiyom bir yardım edin yaffff :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

oozge

emosum

oozge

bak canımcımmm
*  www.imageshack.com adresıne gir.
*  snra gozat yazıo ordan resmı koydgun dosyayı bul ve tıkla asagıda HOST İT  yazıo
*  sonra bı sayfa acılcak ve orda 2 bolum var  2.ci bolumun ılk sıradakı url adresını komple kopyal yapıstır bu syfaya canımmmm

busklde oluo yapamazsan hbr ver tekrar denıyelım beraberr

emosum

canım benim cok teşekkürler saol deneyeyim olmasa sölerim  :opucuk:

emosum

emosum

emosum

emosum

emosum

emosum

kızlar kusara bakmayın artık
oda küçük oldugu için hepsini ayrı ayrı cekmek zorunda kaldım aslında fotograf cekmeyi beceremedim desem iyi olur ancak böyle cektim akşam telefonumdan :k06: :k06:

bu arada özgecim yardımların için teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: