Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

özgecim teşekkürler canım  bi ara odanın resmini eklerim sizee bakın begenicekmisiniz
evet oda tamam denizimin herşeyi tamam sayılır ana kucagını almadım bide daha hastane cantamı hazırlamadımmm  sıra onlardaa  yavaş yavaş  hazır lıcamm hamilel,iğim cok rahat geciyor o yuzden daha bi zevkli oluyoo  bide kızıma kavusma heycanı sardı sormayın :k06:

emosum

bu arada kızlar dr kontrolune giden yokmu aranızda yazmıyosunuzzz  merak ediyoruz bebişlerinizi

doktorum bana 20 ile 25 arası gel demişti 25 nde gidecektim ama vazgectim 20nde gidicez eşimle...yani bu cuma ben kontrole gidiyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

tubis

denizimizin dasını bende merak ettim canım şimdi... bir ara yüklede bakalım. eminim çok güsel döşemişdirsin. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

evet vcanım eklicem yakında  güzel hazırladım ama eşyalar biraz odada büyük kaldı :tongue3:

oozge

olsun olsun cnmmmm içinize sindiyse sorun dgll emınm guzeldır cunku cok ugrastınnn ben hııssedıorummm ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
beklıorm fotolarııııı untmaaaa sakınn :caca:

bu cuma gıtcnn hee abooooo yne gorcen bebısıı baklm kaç kılo olduuuu bızm tosunn prensess :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

saglıklı olsunda kilosu önemli deil yaa   bende merak ediyorum cünkü zaman azaldı ve bu son haftalarda daha dikkat etmemiz gerekiyor bu hafta belki belli olur dogum seklim..bakalım bizde bekliyoru<

oozge

dgru cnm sglklı olsn yeter inşllh buhfta dogumda bellı olurda ıcın rht eder normal ıstıon cnku senn norml olur inşllhhh :amin: :amin: :amin:

emosum

evet ben normal istiyorum inş bi aksilik cıkmaz ama benim sıpa 4 kiloya yaklasırsa artık normali rüyamda görürüm :k06:

oozge

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
oda gusell cnmmm wllaaa :k06: :k06:
bnce 4 kılo olmusturrr olmasa bıle son gune kdr olur bncee ama bska care yk cnmm saglklı bı dogum olsndaaa öle dıcen artıkınn :amin: :amin: :amin:

emosum

evet canım su anda sadece kızımın saglıgı benim için önemli  oyuzden dr ne şekil dogum derse onu yapıcaz artık...zaten dr da dedi doguma kadar 4 kilo olur bu yuzden sezeryan olabilir dedi bende bebegşim için hangisdi saglıklıysa tabi o olmasınuı istiyorum ana kız kilo yarısına girdik :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

emosum

oozge

oozge

buarada yarış tam gaz devam edıo farkındayım cnmmm :ehi: :ehi: :ehi: sen kaç kılo aldın toplammm suana kdr  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

emosum

evet 2 hafta önce 2 kiloydu  oyuzden yarım kilo dah almıstır diye düşünüyom :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada ben kilomu yazmammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: