Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

canım evet bende eşimi cok seviyorum ama şimdi kızımdan kıskanırım onu :k06: :k06:
kız cocukları bide babaya düşkün olur diyolar  eşimde bana diyo ben pazar günleri kızımla yatıcam sen gidip kızımın yatagında yatıcan :k06:

oozge

ohhhhhhh bu sayfada muhabbet almış başını gıtmış wllaaaaaaaa ayh kıskandımm sizi yaww yıne  ne gusel sojhbet edıcekkk bı konunuz varrr syfa cümbür  cemaatttt  bndemı hamiş olsam neeeee geç kalmışım sankiiii öle geldı bıann :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
ayh bn evdemı kaldım yoksaaaaaaa dogru soleyınnn yaaaaaa wlla kızmıcamm :caca: :caca:

ha gayret ASLAN  burcu cocuklarııııı gelın artıkkkkkk yaaaaaaa  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

buarada emoşçumm simdidenn kıskanclık kokuları alıyorum bıle bennn  kıskanırım demıssın ama kıskanıorum de tam olsunn yanii :ehi: :ehi: wlla cocuk olduktan sonra gözlemledıklerımmm  benıde korkutuyooo acıkcasııı bnde kıskanırım yaaaaa bnde babama cok duşkundum cocukken cunkuuuu göbegınden hıc ınmezmışımm :hello2: :hello2:annem çatlarmış kıskanclıktann :hello2:
eeee butn gun anneler cocuklarla beraber babalar aksamdan aksama goruo cocuklarını ve boylelıkle dha fazla sabırlıııı hosgorulu oluyolar cocuklarında nazı ıyı gecıyo babaya :ehi: :ehi:

kız siz denızın yatagı bıras buyukçene alınnn orda sen uyucan gbı gorunuyooo baksana :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

evet oskee  kıskanclık kokusu alıyosun dogru :k06: :k06:

ya zaten cocugun yatagını büyük aldık 14 yasına kadar kullanabilen acılıyoda  eee   benim yerim o yatak olacagı için banada yeter özgecim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

ohh ıyı yapmıssınız  ozmannn 14 yasına kdr rhtt edıcekk desene yaniii edicenizzz :k06: :k06:

dehliz

Herkeze selam
          Yeni gelen arkadaşlar da hoşgelmişler.
Biz geldik.Mavilim daha doğurmadım bekliyoz.Cumartesi kontroldeydik.herşey çok güzel geçti.ultrasona bakarken sesli yorumlarını da dinledik doktorun.kalbi gelişmiş.böbrekleri gelişmiş solunum egzersizi yapıyo.testisleri aşağıya inmiş  :k06:
17 haziran da tekrar göreyim seni dedi.18 haziran da da sezeryana alalım dedi.3kilo 300 gram olmuş.2hafta önce 2700 dü.bi hafta da bi 300 gram daha alsa 3 buçuk falan doğar diye düşünüyorum.inşallah sağ salim sağlıcakla .
ayaklarımda biraz şişme var tuzu fazla kaçırıyom galiba uyardı gene doktor.
          Doğumda kayın validemlerde olacağım.geçen gittiğimde yıkadım benim ve bebişin kıyafetlerini bu gittiğimde ütüledik.(taksit taksit yapıyom) :)hazırladım götüreceklerimi

BEBİŞİMİZ İÇİN

3takım hastane çıkışı takımı
10 tane falan bez
Islak mendil

KENDİM İÇİN

Bir boydan gecelik
2 Alt üst picama takımı
4 takım iç çamaşırı(loğusa sütyeni de koydum)
Terlik
Göğüs pedi
Kolonya
Islak mendil
Havlu
Deodorant
Hasta bezi
Peçete
Orkid(bulunsun diye)
Tarak
var mı arkadaşlar unuttuğum bişeyler

dehliz

Şimdi aklıma geldi doğumdan sonra hastane çıkışı giymek için normal kıyafet.

Çok güzel şey bu heyecanlar.Allah Dileyen isteyen herkeze yaşatsın

AMİN

emosum

dehlzicim merhaba canım az kalmıs yaa  demek 18 de sayılı günler ayy ben heycan yaptım ya  keşke bende şimdi doguma gidiyo olsaydım ;)
bebeginin iyi olmasına sevindim maşallah kilosuda iyiymiş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hayırlısıykla kucagına alırsın inş canım :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

kırmızı kurdaleyi bide nazar boncuklarını unutma
corapta al  ;)

dehliz

Asdlında aklımdaydı da kırmızı kurdele
şuna bak kendi kendine almış kurdele falan derlerde ayıp olurmu diye geçti içimden
çoraba gerek olurmu dersin

dehliz

dehliz

Her ihtimale karşı eşime de picama takımı koycam.Belki o kalır yanımda refakatçi diye.
Gerçi annelerden ona sıra düşeceğini sanmıyorum ama

dehliz

Bir de (Ay aklıma geldikçe yazıyom da ondan bölük bölük oluyo kusura bakmayın)Sezeryandan sonra süt hemen gelsin diğye soğan ı dövüp göğsüne sar dediler vardır bi bildikleri d,iye uygulamayı düşünüyorum.bu bi hafta soğanlı soğanlı kokacam (Allahtan evdeyim şimdi)

helen20

kıslar bende 20 haziranda doguma girecem
corap mutlaka lazım oluyormus sezeryan ise ben koydum

bu konu benimde kafamı kurcalıyor annem var kaynanam var kocama diyom yanımdan bir saniye bile ayrılma hatta ameliyathaneye benle girecek annemede diyom sakın bırakma ama kaynanam ne yapa bilmem umarım evine gelip dinlenir ben annemle kocamdan baska kimse istemem özel hastanede yapacagım için 10 kişi olsa alırlar

emosum

helencim merhaba demek senin dogumunda 20 sinde hayırlısıyla kucagına alırsınn inşallah dehlizcimde senden 2 gün önce dogum yapıcak ne güzel  dogumlar yaklastı kızlar sıra bizede gelse keşkee hemen   ;)

dehliz

KıHerkeze selam
Doğumdan önce bi daha yazam dedim.Doğumda kayınvalidemlerde olacağım.orda internet yok.yazabilme ihtimalim çok düşük.Ama yinede sizi habersiz bırakmamaya çalışırım.İlk fırsatta yazmaya çalışırım.bugün itibariyle tam 38 haftayı bitirdik.kaldı 1 hafta.Hepinizi ve bebişleri çok öpüyorum.