Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Kayram

kizlar gülün gülün ooooooooohhhhhhhhhh ne güzel benim türkcem biraz bozuk iste   :k06: :k06:

anne demeyin banaaa ben annemle küsüm kocaya kactim diyee :crybaby2: :crybaby2:

Ecrin57

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

uzulme yaseminimm benim annem senin annenn sayilirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kayram

canim benim sagol ama yinede kendi annen gibisi yok ama ne yapalim ben alistim cünki ben kendim anneyiiimmmmm :basardim:

tubis

oy oyyy yasuşum olsun üzülme canım.

belkim barışırsınız haa  :flowers: :flowers:

Kayram

öyle bir imkan yok canim tubisim annem o benim torunum olamaz diyor babam helee beni görmek istemiyor ... 

ama gercekten üzülmüyorum alistim artik hele bebegim olunca hic kimseyi gözüm görmüyor herkes kedi dalgasinda valla.

bosverrr  :muzz: :muzz:

tubis

ah ahhhh zalim aileler.  :caca: :caca: :caca: :caca:

neyse canım kapatalım konuyu.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

biz bölede iyiyiz demi   :hieyt: :hieyt: :hieyt:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

yasuşum bence üzülme elbet barışırsınız belki atlamaları uzun sürebilir bende babamla bir yıl küs kaldım mesela ama sonradan bir gün bir baktım evime geldi nasıl coşkulu bir buluşmaydı anlatamam sıkma canını bunlarda geçer
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Kayram

yok anacim yok benim annem yine affeticidirde babam yokmu o babam aiede herkese küssss adamcagiz seviyo küs olmayi hobisi hobisi  :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ANLIYORUM SENİ NEDEN BÖYLE YAPARLAR ANLAMAM Kİ EVLAT GİBİ Sİ VARMI YA BENİM BÜTÜN CABALARIM BİR EVLADIM OLSUN DİYE BEN BU ANNELERİ BABALARI ANLAMIYORUM BÜR TÜRLÜ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN YA BİR DAHA ONLAR OLMIYCAK SONUÇTA

oozge

yasuşşşş uzuldum yaaa
sen kocayamı kacmıstınn
ama eden bulur canımmm  sen keyfındenmı kactın vardır bı bıldıgınn kı kaçmıssındır
torunları oldu bı kere gormemıslerdır
bosver onlar yansın dertlerıne
sen mutluysan evınde  sorun yokkkkkkturrrrr
konuda kapanmıstır bensız yorum olmasdı tam oldu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

oozge

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ecrin merzam

YASUŞUM İNŞ DÜZELİRSİNİZ CANIM BENİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ÇOK ZORDUR EMİNİM  :amin:

AMA ARKADAŞLAR YASUŞ İÇİN DEĞİL BU DEDİKLERİM İNSANIN GÖZÜ GİBİ BAKTIĞI EVLADI BİR GÜN ONU DİNLEMEYİP SİLİP GİTTİĞİNDE ANLATAMAM OKADAR ZOR BİR ŞEY ALLAHIM KİMSELERE YAŞATMASIN PEŞ PELE YEĞENERİM KAÇTI BENİM ONLARIN ARKASINDAN BABSININ GÖZYAŞALRINI BİR GÖRSEYDİNİZ İNANAIN İÇİNİZ SIZLARDI HEMDE ÇOK İYİ ŞARTLARDA YETİŞİYORLARDI YANİ İSTENSELER VERİLİRLERDİ

YASEMİNİN DURUMU NEY BİLMİYORUM AMA ANA BABA İÇİN ÇOK ZOR AYYY DÜŞÜNSENİZE KIZIM KOCAYA KAÇACAK  :y25: :y25: :y25: :y25:

İSTESİN VERİRİM BEN ONU  :suclu:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

eminmim havvacım istesin verirsin   :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

valla benide  babam verene kadar ne diller döktü vermem dedi başka birşey demedi dinimi degiştiririm dedi ama baktiki ben gidiyorum kaçmayı göze aldım en sonunda verdi valla benım hikayemde çok uzundur ha

acaba diyorum bir sayfaa dahamı açsak kocişle olan evlilik mücadelerimizi yazarız ne dersiniz