Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

döndü

slm emosum galiba dogumumuz ayni zamana geliyor 31. haftadayim bende ikinci gebeligim olmasina ragmen  sabirsizlaniyorum ama ilk dogumum 10  gün röterli ve suni sancili olmasina ragmen iyi gecti insallah buda iyi gecer umarim herkesinki iyi gecer ilkinde dogum kursuna gitmistim cok faydasi oldugunu  düsünüyorum cünkü ilk dogum ve ne olup bitebilecegini düsünemiyorsunuz insanin birazda dogumunun kolay  olmasi kendi elinde bence olagan üstü durum olmadikca ALLAH herkese yardim etsin su  bir gercek kucagina aldigin zaman bütün acilar bitiyor ( dogumumda annem yanimda idi bu cocugu dogunca cöpe atin dedigimi  cok iyi biliyorum) AMA DOGDUKTAN SONRA  ANLATILAMIYACAK BIR DUYGU yasayinca anlarsiniz galiba ben o yüzden ikinci cocugu yapiyorum herkese iyi geceler

mavili

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

merhaba döndücüm sayfamıza ve aramıza hoşgeldin ne güzel sizler 30 lu haftalara gelmişsiniz ben henüz 26 haftalıgım zaman azaldıkça heyecanım artıyor ve de merakım kızımı çok merak ediyorum

herşeyden önemlisi saglıklı ve hayırlı bir evlat dogumdan çok korkuyorum ama bak sende 2. yi yapmışsın belkide korklacak bişey yoktur diye avutuyorum kendimi benim dogumum agustosa geliyor ve zaman çabuk geçse diye dua etmeye başladım herşeyin hayırlısını nasip etsin Allahım bize

mavili

ösgecim sagol canım nasip kısmet bellimi olur hadi hayırlısı

emoş canım sen nasılsın neler yapıyorsun denizimiz nasıl bakalım

ben bugünkü nöbetimi yarın ile degiştirdim yarın işe gidecegim  :BangHead:

bebek odası çalışmaları nasıl gidiyor

ben henüz beşikti felan almadım haziranı bekliyorum sonra bende oyalanırım onunla vakit geçer

emosum

Alıntı yapılan: döndü - 13 Mayıs , 2008, 00:16:13
slm emosum galiba dogumumuz ayni zamana geliyor 31. haftadayim bende ikinci gebeligim olmasina ragmen  sabirsizlaniyorum ama ilk dogumum 10  gün röterli ve suni sancili olmasina ragmen iyi gecti insallah buda iyi gecer umarim herkesinki iyi gecer ilkinde dogum kursuna gitmistim cok faydasi oldugunu  düsünüyorum cünkü ilk dogum ve ne olup bitebilecegini düsünemiyorsunuz insanin birazda dogumunun kolay  olmasi kendi elinde bence olagan üstü durum olmadikca ALLAH herkese yardim etsin su  bir gercek kucagina aldigin zaman bütün acilar bitiyor ( dogumumda annem yanimda idi bu cocugu dogunca cöpe atin dedigimi  cok iyi biliyorum) AMA DOGDUKTAN SONRA  ANLATILAMIYACAK BIR DUYGU yasayinca anlarsiniz galiba ben o yüzden ikinci cocugu yapiyorum herkese iyi geceler

canım demek suni sancıyla dogum yaptın bakalım simdiki naısl olucak.hayırlısı olsun senin ve bebegin için...evet bende sabırsızlanıyorum bebegimin dogması için eminimki cok güzel bir duygu ;)

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 13 Mayıs , 2008, 11:42:22
ösgecim sagol canım nasip kısmet bellimi olur hadi hayırlısı

emoş canım sen nasılsın neler yapıyorsun denizimiz nasıl bakalım

ben bugünkü nöbetimi yarın ile degiştirdim yarın işe gidecegim  :BangHead:

bebek odası çalışmaları nasıl gidiyor

ben henüz beşikti felan almadım haziranı bekliyorum sonra bende oyalanırım onunla vakit geçer

canım saol iyiyim iş yerindeyim son günlerim iş yerinde cünkü bu cumartesi cıkıyorum işten baya zorlanmaya basladım artık uyurken felan sırt agrılarım oluyo hep deniz yoruyo beni şimdiden...bebek odası takımını bu hafta baska gördüm onu alıcaz yani planda bi deişiklik ooldu :k06:

döndü

hosbulduk mavili evet   ikinciyi yapicam allah kismet ederse korkacak birsey yok sana ek tavsiyem dogum kursuna git bence cok faydasi var bildigim kadari ile hemsiresinde bu senin icin zor olmaz bilmiyorumda bura bu tür kurslar hastaneye bagli calisiyor herhalde ordada öyledir biz kursa esimle birlikte gitmistik oda benimle ayni fikirde iyiki gitmisiz diyor    (BEBISLER ICIN BIRER BARDAK IYIGECELER SÜTÜ   ICMEYI UNUTMAYALIM ) HERKESE IYI GECELER

mavili

ben samsun merkezde oturuyorum ve işim uzak bir ilçede gidiş geliş yapıyorum ve nöbetlerim 24 saat gerçekten çok yoruluyorum ve vaktim de kalmıyor ayrıca ilçe hastanesi oldugu için öyle kursu felan yok kursu geçtim kreş felan da yok benim için zor kursa gitmek zaten bu ara öyle yogunum ki fırsat bulup da azıcık dinlensem diye kıvranıyorum

teşekkür ederim ilgilendigin için sagol

emoş artık bende bayagı zorlanıyorum zor dönemleri başladı sanırım az kaldı diye avutuyorum kendimi  bu ayın 22 sinde kontrolüm var bakalım kızım ne kadar olmuş meraklanmaya başladım ayrıca kızımı görecegim için de heyecan başladı daha var ama olsun

ne güzel artık evde olacaksın kendine iyi bak bol bol dinlen bundan sonra benim yerimede     :flowers:

emosum

evet canım zor dönemlerimiz başladı ama napalım artık  az kaldı  :hello2: :hello2: :hello2:

zorlansaktaaa  artık napalım canım fırsat buldukça sende dinlenmeye bakk..bu arada eloş ta büyümüştür bende merak ettim canım allah bebişlerimizede bizede  saglık versin :opucuk:

döndü

emos isten ciktin biraz olsun rahatlarsin  ben calismiyorum ev hanimiyim mavili allah sana kolaylik versin birde sizin hamilelikler yorucu geciyor anladigim kadari ile benim ilk hamileligim cok raha gecti 7 kg aldim bilmiyorum belkide yillar süren cocuk özlemindenmi yoksa farkina varmadim 9 yil sonra oldu ceylinim ikinci ceylinin dogum gününe denk geldi  bunda biraz zorlaniyorum cünkü ceylin henüz19 aylik ve cok ilgi istiyor sanki karnimda birseyleyin oldugunu hissediyor ve sürekli kucak istiyor özelliklede karnima oturmak istiyor simdide yalnizca 4 kg aldim allahtan kilo almiyorum zaten kilom fazla birde kilo alsam vay halime  Allaha emanet olun hamisler

mavili

sadece 4 kilo mu ne kadar az ya ben tam 6  kilo aldım ve 27 haftalık hamileyim daha da alırım yani kaç kilo ile başlamıştın gebelige

emoş sanırım yarın son kez işe gideceksin hadi gözün aydın bitanem elamı çok merak ediyorum acaba büyüdümü nasıl haftaya cuma gidecegim kontrole sen neler yaptın bakalım en son bebiş odası fikrini degiştirmiştin hangini alıyorsun ben daha almadım haziran gelsin sonra son trimestriye girdik işte 3 te 2 si bitti az kaldı ya iş haricinde pek şikayetim yok iştah artması birde yemekten çok meyve istiyorum sulu şeyler özellikle çabuk yoruluyorum bugün temizlik yaptım evde sanki dünyanın işini yapmış gibi yoruldum

denizimiz nasıl tekmeliyormu anneyi birdahaki kontrolün ne zaman emoşum dikkat et olurmu artık bebişin ihtiyaçları arttı düzenli beslenmeliyiz kalsiyum ve demir birde omega 3 çok önemli ceviz balık süt yogurt peynir bol bol yemeliyiz

öpüyorum sizleri  :k06:

emosum

bugun bebişim tekme attıgında iş yerindeki arkadasım bile farketti karsında yaaa  bebişin hareketleri bile benişm bütün agrımı sancımı yorgunlugumu alıyo cok mutlu oluyorum..yarın iş yerinde son günümm  cok mutluyum artık evde olucam diye :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 16 Mayıs , 2008, 20:53:41
sadece 4 kilo mu ne kadar az ya ben tam 6  kilo aldım ve 27 haftalık hamileyim daha da alırım yani kaç kilo ile başlamıştın gebelige

emoş sanırım yarın son kez işe gideceksin hadi gözün aydın bitanem elamı çok merak ediyorum acaba büyüdümü nasıl haftaya cuma gidecegim kontrole sen neler yaptın bakalım en son bebiş odası fikrini degiştirmiştin hangini alıyorsun ben daha almadım haziran gelsin sonra son trimestriye girdik işte 3 te 2 si bitti az kaldı ya iş haricinde pek şikayetim yok iştah artması birde yemekten çok meyve istiyorum sulu şeyler özellikle çabuk yoruluyorum bugün temizlik yaptım evde sanki dünyanın işini yapmış gibi yoruldum

denizimiz nasıl tekmeliyormu anneyi birdahaki kontrolün ne zaman emoşum dikkat et olurmu artık bebişin ihtiyaçları arttı düzenli beslenmeliyiz kalsiyum ve demir birde omega 3 çok önemli ceviz balık süt yogurt peynir bol bol yemeliyiz

öpüyorum sizleri  :k06:

canım benim vallahi elayı bende merak ediyorum o da büyümüştür şimdi karnında kocaman kız olmusturrr..vallahi ben cok meyve yiyorum bide cok acayip bir sekilde erik yiyorum..su anda bile elimde erik var :k06: :k06: ben haziranın ilk haftası gidicem daha cok var ya off :k06:

mavili

bende yaklaşık yarım kilo erik yedim az önce eşim yuh diyor ama ne yapim canım çekiyor canım bişey daha istiyor ama henüz çıkmadı sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum

haziranın başı çok yokmuş canım ya ne kaldıki ama ben kilo almadım korkuyorum o da almamışsa diye ama karnım biraz sivrileşti sanırım o kilo alıyor ama ben almıyorum dikkat etmeye başladım biraz gece yemelerini kestim olmuyor öyle abartmayada gerek yokmuş başta çok abartmışım ben

emosum

kızlar nasılsınız bakalımm....nasıl gidiyorrr

benim dün iş yerinde son günümdü bi acayip oldum ya dogum izni için cıktım ama işimi seviyodum ama insan yinede bi tuhaf oluyooo.. :-[ :-[

mavili

sagol canım herşey yolunda bakalım şimdilik ben bugün işyerindeyim çalışıyorum malum bizim tatilimiz felan yok çalışıyoruz rahatına bak denizimizin odasını süsle bir güzel ne hoş aslında anlıyorumm seni işten ayrılmak biraz insanı üzer ama evde olmak gibisi yok hiçbirzaman tadını çıkar boşver bol bol uyu nasıl olsa deniz uyutmayacak birdaha seni maşallah kene vakaları okadar çokki herkes havaları fırsat bulup atmış kendini kırlara malum dikkatsizlik sonucu yapışan keneleri çıkarmak da bize düşüyor bu arada  :ehi: