Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

yasemin 10 haftalik oldu canim dun geldi kontrolden yazabiliriz aslinda dogumu martin 13muydu ya oyle bir seydi hesaplamak lazimm  sen le asagi yukari galiba

yazariz onudaseninde haberlerini bekliyoruzz gorr melegini birricin kipir kipirr olsun ya su kontrolleri siklastirsa doktorlarr cok uzunnnn

birde benimki aksam 6dan sonra nasil vakit gecircem bilmiyommmmmmmmmm

oozge

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tubısımmmmmmmmm  beklıyoruz gusel haberlerııı
senın 3 aylık oldu cınsıyetı bellı olurmu aceppp
bıde sölerlermışşşşş allaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gelırsın artık kızlarrrrrrrrrrrrrr ogluşumm olcakkk dersınnn

bakk öle dıcenn ıcıme doguyooooo
dha dgrusu ıcımıze doguyoo :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

bnde dusunuyorum yasemını sordum hatta ama 10 haftalıkmı ne dedı  gun olrk hesaplayın ayfercım de onuda yazalım

tubis

10 haftalı demek maşşallah.  2 hafta felan var heralde aramızda. bir konussunda tam gününü hesaplayalım yazalım  yaseminin şafagınıda.

evet ösgecim 3 ay bitti canım.bakalım gittiğimde sorcam cinsiyetini görebiliyormusunuz die. ay inşallah söler yoksa 1 ay daha beklemek zorunda kalırım.

valla ösgecim benimde içime erkek doğuyo hep kız istemiştirim ama öle oğluşum olucakmış gibime geliyo.

bakalım hayırlısı. zaten sölemeden önce sayfa açıcam unutmadın değmi. 1 hafta süründürümüşüm sizi. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oğlan mı kız mı hadi bilin bakalım die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

unuturmuyum hıc yaaaaaa :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

beklıomm acıcaz syfayı dalıcam hemencıkk bnde :k06: :k06: :k06:

bnce ayfercımm neyapalım blıonmu snnde kocıs yoktu demı buaksam yksa gelmısmıdı ya unttm wllaaa

caya cagırdı ya yasemın senı bı ara cıktıgında ona hesaplayın kaç gun kaldıgını ona gore baslayalımm
hem tubıse arkds olck ya oyuzdennn tek uzun safak tbıste yasemınde olursa 2sıne gozumuz alısır rekabet dha ıyı olur ozaman :k06:

Ecrin57

evet ben inip hallederdim ama kocisim evde  yasemininkide gelmek uzeredir  isten  ama hesaplayip yazariz canim o kalay tamammi yarin hallederiz  o isi tubisle rakipp oluyorlarrrr

tubis

hehehe.. bak o saman ne yaparız biliyomusun. ayferin bebeişinide tahmin ederiz. onunkide belli değil zaten

ayfercim siz hesaplayın anacım bir ara bize bildirin yaseminle çekişelim az  :k06: :k06: :k06: :k06:

Ecrin57

tamam canim yarin hesaplariz bir ara ekleriz okeymiiiii

tubiscim sanki seninki bana kiz icime doguyooooooooooooo hemde yuzde yuzzzzzzzz tedirginsizz bir sekilde hisseddimm suannnnnnnnnnn

kizin olacak canimmmmmmmm :hello2: :hello2: :hello2:

Kayram

tubis

kıslar bu arada benim kociş 10 gibi çıkıcakmış işten . hayret bugün erkenci. tamda muhabbeti koyulaştırmışken.

çok açmış akşam yemek yemedim dedi. ona yemek hazırlıyım ben. bende acıkırım o zamana kadar beraber yeriz.

mutfaga doğru kaymam gerek kıslarr. gece gelirim gelmezsem şafağmı yazın haaa. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sanki yarın doğurucam  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: yazmazsanız olmass

Ecrin57

tamam canim gule gule yazarizz hade kay sen mutfagaaaaaaaaaa

yasemincim hos geldinn 
oynuyomusdun deminn oynamaya gelcektim he muzik superdi canimmm

cekisme sizin cekisme safak sayfasina senin safagida yazalim dedik  kac gun var diye hasaplamak lazi m o yuzden ben tam bilemedim gunu ama
hallederiz bir ara istersende sen ekle safak sayfasina alttaaaa

e neler yaptinn ne yemek ler yaptinnn mutfaktan tikirtilrin geldii bende ustte tikirdadimmm

seyhan

oozge

kızlar arada bı oklavayla fln vuruşun bırbırınıze
annemle alt komsumuz ole yapıyodu...
kahveye cagırcklr fln alt tarafı 1kat ıncekler yada cıkıcaklar
oklava ellerınde vurur yukarı bıgun habeırm yok bı tıkırtı olduuu bı sınırım bozuldu ne bu dıye delırdım ama tangır tungur bı ses
annem basladı gulmeye meger 2kere vurduklarında kahve oluomus 1 oldugunda 5 cayı oluyomuş :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Kayram

canim benim sorma  sn ne getirmissin bütün bahceyi   :toothy10: :toothy10: onlari ayikladim toparladim falan.

yemek dünden kalan karni yarik vardi, pilav yaptim, cacik falan..

inseydin yaa assagiya birlikte göbecikler atardik beyaaaaa :ehi: :ehi:

vallla safaga gelince ben bu aksam kocamla bir hesap yapayim ondan sonra söylerim okeymi ??? ???

sen neler yaptin bakalim

Kayram

süpermis ooo nedersin ayferim bizde ögle yapalimmi  ama oklavam yokki neyle vurucam ben simdi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

özgecim annein ellerinden öpüyorum :opucuk: :opucuk: sen bu arada kendinden bahsedicektin bana ama görmedin sanirim :caca: :caca:

Ecrin57

hosgeldin seyhancim  sen nasilsin bizler iyiiyz  lafliyoruz burada istee

osgecim alemsin ya guldumm burdaaaaaaaa iyi akilmisssss yasemin bizde yapalim bu parolayiiiii iyimisss :toothy10: :toothy10:

yasemincim bende onlarla ugrastim buzluga attim biraz belim agrimis ama baksana birde meraktan oturdum burdayim hicc sesim cikmiyo agrim durdu sankii

yemeklerde guzelmiss afiyet olsun canimmm benim yarasin bebisi ac birakmaaaaaaa

ben senden daha iyi gobek atarimm  hee anca o ise yarar satenn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: