Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

mavişim selam nasılsın umarım iyisindir  ben iyiyiyim ve şişkoyummm  en sonunda yuvarlana yuvarlana hastaneden cıkıcam :k06: :k06: :k06: yedinci ay 10 kilo toplammmmmmmmm   aman allahım bugun tartya cıktım şok oldum  :k06: :k06:kendimi 70 kilo görünce :k06:  vallahi bu gidişle 80 olurmuyum bilmem daha 2 ayım var :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  darısı basına :k06: :k06: :k06:

mavili

yok canım ya çok degil iyi gidiyorsun bence ben nöbetten geldim bugün öyle yorgunumki hiç uyumadım

sen 2 ayda anca 3-4 kilo alırsın gayet normal bir şekilde bitirirsin hayırlısı ile sıkma canını bebişin saglıgı önemli bizim için 7. aydan sonra daha çok önemi senin yediklerin çünkü bebek hızla büyüyecek şimdi yeterli beslenmeye çalış canım  :k06:

emosum

saol canım umarım son aylarda kilo alma dediğin gibi olur demek yeni geldin işten canım yorgunsundur dinlen öptümmmm

mavili

hemde nasıl yorgunum bilsen emoşum bak 7 aylık olmuşsun bende 6 aylıgım düşünsene daha hamile oldugumu ögrendigim gün gözümün önünde ne kadar çabuk geçmiş zaman birde bakacagız ki ufaklıklar çıglık çıglıga bagırıyor gecenin bir yarısı acıktım diye ozamanda diyecegizki daha dün 6 aylıktım ne zaman dogdu bu yaaaa :toothy10:

mavili

emosum

emosum

maviş evet dogru diyosun zaman cabuk geciyo ben yedinci ayın içindeyim ne cabuk geciyo ya aslında altıbucuk ay ama işte ne fark eder bucuk lar :k06:
biz senle burada yine yazısırız bebişler dogduktan sonra sen dersin bu uyumuyo ben derim bunun galiba gazı var :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:  geceleri nede olsa onları beklicez pc dende ayrılmayız :k06: :k06: :k06:

sedaaaa

slm kızlar buldum sizi işte nabersiniz...göbüşlerden öptüm sizi...

emosum

:k06: :k06: :k06: canım benim hosgeldin aramızaaaa  bizde öptük seni göbüşünden :k06: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

emosum

senin bebiş ne zaman geliyoo sedacım kacıncı haftandasın :opucuk:

sedaaaa

19 canım 28 eylül diye bekliyoruz hayırlısıyla.senin benden önce galiba...ne zaman

emosum

agustosun ilk haftası canımm   zaman cabuk gecmeye basladııı :k06:  geride 6 ay bırakmısım

emosum

bingöldemisinnnn..sende calışıyormusun...bebişin cinsiyeti bellimi isim düşündünmüüü....şimdilik sorularım bu kadar... :k06: :k06: :k06:

sedaaaa

evet canım bingölde öğretmenim.zonguldaklıyım.bebeğim kız olacakmış,isim konusu ise çok zoooooooooooooor çok düşünüyorum ama henüz bulamadım.sen çalışıyor musun canım.

emosum