Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

iyi sevindim canim iyi olmana  elosta iyimis hayirlisi artik az kaldi seninde bir gun artik haberini alicaz havvadan boyle boyle yaklasiyo zaman sakasi yok bu isinn anneeeeeeeeeeeee :( :( :(

doktorunda yarin insallah hayirlisi olur cati kontrolun iyi gecer ve elosumuzz normal gelir dunyaya

sende cok bekletme bizi haberlerini bekliycem  sabirsizliklaa

sanci falanda varmi hicc belirtii falan olurr ya ;)

yasemincim  selmanin bebegi kiz olacak nasipse eloss ismide ama ek bir isim daha olacak ama kararsizz annemizz daha  :flowers:

mavili

evet yasemin canım kızım olcak benim inşallah ilk bebegim bu

senin ikinciymiş Allah tamamına erdirsin sag salim kucagına almayı nasip etsin

bende tanıştıgıma memnun oldum canım

yarın saat 14:30 da gidecegim doktora eger orada dogurmadan çıkarsam akşam yemegini dışarda eşimle yeriz bu saati bulmadan mutlaka haber veririm saat 6_7 gibi en geç canım

Kayram

sorma iyi gidiyorum ben artik yatiyorum yagrin daha fazlasini ögrenirim insallah iyigeceler canim

mavili

iyi geceler canım Allah rahatlık versin zaten bende çok kalmayacagım eşim uyumadı yarın işe gitmeyecek ya benimle doktora gelecek bilgisayarla işimi,n bitmesini bekliyor alacakmış

Ecrin57

hadi allah rahatlik versin hepinizee bende yatayimm yavas yavass 

mavisim bekliyoruz hayirli haberlerini korkma sikinti yapma hicc

yasemincim iyi geceler komsucumm allah rahatlik versinn :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

mavili

iyi geceler canım yarın görüşürüz haberleşiriz canım

Ecrin57

iyi geceler artikinnnnnnnnnn kaciyim sut iciyim yatayimm sonradaa

opuldunuz annisler bebisler iyi gecelerr

mavili

kızlar sabah gelemeyebilirim doktordan sonra eve gelirsem eger dogurmadan mutlaka hemen gelip yazacagım neler oldugunu hepinizi çok öpüyorum dua edin bana yarın için çok korkuyorum herkese iyi geceler Allah rahatlık versin bizi özleyin anacım :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

gunaydın kızlarrr :director: :director: :director:

aysema hosgeldın cnm aramıza allah bebıslerını sna bagıslasınnn :flowers: :love9:

mavısımmm artık denk gelemıyoruz yaa sbhları gırıom kımsecıkler yok uzuluomm wlla artıkk :y25:
bugunde kontrolun vr korkuonn blıorumm.dualarım yıne eloşumla sende.sağ salim bıranonce gelde anlat hemenn lülem nsl mışşş :nazar: :amin:

mavili

ösge bak erken geldim ama bu kezde sen yoksun işin kötü tarafı nasılsın canım erkenden uyandım aslında az sonra kahvaltı yapcam heyecandan iştahım kapandı ya elim ayagıma dolaşıyor bu sabah şu doktor kontrolü bir bitse bugün acayip korkuyorum eloşumu görcem ama çok mutluyum bu yüzden canım

kıslar günaydın bu arada herkese kocaman öpücükler  :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

gunydn mavısımmm hosgeldın. ben burdayım ki sbhtan berı hıc cıkmadım.sıkntıdan kaç gndur bısıler ekleyıp duruommm rekor tavan yaptı wlla heeee syfa acma rekoruuu :k06:
sız gelmemeye dvm edersnız bnı yannıs bırkırsanıs bn neler yaparm bu forumaaa ohhh :toothy10:
yapmadın dha kahvaltnı dmı cnku buraya smdı msj yazdn dha yakaladımm :k06: :k06:

tubis

gnaydın kıslarrrrrrrrrrr.

mavişimizi gördük içimiz rahatladı doğurmamış. ama ben demiştim maviş son 1 kez şafak yazmadan gitmez doğuma dedim.  ;D ;D ;D

bugün hayırlı haberlerle dönersin inş. selmacım heyacnla bekliyoruz unutma.

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

deneyelim mi ösge  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  foruma 1 hafta ugramayalım ve neler yaptıgını görelim ne dersin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende kocişi uyandırabilsem kayfaltımı yapcam ama du bir daha deneyiyim. gelmezsem bilinki kahvaltıdayıs kıslar.   :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

heeeeeeeeeee denede bak noluo sonraaaaaaaaaaaaa :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1:

afıyet olsn cnmmmm  :hungry: ;D ;D

tubis