Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

çok yorma kendini canım bana doktor dinlenmemi söyledi kızım acele ediyormuş dogmak için o yüzden pek yürüyüş yapamıyorum çıksamda en fazla yarım saat hiçbir iş yapmadan sadece yatmamı çok riskli bir dönemde oldugumu söyledi biraz da korktum açıkçası

emosum

neden risklikiii  onu anlamadım ya dr niye öyle dedi :-\

mavili

bu benim için geçerli bebişim dogum kanalına başını yerleştirmiş ve sag tarafıma yıgılmış gibi duruyordu heran dogmak üzereymiş gibi doktor bana yorgun olup olmadıgımı sormuştu ve aç olup olmadıgımı ben yemek yeyip gitmiştim ve yorgunda degildim doktor bana sadece dinlenmem gerektigini yorgunlugun dogum eylemini tetikleyecegini söyledi bende hissediyorum zaten bebişimi sag kasıgımda duruyor hep o yüzden genelde yatıyorum extra bir işim yoksa çarşıya çıkmıyorum

emosum

mavili

bende hep evdeyim canım bu yüzden ama işe gittigim günler ne oturması ayakta akşam oluyor işte en çok orada yoruluyorum ve mecburum cumartesi yine 24 saat nöbetim var

emosum

mavili

mavili

evde öyle bunalmıştımki eşim bu akşam biraz beni dışarı çıkardı bende bebişime banyo havlusu birkaç çorap ve emzik aldım çok güzeller ya yavaş yavaş  kıyafet bölümü çogalmaya başladı beşiklere baktım birazda ama karar veremedim bir türlü haziran gelsin öyle alayım diyorum büyük şeyleri bebek kozmetik setlerine baktım ama almadım ne kararsız insanım ya aklım kalıyor digerlerinde hep acaba onu mu alsaydım bunumu en sonunda alamadan geliyorum hep artık haziranda böyle bir şansım yok hepsini alıp bitirmeliyim  :flowers:

emosum

maviş ben kıyafet bölümünü bitirdim diyebilirim kanguruyuda aldım chiccodan aldım onları... bide kendim için gögüs pedleride aldım bideeeee   emzirme yastıgını almıştım yarın banyosunu alıcam cok güzel chiccoda begendim mavi bişey fiyatıda cok uygun havlu ların içinde bide bornozlar var cok hoş onlardan da alıcam :k06:  artık kendime bişey almıyorum hersery bebişime :k06: :k06:

dehliz

Bizde 33. haftanın içinde ev taşıyoruz iyi mi :)gerçi alınacakların çoğunu halletmiştim

mavili

emoş canım bende chicco dan aldım banyo havlusunu havlusunun içinde bornoz olanından degil ayrı tek havlu ve kesesi vardı kalitesi daha iyi dedi senin dedigini düşünüyodum bende o öyle deyince vazgeçtim

forumda en altta fırsat reyonunda fiyatları yazdım canım bazılari cazip geldi bana gerçi sen şuan sanırım chicco dasın bakarsın akşam aldıklarını yaz olurmu ben küvet felan almadım henüz 3 türlü vardı karar veremedim

bende öyle valla herşey bebişe

dehlizcim canım çok yorma kendini senin zaten az bir zamanın kaldı Allah yardımcın olsun ev taşımak çok gıcık dikkat et tamammı bende merak ediyordum dehliz nerelerde yazmıyor hiç diye :flowers:

mavili

bende şimdi çarşıya çıkıcam biraz hava almak istiyorum bunaldım fazla yürümeden şöyle bir bebek magazalarına bakayım diyorum akşama görüşürüz :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

oh canım iyi yapmıssın valla cık dolas ben yarıın alıcam canım cumartesi :opucuk:

mavili

geldim iştee   anneler günü çekilişi için olan hediyemi de aldım yarın kargoya vericem çok yorulmuşum ya aslında çok da dolaşmadım ama sen neler yaptın canım bugün? :k06:

emosum

canım ben bugun işteydim evde deilki yattım dinlendim pc deydim baska bişey yapmadım yarın evdeyim bende yarın kargoya vericem :opucuk: :opucuk: :opucuk: