Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

kızlar bu arada annem yeni inmiş eşim havaalanına gitti görmüş annem  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: : 40 dakikaya  kadar geliyo

tubis

hadi gözünaydın canım...  ne kadar kalcak anneciğin?

emosum

mavişim ya ben senle eloşumu merak ettiğim için girdim siteye sen simdi niye kayboldun bakayım :caca:

tubişim annem bi gelsin ben bırakmam onu :k06: :k06:

ama 3 hafta kesin kalır heralde

tubis

kalsın kalsın tabi hatta bbeğin 40 ını beraber çıkartın. zaten  40 ı çıkmadan gitmemesi lazımm  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 26 Temmuz , 2008, 16:26:04
sagol canım emoşun annesi gelecek saat 4 de saat de 4 ü geçmiş emoş geceye dek giremez sanırım ama olsun canım benim o sag salim bir dogursun hele sonrada gelsin bize destek olsun burada moral versin 20 agustosta doguma gidecegim muhtemelen

çok heyecanlıyım

zaten bu ara saldım evi felan izne ayrıldım diyorum eşime ev işlerinden ne yapayım nefes nefese kalıyorum ve su gibi terliyorum haftaya perşembe de kadın gelir temizler dogum öncesi evin heryerini tamam işte

ne gerek varmış yıpratmışım kendimi oh be dünya varmış

sıcakta bişey yenmiyorki ya ben bol bol meyve tüketiyorum zorlada olsa yiyorum ne yapayım aç durmaktan  iyidir diye

melisam canım ayferim bak dualar işe yaradı bu kez mutlu geldim eve kızım çok iyi çok şükür sadece çok sıcak yanıyor burası

maviş ben sana diyodum bosver temizliği yorma kendini hiç sözümü dinledinmi  :caca: :caca:
sen bi doğur eloş iyi olsun zaten sonra temizliği yaparsın...sıcakta yenmior evet bende bu hafat denize rejim yaptıryorum :toothy10: :

bu arada kızlar ben gece girerim herkesi uyuttuktan sonra :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

emosum

bu arada kızlar şimdilik kactım gece görüşürüzzz

hepinizi cok seviyorum beni unutmayın foruma girmessem

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

mavişim ya vallahi eloşun durumu bugun mutluluguma mutluluk kattı Allah dualarımız kabul ettii...herşey yolunda gidiyor cok şükürrr

hoscakalın kızlarr :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

duru boncuk

emoşumm gözün aydın canım annen gelmişş ee doğumada az kladı canım inşallah kolay ve acısız bir doğum olur görüşemezsek şimdiden sana dualarımı iletim dedim canım allah yardımcın olsun haberlerini takip ediyorum beni habersiz koyma emi canım denize ve kendine çok iyi bk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ecrin57

selmacimmmmmmmmmmmmmmm

elosummmmmmm allah hep yuzunuzu guldursun canim gordunmu senin mucadelei kizini annesinin kizi ooo seni birakirmi yaridaaa :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:

allah nesemizi bosmasin canim bu nazar boncuklari sana allah bu yapilan dualari geri cevirirmi canim karsiliksiz kalmaz bu dualar cunku cok icten ettik bebeklerimiz icin ettik onlar bir melekk

hersey dahada guzel olacak canimm benimm  :nazar:  :nazar:  :nazar:

ecrin merzam

selmacım merhaba canım okudum çok sevindim iyi olmanıza  :hieyt:  :occasion14: dikkat et kendine yorma fazla olurmu samsunun havası berbat 1 haftadır ben hiç bu kadar nem olduğunu bilmem Allah yardımcımız olsun bu arada bütün arkadaşlara selamlar :flowers:

mavili

hiç sorma havvacım ya samsun yanıyor bu sene bu ne ya pazartesi bafraya gidecegim  annemlere orası daha serin biliyorum burada balkondada oturulmuyor yer yanıyor resmen annemlerin balkonu oh çok güzel oradaki kanepeye uzanıp serinlikte yatmak istiyorum iyi haberlerini de aldım kızımın gideyim de 2 - 3 gün kalayım orada

melisam dualarımız boşa çıkmadı kızım çok mücadeleci evet teyzoşu nelerle savaştı ufacık bedeniyle şimdi de anne karnında daha fazla kalma savaşı veriyor

emoşum canım benim çok mutluyum kızımın iyi haberleri mutluluguma mutluluk kattı annenin gelmesine çok sevindim canım ne iyi oldu sana yardımcı olur her konuda acemiyiz ve herkese soramayacagımız şeylerimiz var mutlaka 3 hafta çok az   ta  malatayadan geliyor salma sen onu ramazanda gitmesin

tubişim nasılsın canım yemek mi yiyosun yoksa

çok sıcak kızlar uzun kalamıyorum nette bilgisayar kucagımda oldugu için yakıyor sıcaklıgı terletiyor koltukta uzanıp deniz manzarasıyla yazıyorum şimdi size evimden kızımın iyi olmasının keyfini çıkaıyorum

emoşum özelden mesaj attım sana canım

mavili

gamzecim eloş oglumuz arda kızımıza selam gönderdi  :wave:

sen nasılsın bu arada hiç görüşemiyoruz seninle bir denk düşemedik

tubis

yok canım yemekyemiyorum ama karnım acıkmış. birazdan bir çorba içicem.

arkadaşımın kınagecesi vardı ordaydım az önce geldim.

bugün forum sessiz mi ne.  haftasonuya heralde ondan.

heyyyyyyyyyyy  millet nerdesinizzzzzzzzzzzzz..

emosum

kızlar teşekkürler hepinizeee
özgülcüm sende cok saol canım :opucuk:

geceleri ugrarım foruma herkesi uyuttum :toothy10: :toothy10:
geldim şafagımı yazamsam olurmu hiçççç :toothy10: :toothy10:

2 :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

gisip şafak sayfasına da yazayım bari :toothy10:

Ecrin57

ayyyyyyyy emos gercekten alemsin canim ya ben seni ugramaz saniyordum bu gun anneni uyuttunmu nasil gecti canimm  gozun aydin tekrarr eeeeeeee annen neler dedi seni tompikkkkkk goruunceeeeeee sarilabildimi bariiiiiiiiiii :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ya cok guzel anacin yaninda simdi ne huzurlusundurr  simdi herseyyyyyyyyyy deniz icinnnn anane nerelerden kalkip gelmiss eytttttttttttttt be :hello2:  :hello2:

ya benimde hep belim agriyo ya oturtmuyo benii ben gibi olan varmi ya arkadaslarr ;) 

selmacim uyuyonmu yoksa dolabin basinda birseylermi yiyonnnnnnnnnnnnn :hungry:  :hungry:

ya bende aciktim simdi yesemmm rahatsiz oluyorum yatinca birazdan uyku bastiriri bana  yemesemmm bebegime kiyamam ac kalmasin

bende dolabin bir basina gideyimm kizlarr  ya melisam durmuyoo tepe tepe masallahh yara olucak kaburgalarimmm

sol yanimda aciyorrrrrrrrrrrrrr valla sola yat sola yat durmadannn olacagi oo azer bulbule dondukkkkkkkk sol yanim aciyor :ehi:  :ehi: