Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Esen

SELAM EMOS

Ne haber nasilsin .nasil gidiyor hamislik  her sey yolundami ?Bu arada kac kilo olmussun tartildinmiiiii???? ???

emosum

sagol esencim iyi gidiyorda işte kilo alıp iyce hantallasıyom sanki sen napıyosun cocukların nasıl

mavili

ben geldim kızım çok iyiymiş doktor herşey normal gelişimide güzel dedi çok sevindim ama kızım hareket etmedi bir türlü başı dogum kanalına yerleşmiş bir halde duruyordu ve benimde sag kasıgımda agrı oluyordu nedeni buymuş doktor bol bol dinlen dedi nerde ben yarın işe gidecegim ve 24 saat nöbet tutacagım şimdide pozisyon sıkıntımız çıktı iyimi :laughing7:

emosum

hosgeldin cok sevindim bebişinin iyi olmasına  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ben hep sol tarafıma yatıyom doktorum öle demişti
yani bebekler öyle daha iyi besleniyomus galiba :opucuk: :opucuk:

mavili

evet dogru canım sol tarafa yatmak daha faydalı ama gece farkında olmadan ben dönüyorum saga galiba sabah sag tarafımdan uyanıyorum çünkü :k06:

helalim

hoşgeldiniz güzel hamişler aramıza ben buaralar burda yoktum şimdi gördüm sayfanızı Rabbim kucagınızı almayı nasip etsin sizi ve o göbişleriniz icindeki fındık kurtlarını öperim :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

mavili

TEŞEKKÜRLER SAGOL CANIM SAYFAMIZ BAYAGI OLDU AÇILALI VE GENİŞLEDİ BİZİMLE BİRLİKTE BİZ DE GENİŞLEDİK BU ARADA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

hosgeldiniz sayfamızaaaa

bu arada daha sık ugrayın bize vereceginiz güzel fikirleriniz vardır hamişlikle ilgili :hello2: :hello2:

mavili

ben yarın sabah kan tahlili için gidecegim doktora rutin  tahlillerime bakacak bel agrısı var bende birkaç gündür idrar tahlili bakacak tam kan sayımı v.s. birsürü şey aç gitmem gerekiyormuş bakalım akşam saat sekizden sonra yememeliyim tahlillerimin dogru çıkması için dayanabilirsem ne ala  ;D

emosum

hmm demek yarın dr gidiyosun  benim daha kontrol günüme cok varr

bakalım dayandınmı ac sen pek dayanamassın da bu saatte bile yiyorum diyodun ya :k06:

mavili

en son saat 16 30 da yedim onunla duruyorum inanırmısın açlıktan ölcem şimdi ama duruluyormuş anladım ben abartmışım gerek yokmuş bundan sonra gece yemeyecegim :k06:

emosum

canım gece yeme zaten bende geceleri yemiyorum sadece süt iç yada meyve ye :opucuk:

bebişinide ac bırakma yinede acıkırsan yeeee  boşverrrrrrr :k06: :k06: :k06:

mavili

zor dayandım ama yemedim akşam hiçbişey sabah da tahlil verdim geldim yarın akşam sonuçlarını alacagım

emosum

tamam canım sonucları aldıgındada yaz hadi gecmiş olsun :opucuk: :opucuk:

mavili

yarın akşam yazarım canım nasılsın bu arada nasıl gidiyor ne zaman gideceksin sen kontrole hazırlıklar ne alemde?