Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

ya çok aşırı sıcak uyuyamadım  kocişkom horlamaya başladı bıle yatar yatmas bende kalktım arad zatn banyo yaptı sabaha kadar kalakmaz  :toothy10:

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
demek horultudan  uyuyamadın
bu arada resimde cok hoş cıkmıssın :nazar: :nazar: :nazar:

-GAMZE-

SAL HAYATIM ÇOK TŞK. O SENIN GUSELLIN YOK HORULTU DIILDE MIGDEM FALAN BULANIO BIDE SICAK DUŞ ALDIM DUŞ ALINCCDA UYKUM KAÇTI  :toothy10:

emosum

-GAMZE-

YERİNDE OLSAM DOYA DOYA UYURDUMM SON HAFTAN OLDUGUNDAN KACIODUR UYUMASANDA GOZUNU DINLENDIR MUMLA ARICAN GUNLERINI EMOŞUM   :ehi: :ehi: KURTAIN BENI DIE BARCAN  :cildir:   NESE EMOŞUM YALNIZ BIRAKMAK ISTMEZDIM AAM UYKUM GELDI KENDINE DENIZ OLUMUZA IYI BAK CANIM OPTUM IYI ECELR UYUMAYA CALIŞ  ÖPTÜM  :opucuk:

emosum

gamzem saol canım bende uyuycam şimdik
deniz olumuz deil kızımız yaf :k06:

mavili

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ah gamzecim ah leylamı oldun kısssss

deniz kızımız deyip duruyoruz ya aylardır  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olsun olur böyle vakalar  ela oglumuzda uyutmuyor beni acıktım deyip duruyor annemlerde yok ya gidince bande yalnız kaldım internetle başbaşa

kocişim işe gidecek o uyudu  ah ah   geçen yılki evlilik yıl dönümümüzü  hatırladım da bu sene sıradan bir gün gibiydi   neyse seneye eloşumuzla kutlarız

ya ben niye ofline gözüküyorum saatlerdir buradayım ben ya

-Butterfly-

Emosum sen hala ayaktamisin sekercimm, bk bu gunleri cok arasinn  ;) demedi deme  :suclu:   Nasilsin fistikk  :opucuk:

Gamze selamm  resmin ne guzel, sen ne guzelsin  :nazar: :nazar:

emosum

evet maviş gamze leyla olmus benim oglum senin oglun kendi oğlu karıstırıyo :toothy10:

emosum

merhaba buse hosgeldin vallahi göbegimde ki agrı bugun beni uyutmadı ee günüm yaklastıkça uykularım kacıyo
ben iyiym canım sen nasılsın ayberk nasıl

emosum

bende diyorum maviş casuslukmu yapıyoda kendini gizlemiş profilden ayarla canım :toothy10:

mavili

bende buradayım ay  ay ay ay

bu arada rafet el romanın son kaseti çok güzelmiş dinleyen varmı tv de söylüyorlarda şimdi paylaşayım dedim emoş ya eloş da beni uyutmuyor kaburgamı ezdi resmen ya

busecim herkes böyle diyor ya uyuyun bugünleri  çok ararsınız felan ama gerçekten uyku tutmayınca yatak batıyor resmen helede bu sıcakta piştim resmen bugün ya birde dışarı çıkmıştım biraz evden çıkayım diye yandım

emoşum şu resimdeki bebiş çok tatlı çok şeker ya bayıldım

emosum

evet maviş ya bu bebişler geceleri harekete geciyo  :k06:

emosum

ben dinlemdim daha canım son sarkılarını ama rast gelirse bakarım

bu arada bu resimdeki bebişi masaüstü yapmıstım ekranda sanki gercekten öpücük atıyo yani kendi bebegimi düşünerekten tabi :tongue3:

mavili

ay bende ugraş ugraş ne olmuş buna dedim yoksa beni forummu ofline  yaptı felan

benim ara ara sancım oluyor son iki gündür felan korkuyorum da  her sancı gibi şeyi hissettigimde duşa giriyorum çantayı yokluyorum yerindemi felan diye