Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

guguş

canancım Allah hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin canım  :amin:

sevda

CANIM HAYIRLISIYLA GELSİNDEE İSTER SÜPRİZLİ İSTERR HABERLİİ NE GÜZELL BOL BOL HASRET GİDERİRSİNİZ İŞTE ... ;)

KONYAALTINI BİLİYORUMM GÜZELİMM KISMETSE GÖRÜŞÜRÜZZ SENLEE... ;)

muncube

evet canim insallah islerimizi ayarlayabilirsek gelicez ama nezaman olur belli degil tek sorun o  zaman belli degil ama sanirim oglumun dogumgununden sonra olur ben dogumgununde orda olmak istiyorum ama insallah bakalim kismet hepberaber kutlariz annenannesi dedesi teyzeleri oh oglum daha ne istesin demi.kis bi supriz yapicam dedim basima bela oldu walla supriz yapmiycam kis solerim alah korusun bisey felan olur neyse insallah 9 aydan once ordayim gorusmek uzere

emosum

selam kızlar  :director: :director: :director:

nasılsınız bakalım
umarım herkes iyidir
nihayetinde yeni bir haftaya baslıyoruz nihayetinde diyorum cünkü Allahin izniyle son haftam bazen bana gecmiyoda günler :k06:

bu arada canancım dogumdan cıkmıstır artık cok merak ediyorum ya nasıllar acaba
inş o da en kısa zamanda gelir yazar bize

mavişim yoksun nerelerdesin sen bakalım uykucu arkadasım uyuyomusun yoksa ;)

bu hafta annem gelicek benim için cok iyi belkide ondan böyle enerji doluyumm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ama ne zaman gelicek gününü tam sölemedi ama cumaya kadar gelir heralde
bende evde yapıcak hiç bi işim yok ya yine kociş işe gitti ben yine yalnız
akşama kadar onu beklicemmm   dışarısı yine berbat bi sıcaklıkta markete bile cıkamam
:sunny: :sunny: :sunny:

hadi gelin ya nerdesiniz uykucular ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

EMOŞUMM SON HAFTADAN DOLAYI YAŞADIĞIN HEYECANI HİSSEDEBİİYORUM CANIM  TADINI ÇIKAR SON NAZLARINI YAPTA SONRA PİŞMAN OLMA  :k06:  :k06:  :k06: ÇÜNKÜ KIZ GELİNCE KİMSE SANA BAKMAYACAK HERKES BEBİŞİNLE İLGİLENECEK.. ;)  ;)

emosum

zuhalcım dogru söylüyosun valla şimdiden papucum dama atılır gibi :crybaby2:

annemde diyorum sen benim için gelmiyosun torunun için geliyosun :k06:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SEN NE SANDIN TABİKİİİ TORUNUNA GELİYOOLARR  :k06:  :k06:  :k06:  :ehi:

emosum

oozge

AĞLAMAYIN BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :director: :director: :director: :director: :director:

ZUZU AGLATMA SNDE DEMEK HERKES BEBEGE GELIO HEEEEEE
ULEYNNNN SENDEN ONEMLI NE VAR BEBEK HERZMN OLUR YEMEDIM YEDIRDIM SENI BI DDGINI 2 ETMEDIM BE NAMKÖR KARDEŞŞŞŞ.BUNLARIDAMI DUYCAKTIMMM HEEEEEEEEE :k06:

emosum

oozge

EMOŞŞŞ SN KAHVALTIDASIN DIYE YAZMADIM BISI GULMEEEEEEEEE CABUK GELLL :caca:

:k06:

emosum

tubis

kıslar ben geldim dünde düğünümüz oldu.. iyiyim merak etmeyin.şuan misafirlerim var 5 kişi bizde kalıyolar.ne zaman o yüzden nete gelemiyorum fazla.fırsat buldukca size yazarım. bende ayın 23 ünü iple çekiyorum. bugün arıcam tekrar inş. tatilden dönmüştürde ben 23 ünden önce giderim kontrole çünkü  çok merak ediyorum meleğimi.

kusura bakmayın kıslar hepinisi çokkk öpüyorum..... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

tubıs hosgeldın cnmmm merak ettım senı yaaaaa
nıhayet ıyısın şükür.. dmk mısafırlerın varr gıtsınlerde brıanonce annat dugunlerınız nsl gectıı  ;)

23nede az kaldı cnm sbrettt kotu bısı demıcek dktr inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin:

emosum

tubişşşim hosgeldinn
merak ettik evet seni o günden sonra hepimiz ama iyi  olduguna sevimdim 23 carsamba oluyo dimi ikimiz aynı gün gitcez demek :muzz: :muzz: :muzz:
ma benimde dr bu hafta izinde haftaya geliyo son kontrolumu başka dr yapıcak