Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 11 Nisan , 2008, 23:48:12
emoşşşşş    kııııssssss ne tatlı şeysin sen öyle
ben bu akşam alışverişe çıktım kızışıma birşeyler aldım o kadar sevimli ki şimdi fotografını çekip koyacagım buraya
canım teşkk  o tatlılık benden gelmiyo bebişim karnımda ondan geliyo bi de sizden geliyo :opucuk:

emosum

Alıntı yapılan: mavili - 12 Nisan , 2008, 01:45:48
emoşcum ne zaman gideceksin doktora

ben haftaya cuma üniversite hastanesindeki doktora gidecegim yine kontrolüm var :y25: :y25: :y25:

bu kontrolü de sag salim atlatırsam daha korkum kalmayacak

içimde hep bir korku var benim

kendi doktoruma da ayın 25 inde gidecegim hayırlısı

canım beceremedim resim koymayı

eşim uyuyor şimdi artık nöbetten geldigim zaman onunla hallederim

canım bende haftaya carsamba gidecegim  ayın 16 sanırım
bu arada o içindeki korkuları at bakayım iyi şeyler düşün yine karamsar olma  herşey yolunda gidecek göreceksin
bu arada resim koyma işini bende beceremiyorum

emosum

demek bugun forum ugrayamacaksın  neyse artık yazarsın yarın kenide dikkat et yorma kendini öptüm

emosum

maviş selam nasılsın yazmıyosun kaç gündür gerci bende yazamıyorum bugun işyerinde cok mu cok yogun bir gün gecirdim kendimi hiç bu kadar yorgun hissetmemiştim oyuzden uyumayı düşünüyorum sen neler yapıyordun gelince yaz öptüm  :opucuk:

mavili

bende yarın nöbetçiyim ve çok yoruluyorum günler çok yogun geçiyor sanırım şuan uyuyorsun dikkat et kendine canım bebiş yorgunluk dinlemiyor o da yoruluyor cuma doktora gidecegim bende

emosum

evet canım dün uyumustum bugun bakayım biraz işleri bitirdim sayılır akşam olsada eve gitsek  bide yarın ben doktordayım seker testi bide doopler var cok heycanlıyım bebişimi görücem diye :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

:wave: :wave: :wave:

mavili

canım mutlaka doktordan gelince yaz merak ederiim ben nöbetten geldim şimdi uyuyacagım biraz hadi bakalım denizimiz nasılmış ögren annesi bize de güzel haberler ver :k06: :k06:

emosum

maviş teyzesi  biz cok iyiyiz  bende denizimde buıgun gördüm dopplerde anlatamam mutlulugumu ve resim cekti dr renkli bebişim bana benziyo ;D
ya varya sacıda belli oluyo ya cok güzel bişey canım benim ya elini kafasına koymuş yarım saat dr ugrastı bebebk elini indirsinde baksın diye ama ne care bizimki yine cekmedi elini kafasında yüzünün bi kısmını kapatmıstı  :k06: :k06: sonra bana yan dön dedi bebek belki indirir elini ama yine ne care denizin inatcılıgı tuttu bu sefer bize sırtını döndü  :k06: :k06:  dr zar zor baktı tam 1 saat ugrastırdı bizi odada bekledik durduk dönsün diye....sonra eli kafasında sanki bize selam veriyo gibiydi:) daha fazla bekleyemedik dr raporu yazdı hersey yolunda bbişim saglık bir sekilde büyüyüyomus ve haftasına göre gelişimi cok iyiymiş hatta 1 hafta önde gidiyomus :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  31 cm olmuş boyu bide kilosu 866 gram dr iyi dedi.sonra seker yükleme testim de cok iyi cıktıı yani Allahıma şükür bir aksilik yok canım bebişim bide teyzesinede selam ve öpücük yolladı  bu arada ben bugun acayip mutluyum ya cok güzel bir duyguuuu :k06: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :icon_flower:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

canım çok sevindim ne güzel bayagı büyümüş bak kocaman olmuş AllaH bagışlasın evet biliyorum çok hoş bir duygu doktordan güzel haberlerle çıkmak ben cuma gün doktora gidecektim fakülteye ama doktorum il dışına çıkmış kongresi varmış benim pazartesiye kaldı diger doktoruma ayın 25 inde gidecegim bu cumada aşı yaptıracagım bende çok merak ediyorum kızımı özledim onu görmek için sabırsızlanıyorum şimdi

demek kızın sana benziyor ne güzel bakalım benimki kime benziyor sen kaç haftalık oldun canım şimdi

emosum

teşekkürler mavilim evet büyüdü artık bizim kız evet sende bir an önce bebişini görüp iyi haberlerini alırsın inşşşş canım benim aşını yap ben 7 mayısta ikinci dozu yapıcam...bana göre 25 haftaydı ama dr dooplerde baktı gelişimine göre 27 hafta dedi bebişim maşşalha hızlı büyüyo seninkinide merak ediyorum ya acaba nasıl oldu insan heycanlanıyo beklerkenn yaa 

mavili

23 haftalık olduk emoşum gittikçe zorlanıyorum artık çalışırken ayakta durmak çok yoruyor beni bende merak ediyorum kızımı az çok bişeyler almaya başladım hastane çıkışı adı verilen takımdan aldım birkaç da takım aldım bu kadar başka ne alsam bilmiyorum sen neler aldın bakalım hazırlıklar ne alemde zaman daralıyor gittikçe

emosum

evet canım bende zorlanıyorum artık ben oturarak çalısıyorum ama gün boyu otur otur harekets,zl,kten yoruluyorum ben hastane cıkışı takımını almıştım başka bişey almadım cünkü bizimnkiler bana alıcak bişey bırakmadılar ben bebişimin oda takımını begendim masko da  onu alcaz eşimle adresi vereyim bak begendiğimiz pembe odaya   

http://www.masko.com.tr/urun.asp?picturecode=emrebe0004

:opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

mavili

emoş harika çok güzel bayıldım ben alamayacagım malesef  çünkü evde boş yer yok şimdilik sadece beşik alıcam ama bakalım 1 ay sonra felan bugün neler yaptın yoktun?

emosum

canım bugun eşimin kardeşiyle dışarı cıktık kadıköyde dlaştık biraz sonra gemiyle eminönüne gectik  hava güzeldi bütün gün dısardaydık 1 saat önce

geldik ayaklarım agrıyo vallahiş yorgun hissediyorum kendimi sen neler yaptın

mavili

bugün buradada hava çok güzeldi biz eşimle alışverişe çıktık market alışverişi yaptık biraz dolaşıp eve geldik yemek yap ye anca oturdum işte

eskisi gibi degilim çabuk yoruluyorum