Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

:toothy10: :toothy10:
bizimde kızımız böyle becerekli olur belki annişlerine yardım eder  :tongue3:

emosum

forumda sadece ikimizmiyiz yani temmuz agustos annesiiii  kızlar neredesinizzzz :caca:

emosum

mavilim napıyosun canım bakalım nasıl gidiyor hamişlik anlat bakalım artık bebişinin hareketlerini daha güçlü hissediyorsundur :flowers:

mavili

canım benim iyi sayılırım doktora gidecegim günü 4 gözle bekliyorum perşembe günü gidecegiz bebegimin hareketleri aynı henüz bir artma yok  hissetmeyi o kadar  çok istiyorumki kontrolde doktor ters bişey söyleyecek diye ödüm kopuyor 2 haftadır hiç kilo almamışım aynı gidiyorum hemen hemen 20 haftalık olduk sen nasılsın tetanoz aşını yaptırdınmı   senin zamanın geldi artık
:k06:

emosum

canım benim ya vallahi bende dr gidecegim günleri dört gözle bekliyorum ası bu hafta carsamba yapıcam ama doktora 2 hafta sonra gidicem yani dr öyle dedi..bende aynı senin gibiyim ya dr ters bişey sölücek diye ödüm kopuyosu...iyi olmana sevindim canım bebişin de sende saglıklı olun ben beişime artık kitap okuyom  :k06: :k06: konusuyom cok güzel bi duygu ya eşimle beraber hareket etmesini bekliyoz Allah bütün cocuk isteyen herkese verir inş... :amin:                             

:flowers:

mavili

bende konuşuyorum onunla anlayacagını duyacagını düşünerek tatlı bişeyler yeyince hareket ediyor yaramaz aksi gibi tatlı bişeyler hiç hoşuma gitmiyor daha çok acı ve ekşi şeylere düşkün oldum doktor kontrolünden sonra artık bebişime kıyafet almaya başlamak istiyorum beşik gibi büyük şeyleri hazirana bırakacagım şimdilik kıyafet gibi şeyler alacagım kendime de hastanede kalırken kullanacagım şeylere bakacagım dünya kadar şey almak gerekiyor almasamda fikir olması açısından biraz gezip bakacagım  sen daha çok hangi kitapları okuyorsun denize  ben elimdeki romanı sesli okuyorum eminim kızıyordur anne bu ne ya okuyacak bu mu kaldı el kadar bebege diye    kitabın adı maksim gorki nin yazdıgı ana adlı bir kitap annenin fedakarlıklarını  anlatıyor ara sıra müzik dinletiyorum ona karnıma dokunup okşuyorum hoşuna gider diyeAllah saglıklı birşekilde kucagımıza almayı nasip eder inşallahhh :amin:

emosum

canım ben denizim için masal kitabı aldım :hieyt: :hieyt: ben okuyorum sesli o da anlıyosur yani annesinin degerini bilsin şimdiden :k06: :k06:
bende karnımı okşuyorum hep o hissediyodur diyee  offff  daha agustosa cok var
evet bende kıyafet almaya baslıcam beşik felan diğer ay a düşünüyorum...allahım tüm annelere ve bebişlerine saglık verrsin

mavili

evet daha çok var ama kıymetini bilelim   birdaha nezaman elimize geçecek hemde ilk olmasının avantajları var biraz eşimize naz yapalım
diyorum ama eşime de kıyamıyorum yine herşeyi kendim yapıyorum onuda üzmemeye bunaltmamaya çalışıyorum

emosum

evet bende eşime kıyamıyom hiç.ama o bana kıyıyo  :toothy10: :toothy10:

mavili

ne yaptıki kıs 
yoksam seni hamilemi bıraktı :k06:

emosum

hehehehe ay cok güldüm yaaa   cok yaşa emi :k06: :k06: :k06: :toothy10: :toothy10:

mavili

benimki bana kıydı bak beni dünyanın en mutlu insanı yaptı  kızımı bana nasip ederek birde dogsun sag salim daha ne isteyim ben :hieyt:

emosum

hehe ben onu demedim zaten ben  :ehi: :ehi: yani ben ondan bişeyler isteyecegime o benden isityo hep bende duygu sömürüsü yapıyom diyomben hamileyim bana ilgi göstermiyosun hep birşeyler istişyosun ama sonra kıyamıyom o da tabi bana kıyamıyo :love3:

mavili

benim eşim tatlıya  hamurişine çok düşkün  hamilelikten önce hergün mutlaka birçeşit tatlı yada börek kek kurabiye bişeyler yapardım gebeligimin ilk aylarında ara verdim dogal olarak ama şimdi gecenin bir saati benim birşeyler istemem gerekirken onun canı bişeyler istiyor öylede nazlanıyorki gelde yapma kıyamıyor insan bu arada eşim evet çok kilolu sanırım 95 felan tartılmaya korkuyor aksine bende öyle pek düşkün olmadım hiç bu tür şeylere canım daha çok meyve ve sulu şeyler istiyor

mavili

bugün dışarı çıkıp dolaştık biraz öğleden sonra eşimle erken geldi işten o da lc waikiki de süper bebek kıyafetleri var ama en küçügü 6 aylık bebeklere göre paçası lastikli kot pantolon ve pembe çiçek desenli etekli külot çok hoşuma gitti almadım bekliyorum 1 ay daha bekleyip alırım inşallah bir avuç kadarlar ama yetişkinlerinkinden daha pahalı bizi geçti minikler  ayrıca hastane çıkışı diye bir takım begendim başka bir magazada bu kadarmı sevimli olur herşey yaaaaaaaaaaa canım kaldı