Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

aaaaaa  ben o anlamda demedim benzettim sadece yani
o taraftan oldugunu

encan

emosum

encan

cicilerim simdik gittim yarın doktora gıdıyom son kontrole gelınce gorusuruz dua edın bı aksılık olmasın bu gazla gıdım pazartesı dogurım ben tamammı

oozge

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

istanbulmuuuu anamm bıkapı dha acıldı bnaaaaaaaa bnım ıstanbula gelmem şart oldu artıkımm
cananımm-emoşum-tülinimm-du dha vardıııııı  heeee özgeyde ıstanbuldu sanırsamm oda cgrdı  :k06: dha vrdıı :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hepınısde 1 er ay kalsam 1 seneyı tamamlarım ısde sonra hade lıste başa döner tekrar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

canancım dıkkat et kendıneee uzme o tatlı canını sakın bebısınde sna huysuzluk ypr bk yrn kontroldeeee ona göre heeee tmmmı ccanımcımmm...dualarımız senleee ;)

emosum

tamma canım dualarımız seninleee umarım hersey yolunda gider
iyibak kendine
yazmayıda unutma :opucuk:
:wave: :wave: :wave:

emosum

özgecim ben gelmeni coooooooooooooookkkkkkkkkk isterim 

oozge

walla keşke gelsem ya super olurduuu eminimmmmmmmmmmmm
şaka bıyana öle 1 ay fln da 1gun bıle gorussekkkk accayıpppppppppppppppppp eglenırızzzzz accayıppppppppp hemdeeeeee :muzz: :muzz: :muzz:

emosum

oozge

wlla şöle bı dusundumde durum vahimmmmmm ıstanbulll korkardı bızdenn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ben bebıslerınıse bakardımm emoşummm ben ılgılenırdım onlarlaaaaa hemde tozu dumanı bırbırıne katardıkkkkkkkkkkk wllaaaaaa

ama hep dıomm Allahım hayırlı bı koca versınde bnm gıbı gezmeyı cok sevsın hep gezdırsın benı ozmnnnn ne ıstanbul kalır ne bska bıyer kalır fırt oraya fırt buraya bı bakmıssın sızın kapıdayımm :k06: :k06: :k06:

emosum

ay özgecim inş..allah gönlüne göre versin canım

oozge

-GAMZE-

bensiz istanbul turu he alacanız olsun ahyınlerr bensız datımı cıkar kıs oarların   :ehi: :ehi:

-Butterfly-

Guzel hamislerrrrr  100. sayfaniz hayirli olsunn  :hello2: :hello2: :hello2:

Baktim imse kutlamamisss, heheheh ben el atayim dedim olaya  ;D ;)

Gamze  bebegine 41 milyonkere masaAllahh,ne tatli birsey o oyleeee  :hungry:  yirim ben onu yaaaa masaAllah masaAllahh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yaa hamislerrrr hani  sizin hamis resimlerinizzz.. Neden koymuyorsunuz hemis resimlerinizi  :y25:  Bak siz koyarsaniz bende sizin icin gelir koyarim ok  ;)   Eski hamislik gunlerimi yad ederim sayenizde  ;)

emosum

günaydın herkeseeeee :director: :director:

uykucular sizi uyuyun uyuyun da büyüyünnnn :k06:

busecim hosgeldinn  100. sayfamız olmus bizden kimse dikkat etmemiş  :tongue3: teşekkürler kutlaman için :flowers:

bu arada eve temizlikçi geldi başladı bende size selam verip cıkayım dedimmmm

hepinizi öpüyorum   
  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave: :wave: