Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

mavişim ben uykucu deilim yaf fazla uyumayı sevmem :k06: :k06:

bide ben temizlikçinin peşinden kosmuyom yaf kadın yapıyo ne güzel ben sadece kadına gün boyu 3 ü biraraada yapıyom :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ohhhh ne güzel emoş ben size temizlige geliyim mi gerçi ben üçü bir arada içmem ikisi bir arada olsun çünkü ben  şeker kullanmıyorum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

ya zaten kocişimi işe yollamadan hayatta rahat edemem  :love3: bana uyu diyo ama ben ona kahvaltı hazırlıyom beraber yapıyoz öyle cıkıyo sonra zaten benim uykum gelmiyo uykuyu cok arayan biri deilim :k06:

emosum

tülincim bende hiç seker kullanmıyom  ;)

ya kadın yemek yemiyor ben calısamamam diyo bana sadeec kahve yap diyo napim ya benimde içim rahat etmiyo yemek yemeyince bende diyom bari akşama kadar üçü birarada yapam ;)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

kız kadın cafein komasına girer gerçi bende temizlik yaparken hayatta yemek yiyemem şişerim yoksa yemeke yapamam

mavili

o zaman bende sorun var galiba ben çok yoruluyorum ya onun düzelttigini begenmeyip birdaha düzeltiyorum halıları yamukmu koymuş diye birdaha yerleştiriyorum kırlentler hoşuma gitmiyor indir birdaha düzelt tüller perdeler eşit olmamış hayda ona ugraş arada yemek hazırla çay yap yani dedigim gibi ben yapınca bu kadar yorulmuyorum inanın

sen iyiymişsin 3ü birarada yapmada ne var ben akşamadek 100 tane yaparım yeterki herşey benim istedigim gibi yapılsın ama kaçtane degiştirdiysem hiç biri istedigim gibi çıkmadı

bende kocişi göndermek için kalkıyorum ama benim kociş kahvaltı yapmıyor çünkü iştahı olmuyormuş bende yemeden o gidince hop yataga

bende şeker kullanmam hiç çaya süte kahveye ah aha kahveyi nasıl da özledim varya anlatamam kızlar

emosum

ama alışmış kadın heryerde aynımış kahveden baska bişey istemiyomus

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

anladım ne yapsın demek alışmış valla kahveden bahsettik canım kahve çekti şimdi dişimin agrısı yeni durdu hiç de içemem valla anca rahatladım hani

emosum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

e maşallah neden içmiyorsun zararlı bebege ben bilmiyordum ama bizim ece içiyordu kurabiyeye hamişken hemde günde 2 tane ben diyordım kı kız sen kara arap bir kız dogurcan hiç de öyle olmadı

oozge

yaaaaaaaaaaa amma çene var he bi durun yaw bi durunnn yetısemıyom dıom sıze stoppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

oozge

emosum

mavili

ha şöyle ösgecim millet seni evli ve çocuklu sanıyor kısmetlerin kapanacak canım  :ehi: :ehi: