Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

Annesinin_bitanesi...

ayy kusura bakmayin telefon geldi yazamadim benim telefon susmuyor bugun hiç dun doktora gidecegimi bilen ariyor meraktan

evet fransadanim bu arada mavili ilk bebegim ve heyecanla bekliyorum

simdilik bana musade sizlerle daha iyi tanisiriz insallah kendinize ve bebislerinize iyi davranin emi :hıhı:

dehliz

Demek bundan sonra burdayız
hayırlı olsun yeni sayfa arkadaşlar.Dün itibariyle biz de tam 29 haftayı bitirdik haftya cts kontrol var iyiyim Allaha şükür.Okadar hantal hissetmiyorum kendimi
  şu ana kadar 10 kilo falan aldım galiba sizin kilolar ne alemde?

emosum

saol canım hoscakal görüşürüz yine beklerizzzz  

emosum

Alıntı yapılan: dehliz - 10 Nisan , 2008, 17:37:30
   Demek bundan sonra burdayız
hayırlı olsun yeni sayfa arkadaşlar.Dün itibariyle biz de tam 29 haftayı bitirdik haftya cts kontrol var iyiyim Allaha şükür.Okadar hantal hissetmiyorum kendimi
  şu ana kadar 10 kilo falan aldım galiba sizin kilolar ne alemde?

canım hosgeldin aramızaaaa vallahi cogalıyoruz böyle daha iyi herkes yadaıklarını yazıyoo

emosum

emosum

dehliz

Maşallah canım
neyse yemek yapıyodmda çıkmam lazım iyi bak kendine de bebişe de

emosum

tamam canım sende kolay gelsin yorma kendin
i fazla bebişide öpüldünüz :opucuk:

mavili

ben geldim akşam çok yoruldum felaket bir geceydi sular kesildi dün gece ve hala yok yol çalışması var
susuz da bişey olmuyoki emoş maşallah bebegin kilosu nekadar iyi öyle  :nazar:
benimki kaç gram bilmiyorum henüz saglık telaşından kiloyu sormak benim aklıma gelmedi doktorumda hiçbişey söylemedi birdaha gidince sorayım iyisi
dehliz yeni sayfana hoşgeldin hayırlı ugurlu olsun

emoş goncanın mesajını yanıtladım azönce bakalım kim çıkacak bize söylemek yokmuş sürprizzzzzzzzzz

emosum

canım ben sormadan dr zaten söylüyo kilosunu sen sor dr canım
bu arada kendini fazla yorma
bende goncayı yanıtladım cok merak ediyorum bende kalbimde gecen kişi cıkacakmı ;) ;) ama kimin cıkması önemli deil aslında burdaki dostlugumuz iyce gelişir aslında cok iyi düşünmüş gonca dimi

bide cok merak ediyorum ya böyle bişeye ilk katılıyoz bide ilk anneler günümüz :D

mavili

beni şimdi ne alacagım heyecanı sardı Allah gönlümüze göre versin şans kime vuracak bakalım aşımı olmadım henüz bir fırsat bulup gidemedim saglık ocagına halbuki 200 metre mesafe anca vardır haftaya yaptıracagım artık ya bende kabızlık felaket arttı çok bunalıyorum nefes alamıyorum sanki

emosum

canım ya vallahi kabızlık aynı dert bendede varrr sorma ya offff

emosum

dün akşam karnım şiş ve sertlik vallahi yemediğim kayısı kalmadı ama maleseff ne care :-\