27 Nisan , 2024, 11:29:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

almaktan usanmadığınız nesneler

Başlatan gülbanu, 11 Mayıs , 2010, 21:51:03

« önceki - sonraki »

serserim

maalesef ben hamileliğimin başından beri alışveriş edemiyorum zor bir hamilelik geçirdiğim için ama Allah ın izniyle kızımı sağsalim kucağıma alim atıcam kendimi çarşılara :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

๑ஐtek tabancaஐ๑

temizlik malzemeleri detrjan çamaşır suyu bide kozmetik pek makyaj yapmam ama almayı severim.  :ehi:

iklima

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 14 Ekim , 2012, 22:09:48
saklama kapları :ehi: mutfak ıvır zıvırı farklı pratik kullanımı olan şeyler hoşuma gdiyo
Burdan bana bi gönderme  :k06:sezdim saki
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

banu_fth

param oldukca ezgıse eksıklerını alıorum..
hergun 3-5 atıom kenara  ::)

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 15 Ekim , 2012, 01:21:25
param oldukca ezgıse eksıklerını alıorum..
hergun 3-5 atıom kenara  ::)
bende öyle kıza alıyomda alıyom

Sır_Çiçegi

bende bebeğime alıyorum birsürü şey  ;D
eşimde kızıyo hele bi gelsin giydir sütüne göre al ya giydiremezsen olmazsa dio  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

banu_fth

büyük büyük al .. iri bebek ya .. hemen büyüyo .. iki ay sonra ilk giydiği kıyafetler olmuyor ..  :ehi: :ehi: :ehi:
3 aylıktı 6 aylık bedeninde badileri giydiriyordum .. 6 aylık bedeninde yeleği vardı ..  :ehi: :ehi:
büyük al .. hem uzun süre kullanıosun hem bebek rahatrahat giyiniyo .. orası burası sıkmıyo  :love9:

ben artık adet haline getirdim hediye bile alırken yeni doğmuş çocuklara 6 aylık alıorum  :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

iri olacagını tahmin edemedim küçük küçük aldım  :k06:
artık büyük almaya başlıcaz anlaşıldı  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

banu_fth

dr bize iri bebek dedi .. biz ondan sora alışverişe çıkmıştık herşeyini büyük büyük aldık .. tek hastahane çıkışı minikti  :k06: :k06: :love9:

Sır_Çiçegi

ana aldıklarımı giydiremezsem üzülürüm ya  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

banu_fth

Dilara Ebrar

kıyafet tabikide.dolaplar giyilmeyen kıyafet dolu ama nedense biyere giderken giycek hiç bişi bulamıyorum. :tongue3: ascık tuhaf  ama :suclu:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ayy

ayakkabı daha çok çizme,renk renk çorap,çanta,veeee elbiseeeee  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: