Rüyalarınızda Bebeğinizin Cinsiyetini Ne Olarak Gördünüz, Sonuç Ne Oldu?

Başlatan Emir@Havin, 10 Mayıs , 2010, 20:09:28

« önceki - sonraki »

seray

ya bende en başından beri erkek görüyorum ama kızım olacak inşallah.. dün gecede aynaya bakıyorum bıyıklarımın çıktığını görüyorum  :k06: hayırdır inşallahh..Allah hayırlısını nasip etsin herkese..:)

melekk

gecen ruyamda bi kizim oldugunu gordum cuma gunu ogrenecem cinsiyetini ama oglumda da kiz gormustum yani pek tutmuyo benim ruyalar

seray

zaten kadın kendisi kız görürse erkek erkek görürse kız ourmuş diyo nette..aman ne bileyim yaa..Allah hayırlısını versn..baktım şimdi rüyada bıyıklandığını gören kadın hamileyse oğlu olur diyo..ama ultrasonda gördük kızımı :)

melekk

amin canim tabiki once hayirlisi saglikli olsunda 18. haftanin icindeyim daha saglikli olup olmadigini bile bilmiyorum

melekk

ilk aylar pek cagirmiyolar ben yurtdisinda kaliyorum iki defa gittim sadece orda da kan idrar testi falan yaptilar hersey normal dediler gonderdiler burda ultrasyonun zararli oldugunu butun hamilelik boyunca bi sorun yoksa eger sadece bir defa giriyorsun

vadi= muge & melis

SELİN24

hamile olduğumu öğrenmemiştim henüz, annem rüyamda bana kız çocuğu veriyor emzir diye bende anne nasıl emzircem ben hamile bile değilim sütüm yok diyorum  :) zaten çok geçmedi 2 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Rüyamda  kız gördüm ama BİR OĞLUŞUM OLCAK İNŞALLLAHHH :nazar: :amin:

Balböceği

Bende bir kere erkek gordum sonra cocuklarin kizmi erkekmi oldugunu anlamadim

sacli guzel tatli bi cocugum varmis insallah kizim olcak  :binkybaby: :binkybaby:

can yine cannnn

ben 2 gün önce erkek bebek doğurmuşun gördüm
sanırım erkekim olcak :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
can dediklerim....

**Gül**

Gecen gun bir yerde okudum Anne ruyasinda bebegin cinsiyetini ne gorurse o olurmus ama baba ne gorurse tersi olurmus. Biz ikimizde erkek gorduk simdi ne olacak bizim ki  :dontknow: :dontknow:
Saka bir tarafa Simdiye kadar 3-4 defa gordum hepsinde erkekti. Hatta hamilelikten oncede iki tane oglum oldugunu gormustum. Bakalim hayirlisi ne olacak
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 17 Temmuz , 2010, 19:29:21
Gecen gun bir yerde okudum Anne ruyasinda bebegin cinsiyetini ne gorurse o olurmus ama baba ne gorurse tersi olurmus. Biz ikimizde erkek gorduk simdi ne olacak bizim ki  :dontknow: :dontknow:
Saka bir tarafa Simdiye kadar 3-4 defa gordum hepsinde erkekti. Hatta hamilelikten oncede iki tane oglum oldugunu gormustum. Bakalim hayirlisi ne olacak
kiz bende ilk gebeligimde ikiz gormustum ruyamda ikiz kiz cocugu  :k06: :k06: :k06:

bugun de ruyamda karnimin icini gordum yaa bizim kizin oynayisini  :ehi: :ehi:

**Gül**

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Edacigim sen asmissin kendini Ruyalarini ultrason modunda gormeye baslamissin  :ehi: :ehi: :ehi: Anlatsana nasildi orasi
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: bak yine boyle karanlik ici hep oynuyordu  :ehi: :ehi: :ehi:

ruyamda emin ol gormedigim bisi kalmadi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011