Rüyalarınızda Bebeğinizin Cinsiyetini Ne Olarak Gördünüz, Sonuç Ne Oldu?

Başlatan Emir@Havin, 10 Mayıs , 2010, 20:09:28

« önceki - sonraki »

seray

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 17 Temmuz , 2010, 19:23:26
ben 2 gün önce erkek bebek doğurmuşun gördüm
sanırım erkekim olcak :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
erkek bebek doğurduğunu görenin kadının kızı olurmuş rüya yorumlarında öyle yazıyo ;D

AyNi

ayyy ben bi kaç gün önce ikiz bebek arabası aldığımızı gördüm, bugün gece de anakucağı almaya gitmişiz, satıcıya diyorum ki, iki tane alcaz, birleştirmek için aletleriniz varmı  :icon_scratch:  hayırdır inşallah.... ailemizdede hiiiiç ikiz yok ki, ihtimali yok... bide çoook tatlı bir kız bebek gördüüümm  :love7: benim kızım olur inşallah o bebek  :k06:

MasaLine

Ya kızlar merak ediyorum..Rüya tabirlerinde hamile kadının erkek doğurduğunu görmek kız çocuğa,kız doğurduğunu görmekte erkek çocuğa delaletmiş..
Ben kızama hamileyken rüyamda erkek doğrmuştum...
Şimdi ise dün gece kız doğurdum..Ama doktorlar bebeğimi kıza benzetti..
Sizce doğru mu bu??
Rüyasında benim gibi gören var mı?

ZéynéP.SimAy

cnm ben hep rüyamda kız gördüm hatta birileri inatla bana isimler söyledi rüyamda onlar erkek bebk ismi onlar benim kızım olcak dedim ve kızım olacak inşallahh  :love9: :love9: :love9:  :amin:

__nil__

ben kız görmüştüm kız oldu hAtta rüyamdaki bebeği gerçekte doğüurdum resmen

MasaLine

Bende rüyamda erkek doğurmuştum Elifimde.
Bunda kız doğurdum ya belki benimki ters teper  :k06:

asya81

ben rüyamda erkek doğurdum ismini bile verdim.ama kızım oldu.bende tersi die biliyorum

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya81

27 haftalık hamileysen doktorların yanılması zor gibi ama yinede bilemem allah hayırlı evlat versin

Sır_Çiçegi

13 haftalıkken bildiler beni 27 ye kadar nasıl bilemiyorlar şaşıyorum  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MasaLine

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 28 Eylül , 2012, 17:54:10
13 haftalıkken bildiler beni 27 ye kadar nasıl bilemiyorlar şaşıyorum  :icon_scratch:

Benim arkadaşım doğuma giderken bile son kez ultrasonda yine kızın olacak dediler..
Ama bir kaç dakika sonra erkek bebek doğurdu..
Eşi acaba bebeklermi karıştı demişti :k06:

cute552

bazı kişilerin rüyası ters çıkabiliyor ben hamile kaldığımı öğrendiğimde hep erkek bebek görüyordum nasıl etkilendiysem erkek olucak die bekledim ama doktor kız dedi allah hayırlısını versin.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: MasaLine - 28 Eylül , 2012, 18:12:39
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 28 Eylül , 2012, 17:54:10

Benim arkadaşım doğuma giderken bile son kez ultrasonda yine kızın olacak dediler..
Ama bir kaç dakika sonra erkek bebek doğurdu..
Eşi acaba bebeklermi karıştı demişti :k06:

hadi canım  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

elfo

ben hamile kalmadan öce hep rüyalarımda oğlum olacağını gördüm bakalım ne çıkacak. inş. 7 hafta sonra belli olur. çok var yaa  ???
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

benim kız kardeşimin bebeğine doğum yapana kadar oğlan dediler  ??? adı bile hazırdı  :k06: :k06:

görümcesi ebe hemşireydi hastaneden arkadaşıyla birlikde evde yasptırdılar  doğumunu kızı oldu şok olduk bizde  :k06: :love9: