27 Nisan , 2024, 14:17:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

derbeder

hareketli cocuk iyidir edaaa, yemesi iyi olsun sagligida yerinde olsun kilosunu o kadarda dert etmee
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Görenlerde diyorki bu şimdi zayıf Mı ? Boyu posu gayet güzel falan dediler  ;D

Balböceği

22/11/2011

Cennetim,Herseyim benim..
Bugun tam11 aylik oldun.  :nazar:
Zaman o kadar cabuk gectiki seninle "1 yasina girmene sadece 1 ay kaldi" Tabi ardindan
Yeni bir yil daha geliyor..  :hello2: yeni bir yil yeni umutlar bizim icin.  :love9:
Bir aydan fazladir yuruyorsun bu kadar hizli yureyebilecegini hic tahmin etmemistim..
Kucuk adamimim adimlari benim icin hayaldi gercek oldu!  :)
Amerikan trasi saclarini pek begenmedik ve tamamen kestik   :k06:
Boyle daha guzel hemde cok rahat ediyorsun, dun asi olduk
gitmeden burnun akmaya baslamisti ilk defa bi asida ateslendin, ve dun gece hic yatamadin  :crybaby2:
annen zaten hazirlamisti kendini her 10-15 dakkada uyandin, annen seni kucaginda ayaginda salladi
atesin cok yukselmisti ates dusurucu verdim ama cok sukur atesin dustu su anda yatiyorsun.
Zorlu bu gece gecirdik seninle bir yandan atesin bir yandan gribin, kuzum sana bir sey olmasin
annen sana dayanamiyor ne kadarda belli etmemeye calissada ki, annenin yapisi boyle icim eriyor ..  :crybaby2:
Allah'im dert veripte derman arattirmasin ve butun bebekleri, cocuklari korusun  :amin:
Seni boyle bitkin caresiz gormek bir daha istemiyorum  :amin: gozlerinin feri sondu  :crybaby2:
Kuzum nefes aldigim surece senin icin iyi bir anne olmaya calisacagim  :amin: :love9:
Dun gece sana her baktigimda gozlerim doldu, yavrum omrum annelik kolay birsey degil gercekten.
Her ne kadar zor anlarimiz olsada ayakta dimdik durmak istiyorum ..
Rabbim'den bunun icin sabr ve guc diliyorum  :amin:

banu_fth

oyyyyyyy kıyamam size ben ..  :love9: :love9: :love9:
Allah sağlık sıhhat versin .. mutluluğunuzu arttırsın .. huzur versin ailenize + gönüllerinize inşallah .. ayırmasın sizi  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Aminn canim amin cok sagol  :opucuk: Maceralarimizi yazmamisim onuda yazarim vakit bulursam  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun balımın kuzusuna
alperen kardeşide öyle burnu hiç durmuyor
insanın yüreği dayanmıyor yavrusuna hiç
Allah şifa versin kıymetlilerimize edam

°•.ℓανιηуα.•°

geçmiş olsun edacım. ah o aşı sonrası olan ateşşşşşş  :cussing:

ayşegülüm size de geçmiş olsun canım benim. çok üzülüyorum yaaa, bebişler hasta olmasııınnn... sarper de öksürüyo kuru kuru  :sad1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 22 Kasım , 2011, 19:53:30
geçmiş olsun edacım. ah o aşı sonrası olan ateşşşşşş  :cussing:

ayşegülüm size de geçmiş olsun canım benim. çok üzülüyorum yaaa, bebişler hasta olma sııınnn... sarper de öksürüyo kuru kuru  :sad1:

sağol canım inşallah şu kışı hayırlısıyla atlatırız ama daha 5 ay var  :'( :'( :'(

xxcansuxx

kış geldi hasta bebiş haberlerini okuyorum hep  :'( :'(
kızlar Allah şifa versin hasta bebişlerimize dermansız dert vermesin  :amin: :amin:
geçmiş olsun kuzucuklarımıza...
offf ya birde aşı sonrası hastalanmaları var  :sad1:

Balböceği

Deyzeleri cok sagolun  :opucuk: bugun idare ediyoruz  :'(
4 saatte bir ates dusurucu verdim en sonunda rahatladik  :love9:
su cocuklar hasta olmasinda tek biz olalim  :y25:

Sarper'imede gecmis olsun allah acil sifalar versin  :amin:

Balböceği

23/11/2011

Kuzum, bal oglum benim  :love9: cok yaramaz oldun   :suclu: ;D
senin yuzundeen bilgisayari topladim kaldirdim yukariya..
Kaldirmasam az daha kiracaktin  :k06:

Gecen gunlerde kendini bogma cabalarin vardi  :-ooo
supurge makinasinin kablosunu boynuna gecirmissin, o kadar kuvvetlisinki masallah
kabloyu cekip boynuna dolamissin.. bide kisik sesle bagirmani duymasam  :-ooo allah korusun  :amin:

Boyunun yettigi yere kadar uzanip mazaratlik yapiyorsun..
camasir makinasinin dugmeleriyle oynuyor, bazen acik birakirsam icine giriyorsun  :-ooo

Dunkini hele hic unutmayim ben, kocaman sofra tahtasini  SIKIca yerlestirdigim yerden
oynat ustune devir  :-ooo sesin cikmiyor ama cok yaramassin cokk.  :caca:

Canpare'm sen bu yaramazliklari yaparken hep yanindayim.
yoksa basina bi is gelse kendimi affetmem  :sad1:
Bide telefonlari bulup yerden yere calmassan sevinecegim  ;D
ha bide mouseyi kaldiriyorum sen uzaniyon atiyon yerden yere  :-\
klavyeyi cekip dusuruyon ooo daha neler var sende..
O kadar oyuncak dururken niye luzumsuz seylerle ugrasiyorsunki  ::)

Benim aslan parcasi oglum, gecen gun boynuma sarildin anne! dedin  :hieyt:
icim ciz etti birden heyecanlandim  :love9: :y25:
seninle dua okuyoruz  :love9: diyoruzki...
Allah'im bugun sana sukrettikmi bu bal oglani bize verdigin icin  :icon_scratch:
ettikk, hemde hergun her dakka her saniye allah'a sukrediyoruz  :amin:
Seni bize verdigi icin  :love9: evin icinde penguen gibi geziyorsun cok komik bi halin var  :k06:
ama hic durmuyonki foto cekeyim  :caca:

Telefonu kulagina dayayip garip garip sesler cikarman yokmu..
hele hele kafani yere egip bize bakisin, boncuk boncuk gozlerinin parlamasi beni yakip eritiyor   :love9::love9:

Balli kaymagim benim, sen ne yaparsan yap hicbirsey senden onemli degil..
at, dok, kir canin sagolsun ..
Not: iki gun once en sevdigim kupami masanin ustunden alip yere koymussun ama kulbunu kirmissin  ;D

xxcansuxx

bu paşanın maceraları çok tehlikeli olmaya başlamış edam :k06: :k06: yeni yeni şeyler keşfetme peşinde hakan paşa  :nazar: :nazar: Allah korusun sıkıntısı olmasında oynasın...
iki gun once en sevdigim kupami masanin ustunden alip yere koymussun ama kulbunu kirmissin...  yazmışsın ya sakın onu yere koymuş değilde yere atmış olmasın eda  :ehi: :ehi:
öp benim yerime zeytin gözlü paşayı :opucuk: :opucuk:

derbeder

istedigi kadar yaramaz olsun eminim yuzune soyle bir bakman yeterlidir affetmen icin  :love7: :love9: :nazar:

buarada eda kiz senin herif koseden yirtti, yurt disindakiler icin bedelli miktari 10 bin avro olacak  :-ooo
haberlerde duyunca aklima geldiniz  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

oy yirim onu ..  :love9: :love9: :love7:
boyunu posunu verene kurban olurum  :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
minnak penguenim benim ..  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Kasım , 2011, 17:03:32
bu paşanın maceraları çok tehlikeli olmaya başlamış edam :k06: :k06: yeni yeni şeyler keşfetme peşinde hakan paşa  :nazar: :nazar: Allah korusun sıkıntısı olmasında oynasın...
iki gun once en sevdigim kupami masanin ustunden alip yere koymussun ama kulbunu kirmissin...  yazmışsın ya sakın onu yere koymuş değilde yere atmış olmasın eda  :ehi: :ehi:
öp benim yerime zeytin gözlü paşayı :opucuk: :opucuk:
O kupayi almis bardak yerdeydi ama kulpunu sokmus resmen  :k06: :k06:
cok sagol canim optum senin yerine  :opucuk: :opucuk: