29 Nisan , 2024, 02:20:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

6 ağustos, pazartesi

Uyuyan prensim, aşk böceğim canım oğlum...

Zaman O kadar çabuk geçiyor ki, senin büyüdüğüne gün gün şahit oluyorum âmâ yetişemiyorum sana.
Seninle birlikte bende büyüyorum. Şu an beşikte dana gibi yatiyorsun :)  malum günde olduğum için elimden geldiği kadar
Dışarı çıkıyoruz komşunun kızıyla oynuyon :) maşallah çok güzel iştahın var :nazar:   komşunun çocukları bana bu benim annem
Sarılıyor sende benim annem deyip agliyorsun :)  annecim ayşegül teyzen yanlışlikla alpoşun günlüğünün silindiğini söyledi :(
Çok üzgün bende çok üzüldüm :( onun için gelmek istemiyor :( bende çok üzüldüm aynı şey bizim v de başimiza gelebilir.  Onca anılarvardı gunlukte.       :y25:

muhribe

Hakana kocaman maşallah  :nazar:

ayşegüle çok üzüldüm  :sad1:

buraya yazdıklarınızı word dosyasına kopyalayıp bilgisayarına kaydet Eda, ben öyle yapıyorum.

gün gelir burası kapanır falan, yok olu gitmesin anılar  :flowers:

Balböceği

oda öyle diyor keşke  kaydetseydim diyor

Ben uzun süredir ipod'dan yazıyorum pc acmiyorum bu aralar net bozuk

Zaten hep aklımda 0:)

Balböceği

9 Ağustos,  perşembe

Balım canım kanım herşeyim...

Annem ikı dakka duracağın yok, iki gün önce kaşıni yardın bugunde kafanı..
Nasıl oldu anlamadım, sen ağla'ın. Ben ağladım kuzum... ALLAH Ciğer acisi göstermesin.
Yüreğime atılan üçüncü çizik bu...  Bacakların düşmekten yara. Olmuş hergün öpüyorum...

Aldığım nefesimsin sana bişeyolmasın kimse maşallah. Demiyor ki.  offff....
Canım biricik oğlum akıl küpüm yatagimiza çıkıyon battaniye alıyorsun yatıp horluyon. :)
Babandan öğrenmissin. :) yer yüzündeki cennetim :love9:    açılmamış goncamsin :love9:
Rabbim ömrüne ömür katsin, seni benden ayirmasin. :amin:

Balböceği

13 Ağustos, pazartesi

Yavrum börtüm böceğim..
Gülünce yüzünde güller açan, baharı evimize getiren canım oglum :love9:
Alnindaki yarada kaşıdaki yarada şükür Allah'a düzeliyor. O kadar yaramaz oldun ki,
Düz duvara tırmanıyorsun :) çekmeceleri boşaltıp içine giriyorsun, çöp kovasina çıkıyorsun.

Geçenlerde perdeyi aşağıya indirdin, büyük bar sandalyesine  çıkmadan. Sana çekiç tornavida verdim.
Ben yukarı çıktım, hakan çekici ver dedim sen uzattın hakan tornavida dedim sen uzattın böylece eğlendik biraz,
Ama yapamadik, çünkü bayağı yüksekti. :) ışte sen bu kadar akıllısın :nazar:  :) sen harikasın..

Kuzum, sesin o kadar gür ve kalın ki, durup durup anne anne diyon baktın ben ses vermiyorum vuruyon hemen :(
Maşallah iştah süper, tabi bez değiştirmekten bıktım :) oglusum. Bugün seninle wc'deydik bir an seni unuttum, günlük ped değiştireceğim yapışkan bandı yirttum sadece açtım ordada bişey yok.
Bide ne göreyim sen kağıdı al ordaki çöp kovasina at, bide alkışla :)   çok utandım..

Aklını seveyim aklını :nazar:

Oğlum yüzün gibi bahtında açık olsun, hayırlı kul hayırlı evlat olasın..
Okumuş ilimli bilgili olasın, içinden sevgi merhamet yüzünden gülücükler eksik olmasın.
Yalandan, dedikodudan uzak durasin.. :amin:

Bu arada pepe'den de allah razı olsun sen çıldırdigin zaman beni kurtarıyor.    :)     

Balböceği

14 AĞustos, salı

Nar tanesi nur tanesi annesinin bi tanesi  :love9:

Biricigim,  sen doğalı bir buçuk yılı geçti ilk defa kucak istedin şaka gibi, sebebi komşu kızı anne kucağında diye ;)
Nedendir bilmem çok hoşuma gitti :) annen bugün zor oruç tuttu :( migren denen baş belası beni bitirdi.... Şimdi şükür iyim.
Öğlede beraber yattık, hatta ben kanepede uyuya kalmışım sen kapıyı açınca uyandim. Yatak çarşafnı makinaya attım diye hüngür hüngür ağladın.  Sonra battaniye verdim de gönlün razı oldu.. Evin içinde beraber oynadik, küvete girdik sen çıkmak istemedin..

Makarnaları krakerleri döktün evin her yerine, tuzu nasıl unuturum tuz dokmedigin yer kalmadi :) hem oruç hemde migren yüzünden. Kızmadım sana, akşam iftar vaktinde oturduk masamıza ben yiyemedim ama sen maşallah güzel yedin :nazar:
Mutfağı birbirine kattın savaş alanı gibiydi, çay içtin bisküvi yedin...

Yatak çarşafnı takana kadar rahat vermedin güldün güldün çok güldün. :))) :love9:
Gülmek sana çok yakışıyor :nazar:  mevla hep güldürsün. :amin: yatma zamani gelince. Hadi yatağa dediğimde "cık, cık "
Demen yok mu? Ölüyorum sana :love9: büyük adam gibi koltuğa yatıyorsun kollar gerili :) yeme ondan sonra :) duyduğuma
Göre bize gelince konuşmuyormussun ?? Seni hınzır seni... :)  eskisi gibi emzik emmiyon bazen uykuda atıyorsun bazen emiyor,
Ama çoğunlukla hiç kullanmiyoruz, 19,5 aylığız yeme içme süper, günlük 750 ml süt içiyorsun
Yatarken bir, gece ikı, öyle uykusu üç :) bugünlük bu kadar..

Balböceği

16 Ağustos, perşembe

Bal böceğinden cırcır böcegine  :love9:

Bazen hırçın, bazen sevimli ama uyurken hep masumsun  :love9:
Bu ruh halleri seni tatlı mı tatlı yapıyor, şekerden bala baldan şekere batıp batıp.çıkıyorsun, küçük meleğim.. Annem, seninle bir ramazanı geride bıraktık
Pazar günü bayram gönül isterdiki ananede bizimle olsun.. Nasip ışte belki birgün...

Gelelim sana :) her şey şükür yolunda, sabah dayı diyorum, sen " anne anne ! " diyon.:) ben hala dayı diyorum sen sinirlendikce.bana. Vuruyon ;) saçımı başımı yolunu bugün :)

babannen parka götürüyor sende kaydırağa salincaga saldırıyirmussun :) gelen giden yabancılara öpücük atıyormussun :) tatli kuzum benim :) yazacak çok şey var ama telden bu kadar yazıyorum.. :( şimdi ayakların ağzımda :) uyumaya çalışıyorsun :)
Minnak kuzuya iyi geceler :)

burcum

ay edammm maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar:
ne kadar güzel yazmışsın annesi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH güzel yazılar yazmak nasip etsin günlüğünüze :amin:

Balböceği

19 Augusto, pazar

Ay parçam kara gözüm  :love9:

Bugün bayram neşe doluyor insan  :ehi: diyecem ama olmuyor be annem keşke sevdiklerimiz de bizimle olsa ;(
Inşallah bir gün olur  :amin:  sabah kalktık evi temizledik kahvaltıya gittik  :love3:
Ha bide babanın elini öptük :) sabah yatırmadı ki baban uykunu alasın... Şimdi salliyorum. ;) uykunu al bayram toplantısına
Gidecez.....

yakışıklı asi prensim  :love9:

Balböceği

Canım oglum  :love9:

Bayramlastik eş dost akrabayla çoluk çocuk 80 kişi vardık :)

Restoranın terası cok sıcaktı buna rağmen güzel geçti :)

Sende çocuklarla oynadın :) yedik içtik güldük eğlendik :)

Sonra eve geldik sana yemek yedirdim :) çamaşırları falan topladım...
Cicilerimizi çıkardık oturuyoruz...

Böylelikle bayram finito. :)

Sevgiyle neşeyle nice bayramlar.... :love9:

Balböceği

22 ağustos, çarşamba

"20 aylığız"

Annesinin gül yüzlü nur topagi ikı yaşına doğru gidiyor
:nazar: :nazar: :nazar:
Verene ölürüm seni, Rabbim kem  gözlerden korusun :amin:
Ilk ve tek aşkımsin küçük melegim.!

nazo-58

MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olmuş paşa... :aferin:

RABBİM hep güzel günlerini yazmayı nasip etsin günlüğüne... :amin:

siz böyle yazdıkca bende hevesleniyorumm.. :hello2:

Hyıarlısıyla dogsun paşam bende yazıcam inş. :amin:

RABBİM yavrularımızı korusun güzel günlerini göstersin inş... :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Teşekkür ederiz teyzesi  :love9:

Tabiki yazacan ben yazmayanlara kızıyorum

güzel günler böyle anisiz kalmasin  :love9:

burcum

Balböceği

Aman açma  :ehi: :ehi:

Ecelin den önce olursun mazallah  :ehi: :ehi: :ehi: