Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

melek100lü

çok geçmiş olsun edacım :y25: :y25: :y25:  çok üzüldüm
canım yaaa çok ağlamıştır kıyamam yaa
ALLAH BETERİNDEN KORUMUŞ  :sad1: :sad1: :sad1:
ÇOK ŞÜKÜR GÖZÜNE DENK GELMEMİŞ  :amin: :amin:

Balböceği

amin  :amin: teyzesi cok saol bir anlik oldu  :'(
simdi iyi sukur  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: iyi olmanıza sevindim rabbim görünmez kazlardan korusun miniklerimizi inşallah :amin: :love9: :opucuk: :love9:

Balböceği

7 Haziran, Perşembe

Merhaba günlük can :) uzun zamandır yazamiyordum teknik nedenlerden dolayı :)

Oğluşum her gün bir buğday tanesi kadar büyürken çok yaramaz oldu :)

Mutfak dolabında ne var? Wc dolabında ne var? Dakika bası elimden tutuyor götürüyor  :k06:

Artık gına geldi  :cildir: ama yeter bes dakika oturamiyorum  :cildir: bir tutturmuş

Anneeeeee anneeeeee !!! Gelen giden annesi inadına konuşmuyor oğlum abla abi de, diyorum..

Yok diyor...  :cildir: yabancılarla maşallah çok iyi onlara el sallıyor öpücük atıyor sarılıyor  :ehi: :ehi:

Neler yapıyor neler :) çok şükür iyiz yaramız daha henüz tam kapanmadı ama küçüldü isallah iz falan kalmaz..

Bir haftadır malum evde fırtına kopuyor  :honk: depremler falada oluyor :(

Oğluşum Allah benim Canımı alacaksa seninkinide alsın.. Ölüm akla gelince kotu oluyorum.  :y25:

Senin anasiz kalmanı istemiyorum, Rabbim senide benide babanida korusun. Sanada biEde bisey olmasın..  :amin:   

kelebegimm

Evet Bayadir yazmıyordun eda maşallah akıllı bidigima bide senimi götürüyor dolaplara yerim yaa
Ee yaramazlıkta olacakk artık cocuk büyü
Son cümlelerin icinde amin diyorum

]

Balböceği

Sağol teyzesi buyuyoruz valla o büyürken biz yaslanıyoruz  :k06:

Fazla giremiyorum foruma aklıma geldi yazmak  :k06:  

Balböceği

11 Haziran, Pazartesi

Bir başkadır benim oğlum  :love9:

Son iki aydır evdeki sampuanlara parfümlere kafayı taktin..

Veriyorum eline ağzınla açıyorsun yerlere falan dokuyorsun  :cildir:  :cildir:

Ama korkuda basa bela demi  :ehi: sana bı bağırıyorum  :ehi: gözümün icine bakıp

Kafanı yere eğiyorsun  :ehi: kapat onun ağzını diyorum kapatıp çaktırmadan tekrar acıyorsun.  :ehi:

Onlardanda sıkılıp başka bisey istiyorsun ya delleniyorum  :cildir: neyi istediğini de tam bilmiyorum..

Allah korusun öyle maddeleri yeme içme gibi huyun yok. Bulaşık deterjanini olduğu gibi halıya döktün..  :cildir:

O halı hala yıkanacak  :suclu: nerde kalmıştık evde kurtlamadigin dolap kalmadı. Dijital tartımı bozdun.  :cildir:

Sonra saçların papaz gibi oldu babana söylüyorum Kesmiyor herif  :cildir:

İşte böyle günlük  :k06:  

Balböceği

19 Haziran, salı

Sıcak çok sıcak kavruluyoruz  :sunny: :sad1:

Allah sonunuzu hayırlı etsin  :sad1:

Sende kocaman olmaya devam ediyorsun çok yaramaz oldun çok değiştin...

Saclarını kestik. Kurtulduk bu sıkıntıdan  :k06:

Canım oğlum nar tanem, yataniyorsun sıcaktan :( su dolduruyorum Kuvete oynuyon serilinliyon. :)

Sıcaklar insanı sinirlendiryor  :cildir: sana kızıyorum sn ikide bir bisey istiyorsun.

Seni seviyorum ay yüzlüm şeker pareemmm  :love9:

Balböceği

22 Haziran, cuma

Annesinin bademli çikolatası, tadım tuzum kaymağım balım her şeyim  :love9:

18 aylık oldun  :nazar: :nazar: :nazar: binlerce kez maşallah sana  :nazar:

Ne kadar tatlı oldun  gümüşüm.. Ağabeylik sana çok yakıştı.. Görenler çok tatl olmuş diyor...:)

Oynamayı dans etmeye bayılıyorsun hadi oğlum oyna diyoruz ellerini kaldırıp oynuyorsun. :)

Düşe kalka bu gunleride gördük çok şükür  :amin:

Sicaklarla savaş ediyoruz resmen... Seni sinekler yemiş  :dontknow:

Her gün odamızı ilaçliyorum ama yinede oluyor.. Ramazanı nasıl tutacam diye düşünüyorum...  :-\.

Rabbim sabr güç kuvvet verir inşallah.. Özellikle orucluyken sabrli olmak gerekiyor.

Babannen beni cildirtiyor inşallah o mübarek günlerde çenesini tutar...  :cildir:

Yavaş yavaş temizlik yapacam. Ramazana hazırlıklar basliyacak.  :hello2:

İnşallah seninle beraber tutacağımız günlerde gelecek  :amin: sıcaklardan dolayı yemek yemiyorsun..

Rabb'ime sonsuz şükürler olsun.. İyiki seni bana vermiş... Oğluşum Ne farkettim biliyor musun? Eskisi kadar gülmediğini farkettim.  :sad1:  :crybaby2:

Ya büyüdün. Yasa evdeki ortamdan dolayı değiştin  :crybaby2: inşallah tez vakitte sen ben baban yasarız bu evde.  :amin:

Hiç bir anne böyle olmasını istemezdi...  :y25: :y25:

muhribe

yerim ben o kaymak Hakan'ı  :love9:

Eda'cım dediğin gibi evdeki gergin ortam Hakan'ı etkilemiş olabilir, neşesi azalmıştır  :sad1:

sen bol bol gezdir oğluşu, parklarda bahçelerde neşesini bulsun.

bi de zaten biliyorsundur da ne olursa olsun Hakan'ın önünde gergin şeyler yaşamamaya çalışın. onlar şimdi kaset gibi, her şeyi kayıt ediyorlar.  :sad1:

Balböceği

gezdiriyorum teyzesi elimden geldigi kadarıyla o kadınla bas basa koymamaya çalışıyorum.

Oturma, kalkma. Şunu yapma bunu etme.  :cildir: nasıl bı mahluk anlamadım..  :violent1:

Sen olda Gül  :sad1: iki gün sonra biraz daha büyüsün cocukta diyecek niye böyle ediyon diye.  :sad1:

Ayrı ayrı oturuyoruz evin icinde. Pufff nasıl bı sonumuz olacak bizim bilmiyorum..   

nazo-58

MAŞALLAH paşamıza... :nazar:

RABBİM hayırlısıyla evinede huzur verir ve paşamızın nesesi tekrar yerine gelir inş... :amin:

Bende sıcaklara dayanamıyorum :sad1: [size=78%] RABBİM yardımcımız olsun canım...[/size] :amin:

Sen canını sıkma RABBİM dogrunun yanındadır..kaynanada cenesini tutar inş Ramazanda.. :amin:

muhribe

bir arada oturup da kavga edeceğinize ayrı ayrı oturun huzurunuz olsun canım

inş Ramazan'da düzelir biraz  :amin:

Balböceği

sagol nazo teyzesi  :opucuk: âmin inşallah nolur dualarında beni unutma hamilelerin duası kabul olur..  :amin:

Bütün kavgam cocuğum için. Beni geçtim  :y25: ona yapmasın bari :(

muhribe

iyi dayanıyorsun Eda  :nazar:

Allah göstermesin biri benim çocuğuma ters davranacak gömerim duvara  :cildir:

kvalidem bi keresinde başkasının yanında "huysuz bu çocuk, kimsenin yanında durmuyor" dedi. verdim cevabını. sen çocuğa bakmayı bilmiyon ne suç atıyon çocuğuma dedim. aha desin bi daha yiyosa  :caca: