03 Mayıs , 2024, 10:02:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ellerimizle Ordugumuz orgu modelleri...

Başlatan -Butterfly-, 21 Mart , 2008, 17:57:33

« önceki - sonraki »

bengü

bunu

[eklenti yönetici tarafından silindi]
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

bunuda

bengü

birde bunu.annem cok beceriklidir örgü konusunda. :nazar: :nazar:

bengü

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 23 Mart , 2008, 23:35:57
ayhh bu kiz  modelid cok guzelmissss  :occasion5:

Bne bu cantayi yapicammmmmm ,kokos yaa tam benlikk  :k06:
kiz modelini ör ikinci belki kiz oplur he ;)cantaya valla bayildim acaba yapabilirmiyim kiz cok güzel görünüyo ama ben onu cikartamam cikartabilirsen nasil oldugunu anlatirsin ok.

-Butterfly-

bIrgull canimm  anneneeee  :nazar: :nazar: :nazar: ne guzel seyler ormussss   :aferin: elerine saglik vallaaaa.Tebrik et konusursann  ;)  Sen o mankeni nerden buldunnn  :k06: :k06: yol insan giyer kendi ustunde ceker , eminim sende daha guzel duruyordur  ;) bek  senin ustnde olan resimlerden sitiyorum bennnn ona gore  :D

Canim kiz olsun bak neler orucemm  ;D  o canta ise cok kolay hayatim . Katmerli gul yapiyorsun okadar .Gerci arkasini gormedim ama arkasini gul yapmam ben, dus yuvarlak dolgu yaparim. Bir arada canta icin sap almam gerek.  :icon_scratch: acaba diyorum boyle boyundan asmalimi yapsamm , oda hos dura bilir dimiii  ??? Fikirlerinizi bekliyorummm ... ben yapmaya basayinca kademe kademe resimlerim birgulcum  ozaman cok daha kolay anlarsin , tabi once canta icin uygun  bir ip bulmam gerek ,, birde aklima geldi aslinda pullarlada suslee bilirimm , kokos ustu bir sey cikartim ortayaaa  :ehi:

bengü

dogru ya nebileyim giydirdim iste manken aslinda eltimin ebayden almis elbise falan satiyo  kendisi ebaydede bende bunlarida cek dedim cekti. :k06:

nisan

Alıntı yapılan: Tebessüm :) - 22 Mart , 2008, 13:31:17
özgülcüm hörmetler Sen örgü bilmiyosun ya, o bakımdan :laughing7: )

sevda hocam buse hocam hörmetler :-* :D

nisaaan hoşgeldin, dün gece baktım sayfana, merak ettim ne zamandır uğramamışsın. iyisindir umarım, habersiz bırakma :opucuk:

busecim boleroyu yazlıkları çıkarınca eklersin canım, acelesi yok ;) bahsettiğin papatyalı örmeği de çok merak ettim, fotoğrafını çekince eklersin :opucuk: şal çok hoş dimi gerçekten, bakalım örmek istediklerimi bir sıraya koymam lazım, ördükçe eklerim ben de buraya ::) evet kabul ediyorum ütopik bir cümleydi :toothy10:

sevda şimdi gördüm keldiğin resmi, çok çok güzel ellerine sağlık, hörmetler :-*
merhaba canım tşk bebişimin gelmesini bekliyorum şimdilik...

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: nisan - 24 Mart , 2008, 03:01:40
Alıntı yapılan: Tebessüm :) - 22 Mart , 2008, 13:31:17
özgülcüm hörmetler Sen örgü bilmiyosun ya, o bakımdan :laughing7: )

sevda hocam buse hocam hörmetler :-* :D

nisaaan hoşgeldin, dün gece baktım sayfana, merak ettim ne zamandır uğramamışsın. iyisindir umarım, habersiz bırakma :opucuk:

busecim boleroyu yazlıkları çıkarınca eklersin canım, acelesi yok ;) bahsettiğin papatyalı örmeği de çok merak ettim, fotoğrafını çekince eklersin :opucuk: şal çok hoş dimi gerçekten, bakalım örmek istediklerimi bir sıraya koymam lazım, ördükçe eklerim ben de buraya ::) evet kabul ediyorum ütopik bir cümleydi :toothy10:

sevda şimdi gördüm keldiğin resmi, çok çok güzel ellerine sağlık, hörmetler :-*
merhaba canım tşk bebişimin gelmesini bekliyorum şimdilik...
nisancım :-* ben de bekliyorum canım, seninle :love9:

ARMAĞAN

BUNDAN SONRA BENDE BURDAYIM ARKİDİŞLER. ÇOK İYİ YAPMIŞSIN BUSECİM ELLERİNE SAĞLIK. SAYFAMIZ HAYIRLI VEDE UĞURLU OLSUN.  :hello2: :hello2:

BU ARADA BENDE ZEYNOYA BOLERO CEKET ÖRÜYORUM  BİR ARA ÇEKER KOYARIM AMA HENÜZ BİTMEDİ.
DİĞER ÖRDÜKLERİMİ VE ÖRÜLENLERİDE EKLİYCEM EN KISA ZAMANDA.

BU ARADA SEVDACIM ÇOK GÜZEL ŞEYLER KOYMUŞSUN. CANIMIZ ÇEKİYO AMA NASIL YAPICİİZ. EN GÜZELİ AYŞEGÜLÜN DEDİĞİ GİBİ SIRAYA KOYMAK. YOKSA HEPSİNİ AYNI ANDA BAŞLASAK NE ZAMAN BİTİRECEZ.

sevda

kIZLARRR FAİDELİ OLDUYSAMM AYY NE MUTLU BANA YAUVVV... ;)

BEN ŞİNCİK PAS PAS YAPIYOMM BU GİDİŞLEN PASPASCI GÜZEL OLCAMM HAAA.... :ehi: :ehi:

mavili

ne güzel örgüler bunlar herkesin eline saglık örgü bilmeyen ben de ah çekerek bakıyorum işte keşke bende örebilseydim bişeyler hem vakit geçerdi hemde güzel şeyler yapmış olurdum  :violent1:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 24 Mart , 2008, 13:15:49
BUNDAN SONRA BENDE BURDAYIM ARKİDİŞLER. ÇOK İYİ YAPMIŞSIN BUSECİM ELLERİNE SAĞLIK. SAYFAMIZ HAYIRLI VEDE UĞURLU OLSUN.  :hello2: :hello2:

BU ARADA BENDE ZEYNOYA BOLERO CEKET ÖRÜYORUM  BİR ARA ÇEKER KOYARIM AMA HENÜZ BİTMEDİ.
DİĞER ÖRDÜKLERİMİ VE ÖRÜLENLERİDE EKLİYCEM EN KISA ZAMANDA.

BU ARADA SEVDACIM ÇOK GÜZEL ŞEYLER KOYMUŞSUN. CANIMIZ ÇEKİYO AMA NASIL YAPICİİZ. EN GÜZELİ AYŞEGÜLÜN DEDİĞİ GİBİ SIRAYA KOYMAK. YOKSA HEPSİNİ AYNI ANDA BAŞLASAK NE ZAMAN BİTİRECEZ.

Sagol hayatim evet hepimize hayirli vede ugurlu olsun  :k06:

Hayatim  orerkende cek, daha anlasilir olur.. Insanlar neyi nasil ordugunude anlar, bende bundan sonra ordugum seyleri asamlariyla cekmeye calisicam anlatmak durumunda kalmamak icin .. Diger orgulenlerinde resimlerini bekliyoruz, fikir olsun bizedeee  :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: mavili - 24 Mart , 2008, 23:56:40
ne güzel örgüler bunlar herkesin eline saglık örgü bilmeyen ben de ah çekerek bakıyorum işte keşke bende örebilseydim bişeyler hem vakit geçerdi hemde güzel şeyler yapmış olurdum  :violent1:

Mavili  etrafinda bilen birileri varsa , sana yardimci ola bilirler hayatimm  :k06: ozaman sende istedigin guzellikteki seyleri ore bilirsinn  ;)

-Butterfly-

Buda benim ordugum kurbaga sapka  :k06:  Konu mankenli resim ekleyelim  :laughing7: isteyen olursa asamalariyla resim ekleye bilirim  8) Tabiki yapacak olacak arkadaslar olursa,benim tavsiyem kalin iple ormemeleri olur Birde ben ip bulamadigim icin boyle bir pembe kullanmak durumunda kaldim :D idare edin ama sonra ip bulunca degistirecegim rengini  :icon_thumright:

ARMAĞAN

BUGÜN HEPSİNİN FOTOSUNU EKLİCEM.  :icon_thumright: