bebeğini tek başına yıkayan var mı?

Başlatan ) SaMiRa (, 05 Mayıs , 2010, 13:02:52

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben ılk zamanlarda kardesımle yıkıyodum fıleye yatırıp ben yıkıyodum o su dokuyodu ama sımdı eflın hıc yıklanmak ıstemıyo buyudukce anladı cok zor yıkamak 4 kısı zor zaptedıyoruz ben tek basıma hayatta yıkayamam ::) ::)

AککORTįє

edacım hayırlı olsun canım çok sevindim  :opucuk: Rabbim kucağınada almayı nasip etsin inş  :amin: :nazar:

öncelikle bu konu için bi offfff of demek istiyorum  :sad1:

benim ballaı oğlum bir ağlıyor bir ağlıyor bir kasılıyor banyo yapmak bir işkence durumuna dönüşüyor. geriyor kendini kasıyor bacaklarını her tarafını

bi kaç kere hiç ağlamdı sonra yine  :y25:

en son soydum babiş geldi herşey hazır aldım kucağıma küvetin yanına geldik birden bi çığlık nasıl anladı anlamadım  :y25:

neden bu kadar korkuyor yada bu ne zaman geçecek tek kişi yıkamasını geçtim korkmasın bari ; feryat figan oluyor yavrum ya

konuşa konuşa zor yıkadık. of  :crybaby2:  inş en kısa zamanda alışır  :amin:

zelis

Kolay gelsin ilknurcum , boyle durumlatda insanin yikayasi bile gelmez cocugu ama mecbur , aglasada sizlasada yikanacak , insallah terkrar sevmeye bsalar suyu ,
yaz gelsin havalar isinsin belki o zaman daha cok sever canim ...

ertl

ben kızımıda oğlumuda tek yıkadım
küvetine yatırıyodum öyle yıkıyodum
file hiç kullanmadım
oğlum hiç sevm,yo zor zabtediyorum
kızım yeni yeni ağlamayı bıraktı

ama eşşimle yıkamak öncelikli tercihim  :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 07 Mayıs , 2010, 00:14:07
Kolay gelsin ilknurcum , boyle durumlatda insanin yikayasi bile gelmez cocugu ama mecbur , aglasada sizlasada yikanacak , insallah terkrar sevmeye bsalar suyu ,
yaz gelsin havalar isinsin belki o zaman daha cok sever canim ...

sağol canım valla aynen öyle

yazın günaşırı yıkanacağı içinin ister istemez sevecek te alışacak ta  :)

Balböceği

saol ilknurcumm cok saol  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu arada ilknurcum kolay gelsin cok zor desene  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

AککORTįє

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 09 Mayıs , 2010, 20:53:40
saol ilknurcumm cok saol  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu arada ilknurcum kolay gelsin cok zor desene  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

aynen canım  ::)

hayırlısıyla o günleri sende göreceksin  ;D

KUZEY

İlknurcum Allah kolaylık wersin Kuzey maşallah bayılıyor yıkanmaya üstünü çıkardığım an gülmeye başlıyor gıkı bile çıkmıyor yıkanırken keyiften dört köşe inşallah siz de en kısa zamanda yıkanmaktan hoşlanırsınız ben şimdiden 2 günde bir yıkıyorum ;)

AککORTįє

inş canım inş yaz geldi artık yıkanmalar hergün olacağı için alışır diye umut ediyorum

bende 1. 1/5 aydır 2 günde bri yıkıyorum. ondan önce 3 günde bazen 4 günde bir yıkıyordum havanın durumuna göre.

inş kuzey gibi sever  benim oğlumda. en son dün yıkadık önce bi ağladı sonra sustu hadi bakalım böle böle alışacak  ::)

KUZEY

hadi hadi maşallah oğluma Kuzeyin banyo keyfi sizin de olsun :-*

Demet_dk

10 Mayıs , 2010, 17:46:25 #40 Son düzenlenme: 20 Mayıs , 2010, 11:36:50 Demet_dk
banyo zamanı bizim içinde işkence küveti gördüğü anda ağlamaya başlıyo taa ki uyuyana kadar
önceleri bu kadar ağlamıyodu şimdi felaket  :y25:

KUZEY

Demetcim Allah kolaylık wersin zorr suyu sewmeyince alışamıyorlar :sad1:

cemre58

ilk zamanlarda ikizleri yıkarken yardım alıyordum.ama artık Defne'yi tek yıkayabiliyorum :)