08 Mayıs , 2024, 10:09:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hıdırellezi Unutmayın

Başlatan βαlκιz, 04 Mayıs , 2010, 23:46:10

« önceki - sonraki »

Aytii

canım şimcikk abdestini alıyosun akşam namazını kılıyosun kılabiliyosan yani müsaitsen ;)

sonra dileklerini bir kağıda yazıyosun bildiğin duaları okuyosun içinden ve niyet ettim Allah rızası için bu gecenin hürmetine dileklerimin kabul olmasını (amin) ve gömüyosun. sonra bozuk para al ve yine aynı yere göm. yalnız sabah uyandığında yine namazını kıl (sabah namazını) ve sonra o abdestle bismillah diyerek o topraktan dileklerini ve bozuk paranı al. bozuk parayı cüzdanına koy ve deki Allahım bol bereketli bir yıl olsun inşallah  :amin: dileklerinide dışarda bir yere toprağa göm onuda gömerken yine bismillah de

мiŁenα.

Temam hayatım.Peki yazimmi çizimmi yapim:DDD

:love9: :love7: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 05 Mayıs , 2011, 12:04:35
Temam hayatım.Peki yazimmi çizimmi yapim:DDD

canım o senin isteğine bağlı :) ben bu defa yazmayı düşünüyorum. önceki senelerde fasulye ile çizerdim sonra gömerdim onları bahçeme ama kriz var artık bakliyat pahalılaştı dermişim  :ehi: :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 11:55:23
canım şimcikk abdestini alıyosun akşam namazını kılıyosun kılabiliyosan yani müsaitsen ;)

sonra dileklerini bir kağıda yazıyosun bildiğin duaları okuyosun içinden ve niyet ettim Allah rızası için bu gecenin hürmetine dileklerimin kabul olmasını (amin) ve gömüyosun. sonra bozuk para al ve yine aynı yere göm. yalnız sabah uyandığında yine namazını kıl (sabah namazını) ve sonra o abdestle bismillah diyerek o topraktan dileklerini ve bozuk paranı al. bozuk parayı cüzdanına koy ve deki Allahım bol bereketli bir yıl olsun inşallah  :amin: dileklerinide dışarda bir yere toprağa göm onuda gömerken yine bismillah de

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

bugünmu hıdırellezz yaaa anlamadımmmmmmmmmmmmmmm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

BİÇOK KİŞİNİN BİLMEDİĞİNE İNANAMIYORUM :-ooo :-ooo :-ooo

Aytii

Alıntı yapılan: DİLVİN - 05 Mayıs , 2011, 12:57:46
bugünmu hıdırellezz yaaa anlamadımmmmmmmmmmmmmmm

evet bu akşam dilek tutuluyo  :occasion5:

✿گสЯเ_ќĮż✿

BENDE DİLEKLERİMİ DİLEDİM KAĞITLARA HEM YAZDIM HEM RESİM YAPTIM.  :amin: :amin: :amin:
RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH. YASİN KİTABIMIN ARASINA KOYUP DIŞARIYA PENCEREMİN ÖNÜNE KOYDUM.BENİM EVİM TOPRAKLI DEĞİL.
ONUN İÇİN BENDE ÖYLE YAPTIM.SABAH EZANI KALKIP ALACM.3 GÜN AYNI ŞEKİLDE TEKRARLAYACAM.SONTA GÖTÜRÜP GÖLE ATCAM  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bugun butun dileklerimde dayim olacak  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: RABBIM acil sifa versin  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 05 Mayıs , 2011, 21:07:10
BENDE DİLEKLERİMİ DİLEDİM KAĞITLARA HEM YAZDIM HEM RESİM YAPTIM.  :amin: :amin: :amin:
RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH. YASİN KİTABIMIN ARASINA KOYUP DIŞARIYA PENCEREMİN ÖNÜNE KOYDUM.BENİM EVİM TOPRAKLI DEĞİL.
ONUN İÇİN BENDE ÖYLE YAPTIM.SABAH EZANI KALKIP ALACM.3 GÜN AYNI ŞEKİLDE TEKRARLAYACAM.SONTA GÖTÜRÜP GÖLE ATCAM  :amin: :amin: :amin:

:opucuk: ne güzel düsünmüssün. dinimizde niyet çok önemlidir senin niyetine bayildim  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Mayıs , 2011, 21:18:51
bugun butun dileklerimde dayim olacak  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: RABBIM acil sifa versin  :amin: :amin: :amin: :amin:

canim nesi var dayinin geçmis olsun çok Allah sifa versin her neyi varsa  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 07:37:12

canim nesi var dayinin geçmis olsun çok Allah sifa versin her neyi varsa  :amin: :amin: :amin:

SAGOL AYTENCIM YOGUN BAKIMDA YASAM MUCADELESI VERIYOR KALBI IFLAS ETMIS  :y25:
YA BEN DUN NAMAZLARIMDA HEP DUA ETTIM IKI REKAT NAMAZ KILDIM DILEDIM KAGIDADA YAZDIM PENCEREYE KOYDUM SABAH EZANI KALKTIM YINE DILEDIM AMA NAMAZ KILAMADIM COK AGRIM VARDI SONRA TOPRAK KTUSUNUN PENCERENIN TA ONBUR TARAFTA OLDUGUNU FARKETTIM BALKON KAPISIDA DISARDAN ACILIYO CIKAMADIM YANI ANLICAN HALA PENCEREDE DURUYO OLMAZ ARTIK HERALDE EKSEM  :(

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Mayıs , 2011, 15:17:58
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Mayıs , 2011, 07:37:12

SAGOL AYTENCIM YOGUN BAKIMDA YASAM MUCADELESI VERIYOR KALBI IFLAS ETMIS  :y25:
YA BEN DUN NAMAZLARIMDA HEP DUA ETTIM IKI REKAT NAMAZ KILDIM DILEDIM KAGIDADA YAZDIM PENCEREYE KOYDUM SABAH EZANI KALKTIM YINE DILEDIM AMA NAMAZ KILAMADIM COK AGRIM VARDI SONRA TOPRAK KTUSUNUN PENCERENIN TA ONBUR TARAFTA OLDUGUNU FARKETTIM BALKON KAPISIDA DISARDAN ACILIYO CIKAMADIM YANI ANLICAN HALA PENCEREDE DURUYO OLMAZ ARTIK HERALDE EKSEM  :(

çok geçmiş olsun canım ya  :-\ şifasını bulsun inşallah  :amin: :amin: :amin: olur olur neden olmasın niyet çok önemli sen al onu git göm bir yere ;)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

OZAMAN KALKIMDE GOMIM BOZUK PARADA KOYMUSTUM ONUDA CUZDANA KOYIM  :k06:
NIYET ONEMLI YA ALLAH KABUL ETSIN CUMLEMIZINKINI  :amin:

Demet_dk

HERKESIN DILEGI KABUL OLUR INSALLAH  :amin:

DAYINA ACIL SIFALAR CANIM :amin: