1ayda çok az kilo alan bebeğim için,doktorun emzirme önerisi...

Başlatan haydibebeğim, 11 Kasım , 2010, 13:56:24

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

kızlar emzirmeye devam :icon_thumright:
sütüm halen az sağınca ama bebişim kilo almış 15 günde 400 grama yakın almış,ama günde 1-2 kere mam da veriyorum :binkybaby:

haydibebeğim

:D

kızlar dün drdaydık kızım bu yöntemle sık sık emzirme yöntemiyle 750 gr almış 1 ayda, :muzz: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

çok mutlu oldum emzirmeye devam,kızım süt çekmiyor gibi geliyor ama demek ki verimli emebiliyormuş..

SiRiNe

Cok sevindim canim bak gördunmu  :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: MasaaAllah kizina.

Bize emmiyorlar gibi geliyor ama bebeklerin cekis emme gucu cok kuvvetli,.

hadi hayirlisi emzirmeye devammmmm  bol sutlu gunler diliyorummm

gülay t.

Canım çok sevindim .Bundan sonra daha rahat olursun inşallah.

haydibebeğim

kızlar teşekkür ederim bunu başardıysam sizlerin de sayesinde başardım :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

maşallah bebişineeeeee  :nazar: :nazar:
emsin tabi sapur supurrr
her sekilde emzir canım oglumun hastalandıgında benim emmedi cok zorluk cektimm sen kim bilir nasıl sıkıntılar cekiyosundurrr
allah yardımcınn olsunnn bebişin bol bol emer inşşş :nazar: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 04 Ocak , 2011, 23:08:32
maşallah bebişineeeeee  :nazar: :nazar:
emsin tabi sapur supurrr
her sekilde emzir canım oglumun hastalandıgında benim emmedi cok zorluk cektimm sen kim bilir nasıl sıkıntılar cekiyosundurrr
allah yardımcınn olsunnn bebişin bol bol emer inşşş :nazar: :amin:

teşekkür ederim sibelcim,evet zorluk çekiyoruz ama değiyor sıpalara :D

CeRoXiMo

Benim doktorum sağarak vereceksen 4-5 saat çok uzun bir aralık, 2 saatte bir sağıp hem sütünü arttır hem göğüsleri rahatlat demişti. Ben de 3 aydır sadece sağarak besliyorum kuzuyu(amaç sürekli memeye yapışık olduğundan gaz problemini azaltmaktı-işe yaradı)