Salat-i tefriciye "mutluluk" arkadasimiz icin 4444

Başlatan Balböceği, 03 Mayıs , 2010, 11:37:06

« önceki - sonraki »

Balböceği

olsun cnm elimizden geleni yapariz bizde tam aksine 2 gundur 20 lik disim cikiyor agzimda bi hosss

:k06: :k06: :k06: :k06:

dun hic okuyamadim dunle bugun okudum artik 300 de yarin okurum

mutluluk

hamilelik nasıl gidio canım.sen italyadaymışsın

mutluluk

çok geçmiş olsun cnm bnm.yeterince okudun çok sağol

Balböceği

cnm valla sabahlari cok cok erken kalkmassam iyi yoksa midem acayip bulaniyor
geceleri elim ayagim cok fazla yaniyor p.tesi bakalim dr gitcez kayit yapcazz hayirlisi
evt cnm italyadayim evlilik icin burdayim 10. ayimdayim iste

mutluluk

aa bende 10 aylık evliyim.eşin ne iş yapıyor.ya benim daha günüm 19 sanki adet belirtilerim başlamış bile

Balböceği

benim esim abileriyle calisiyorrr is yerimiz var burda restorantlari var orda calisiyorr
ne guzel sende yeni evlisin hayirlisi olsun cnmm uzulmee inan uzulmek fayda vermiyor zarardan cok

--elif--

ya kızlar bende okumak istiyorum çok ama gerçekten fırsat bulamıyorum şimdilik 20 tane okuyabildm daha okurum inş. yazarım

mutluluk

balböceği.....1144++300

gultanesi...150

tuana16 ...100

mutluluk...600

tugba rana ...

DER!N ....777 + 100

ilkay.....

gülbanu......

ebrar....20

mutluluk

mutluluk

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 08 Mayıs , 2010, 16:32:21
benim esim abileriyle calisiyorrr is yerimiz var burda restorantlari var orda calisiyorr
ne guzel sende yeni evlisin hayirlisi olsun cnmm uzulmee inan uzulmek fayda vermiyor zarardan cok

haklısın valla.işte insanın elinde değil.yine hayırlısı.ay ne güzel.iyi ailenle berabersin enazından.

mutluluk

ebrar bu bebiş seninmi.allah bağışlasın canım

gülbanu

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 08 Mayıs , 2010, 16:19:16
olsun cnm elimizden geleni yapariz bizde tam aksine 2 gundur 20 lik disim cikiyor agzimda bi hosss

ah eda hiç sorma bu 20 lik dişleri beni öldürdü tam 8 senedir çekerim bu dişleri şiştigi zaman da bademciklerime vuruyor çok kötü yatırıyor beni.4 sene çektim birini sonra çıktıda gittim çektirdim şükür
şimdide 2 ci 20 lik diş oda 4 cü sene olacak daha çıkmadı geçen hani adanaya gidecem demiştim ya ozamanda dişçiye gittim
gömülü dişim var iki tane ikiside amaliyatlık haziran sonu gün aldık adanada olacam amaliyatı

Balböceği

Alıntı yapılan: gülbanu - 08 Mayıs , 2010, 17:40:44
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 08 Mayıs , 2010, 16:19:16

ah eda hiç sorma bu 20 lik dişleri beni öldürdü tam 8 senedir çekerim bu dişleri şiştigi zaman da bademciklerime vuruyor çok kötü yatırıyor beni.4 sene çektim birini sonra çıktıda gittim çektirdim şükür
şimdide 2 ci 20 lik diş oda 4 cü sene olacak daha çıkmadı geçen hani adanaya gidecem demiştim ya ozamanda dişçiye gittim
gömülü dişim var iki tane ikiside amaliyatlık haziran sonu gün aldık adanada olacam amaliyatı

ah cnm gecmis olsun sanada benim alt taraftaki sagdaki cikti hafif gozukuyor ondan simdilik sikayetim yok ama
sol tarafim sismiss yeni fark etiimm oda bi agriyorki tukuruk salgiliyom habireee seligim akacak haaa  :k06: :k06: :k06:
cnm rabbim sana acil sifa versinn ben ilacla macunla atlattim sag tarafii  :sad1:

gülbanu

saol canım sanada geçmiş olsun
bende ancak ameliyat olunca rahatlayacam inşlh

AyNi

bende 500 tane okurum, rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah  :amin: