15 Mayıs , 2024, 13:11:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Salat-i tefriciye "mutluluk" arkadasimiz icin 4444

Başlatan Balböceği, 03 Mayıs , 2010, 11:37:06

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bir kimse, cok önemli bir isinin veya önemli bir dileginin gerceklesmesini,
ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanin üzerinden cekilip gitmesi (kalkmasi) icin,
"Salat-i Tefriciye"yi 4444 defa okuyup,
bu mubarek Salatu Selam ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hic süphe ve tereddüt yoktur ki,
Yüce Allah, o kulunun istek ve muradinin olmasi icin hayrli bir kapi acar, hayrli bir sebep yaratir ve ona muradini verir ."

Bismillahirrahmanirrahim
Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ukadü, ve tenfericü bihil'kürabü, vetükdâ bihil'havâicü, ve tünâlü bihir'regâibü, ve hüsnül'havâtimi, ve yüsteskal'gamâmü bivechihil'ke'imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek

Rahman ve Rahim olan Allah'in adiyla.
Ey Rabbim! Senden yardim istiyorum, sana tevekkül ediyorum, benim isimin zorlugunu azalt!
Seferimin mesakkatini kolaylasdir ve beni hayrla riziklandir.
Benden her türlü serri defet. Sadrima insirah ver.Isimi kolaylasdir, dilimdeki dügümü cöz.
Ey Rabbim, kendimi, dinimi, ehlimi, malimi, akrabami ve seninle benim aramda ahiret ve dünyaya müteallik ne varsa cümlesine seni birakiyorum ve sana emanet ediyorum.
Bizim hepimizi her türlü kötülükten ve üzücü seylerden muhafaza et!
Ey kerem sahibi Rabbim! Beni ve benim beraberimdekileri muhafaza et!
Beni ve beraberimdekileri selamette kil, beni ve beraberimdekileri menzilimize ulastir ey Rabbim!
Ey Rabbim! Sana tevbe etdim, Sana sarildim, takvayi bana azik olarak ver, günahimi magfiret et, her nereye yönelirsem beni hayra yönelt

Balböceği

Arkadslar mutluluk arkadsimiz icin okuycaz okumak isteyen

siraya girsin kac kere okudugunu yazsinnn insallah rabbim kabul eder  :amin:

mutluluk

canım gördüm çok sağol.rabbim hepinizin gönlüne göre versin çok çok sağolun

tuana16

ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

Balböceği

Ben baslayim okumaya ne akdar okursam kar saat 2 ye kadar
sonra okudugumu yazarimmm once duayi bi yazimmda

tuana16

arkadaşlar bende okucam ama kaç tane okurum bilemem okuyayım yazarım...yanlız mutluluk arkadaşımızın ismi ne duaya öyle niyet edicemde

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

mutluluk

canım benim ismim saadet eşim için okutıyorum hayırlı bir işi olsun diye.çok sağolun rabbim sizlerden razı olsun  gönlünüzdekini versin :amin:

mutluluk

arkadaşlar çok ama çok sağolun.hakkınızı helal edin.sizinde olursa bana söyleyin bende size okurum.bu bana yaptığınızın karşılığını vermek isterim.iyiki varsınız

Balböceği

tuana16

amin canım rabbim seninde gönlündekini en kısa sürede verir inşallah  :amin:

Balböceği

tuanacim cnm sen okuycanmi yazarimmi listeye

kizlar abdest aldim geldim zaten isim yok saat 1 kadar yani kocam kalkana kadar insallah bol bol okurum  :D

tuana16

mutluluk

şaun o kadar sıkıntılıyım ki artık bebek istemeyi bir tarafa vermişim eşimin işi olması için dua ediyorum.rabbim herşeyin hayırlısını versin :amin:

Balböceği

Salavat-i Tefriciye

balbocegi... 20

gultanesi...

tuana16 ...