bebeğine aşı yaptıranlar

Başlatan ) SaMiRa (, 29 Nisan , 2010, 18:50:05

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

geçen ay başka hemşire yapmıştı o tut dedi bu tutma sıkma dedi anlamadım gitti allah muhafaza iğne kalır bacağında çocuğun yaa kırılır falan

) SaMiRa (

ilknur bu arada me kadar güzel çıkmışsınız maşallah maşallah bende koyayım siyah-beyaz resim yaaa.. zaten imzayı da beceremedim  ;D

βαlκιz

dövüceksin o hemşireleri  :caca: :caca:
bizde hep tuttuk 12 aylıkken bile sıkı sıkı tuttuk tutmadan nasıl yapılsın iğne
keşke iğnelerde özelde olsa sinir oluyorum saglık ocaklarına hemşirelere
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

) SaMiRa (

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 30 Nisan , 2010, 18:21:10
ilknur bu arada me kadar güzel çıkmışsınız maşallah maşallah bende koyayım siyah-beyaz resim yaaa.. zaten imzayı da beceremedim  ;D

sağol tatlım mersii  :-* sizde çok şekersiniz  ;D

vallahi son derecede ciddi bir konu bebek bu daha Allah korusn başka bi yere girse kırlsa falan dönüşü olmayan şeylere yol açabilir. kesinlikle farklı bir yetkiliyle görüş çocuk oyuncağı değil valla Allah korusun

βαlκιz

biz her aşıya gittimizde
iyi bir hemşire vardı çok ilgileniyordu tanıktı zaten
onu çagırıyoduk hemen o gelip yapıyordu
o yoksa birgün sonra gidiyorduk o yapsın diyee
diğerleri düzgün ilgilenmiyodu  :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KUZEY

4. ay aşılarımız 2 haziranda bu aşıları olup da şikayeti olan war mı?

AککORTįє

evt bende bilmek istiyorum bizimkide 17 mayısta 

DER!N

2 gün süreli huysuzluk çığlık çığlığa ağlama sıkıntıdan sayılıyorsa biz varız

Diğerlerindeki gibi yine ateş olmadı. Bacaklarını da hemen kullandı ama huzursuzdu.

KUZEY

hımm anladım canım yine huysuzluk yapıcak yane zaten çok nazlı we hareketli benim oğlan doğum yaptığımda dedeler anneanne bababanne herkes ağlamadan bile sewmeye aldı şimdi resmen kucağa alın diye nazlanıo :caca:

мiŁenα.

BİZDE 2.AY AŞILARIMIZI OLACAĞIZ..3 TANE VURUYORLAR SANIRSAM...SİZ ŞURUP İÇİRDİNİZMİ?? ÇOKMU FENA YA :sad1:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Ayşecim Kuzeyde ateş yapmadı çok şükür sadece bbacağını kolunu kıpırdattıkça ağladı nazlandı ama normalde de nazlı zaten yüksek sesten korkuyor yıkıyor ortalığı kalabalığı sevmiyor  ???

мiŁenα.

benim oğlanda kalabalığı ssevmiyor dün çok misafir vardı hiç huysuzlugu bitmedi ....ay kıyamm dokundukça acımasa bari :-\

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ben aşılardan sonra şurup veriyorum ateş yapmıyor artık aşılar ama ağrıyodur bi defada 2 tane 3 tane aşı yapılıyo kıyamam yavrularım benim bu sabah gitmeden verdim akşam yine vericem hilalde bi rahatsızlık yok gayet normal davranıyor ama benim kuzu açlığını,ağrısını,sızısını bilmiyor daha  :honk:

) SaMiRa (

bende akşam üzeri vermiştim şurup ama o saate kadar ateş olmadı sen aşıdan sonra ver istersen nolur nolmaz