29 Nisan , 2024, 20:03:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bahar Çiçekleri İyiki Doğdunuz / Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 17 Mart , 2008, 20:20:39

« önceki - sonraki »

burcu-emir

Alıntı yapılan: cerenay - 09 Mayıs , 2008, 18:32:10
emir paşamın doğumgünü kutlu olsun , biz telaştan karmaşadan giremedik foruma ,gecikmeli olarak kutlayalım.
iyiki doğdun emir paşam , nice güzel yaşlarını kutlayın inşallah...
cicilerinide güle güle giysin paşam :hello2:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:icon_flower: :occasion16: :wav:

canımsın aslıhan,sağol bitanem  :opucuk: allah tüm yavrularımızın güzel yaşlarını göstersin  :amin:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 11 Mayıs , 2008, 15:33:06
HAYIR ADALETE HİÇ BİŞİ YOLLAMADIM
SADECE ERDEME VE CUMALİYE YOLLADIM.
SÜPRİZ ERDEM VE EMİRLE ALAKALI ZATEN  :ehi:
annaaaaammm  :-ooo
daha da mirak ettiiim şimcük  ::) ::)

burcu-emir

adiloşum,öncelikle,hem anneler gününü,hemde erdemin d.gününün kutlarım,eşin ve evlatlarınla nice huzurlu yıllar geçirmen dileğiyle

erdem paşam,iyi ki doğdun,nice mutlu yıllara,sağlıkla,mutlulukla,tüm ailenle beraber geçirmen dileğiyle  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Almiş'inAnniş'i

ÖNCELİKLE ÇOOOOOOOOOKKKKKK ÖZÜR DİLİYORUM
foruma artık girmediğim için Erdem ve Emir paşalarımın doğum günlerini kaçırdım  :'(
Affedin beni lütfen  :amin:
Kalbim hep sizinle, bunu da unutmayın  :love9:

Umarım evlatlarınızla nice uzun, mutlu, huzurlu, sağlıklı bir çok doğum günü kutlarsınız
Sizleri çok SEVİYORUM  :love9:

adalet

razicim burcu cok sagolun kizlar iyiki varsiniz  :opucuk:
cegirgem pasamin pantolonu oldumu biraz buyuk gonderdim keske sort gonderseydim bu sicakta bantolun giyilrmi  :caca:

bugun nagis teyzemizin hediyesi geldi cok mutlu olduk bizi unatandirdin birde cumaliye koymus  :opucuk:

adalet

of resimler yuklenmiyor forumda bir sorun var onca resim kucltmutum  :violent1:
neyse sonra denerim

ღ°cerenay.♥.

kankacım buraya yazmamışım dün bakarmısın yaptığım işe :caca: (hakkatten bende kafa kalmadı bu günlerde)

erdem paşamın doğumgünü çoookkk kutlu olsun , büyüsün büyük adam olsun inşallah...

rabbim sağlıklı bir ömür nasip etsin , sevdiklerinden ayırmasın ...

dünüşüm kalbimiz herzaman bir ,bende fazla girmiyorum foruma , biraz dinlenmeye ihtiyacımız var ...

burcu-emir

resimlerin düzenlemesine bayıldım aslıhan.ellerine sağlık çok güzel olmuş  :alkış:

adalet

kankacim canim cok sagol bende yuklemek istedim olmadi ellerine saglik  :opucuk: :love8:
seni seviyom kanka  :k06:
cegirgem demi cok iyi olmus
nagisin bize gonderdigi hediyeleri yuklem bakalim olacakmi

adalet

nagihan

madem resim yükleyemedin
ben söyleyeyim süprizi
emir ile erdemin cicileri aynıııı ikisinin giyilmiş fotolarını koyun foruma aslıhan bir photoshoplasın ikisini yanyana koysun
çok merak ediyorum nasıl olacaklarrrr  :k06:

adalet

nagiss ben diyordumki ben bu elbiseleri bir yerden gordum nerdeeeeeeeeeee  :toothy10:cegirge oyle yapalim sonra kankam onlari birlesirir ikiz olsunhlar danalarimiz

tekradan tesekur ederiz nagis teyze  :opucuk:

nagihan

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

YAKIŞIKLI PAŞAM ERDEM PAŞAMA DOĞUM GÜNÜN KUTLU MUTLU OLSUN NİCE MUTLU SAĞLIKLI YILLARA ANNESİNİN KUZUSU

Cumaali babasına, erdem annesine benziyoru :muzz:  :muzz:  :k06:
:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

SELİN & NAZ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال