29 Nisan , 2024, 11:49:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bahar Çiçekleri İyiki Doğdunuz / Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 17 Mart , 2008, 20:20:39

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GÜZELLER GÜZELİ ADAŞIMIZ PRENSES NAZ, MUTLU YILLAR, ANNECİN SENİ İYİKİ DÜNYAYA GETİRMİŞ, İYİKİ BAHAR ÇİÇEĞİMİZ VE ARKADAŞIMIZ OLMUŞSUN MUTLU SAĞLIKLI UZUUUUUUUUN YILLARA

SELİN & NAZ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

nagihan

Alıntı yapılan: **selin** - 10 Nisan , 2008, 15:04:33
GÜZELLER GÜZELİ ADAŞIMIZ PRENSES NAZ, MUTLU YILLAR, ANNECİN SENİ İYİKİ DÜNYAYA GETİRMİŞ, İYİKİ BAHAR ÇİÇEĞİMİZ VE ARKADAŞIMIZ OLMUŞSUN MUTLU SAĞLIKLI UZUUUUUUUUN YILLARA

SELİN & NAZ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
teşekkürler selincim ve güzeller güzeli kızı naz.
kızımın adaşı size kızımla birlikte kucak dolusu öpücük ve sevgi yoluyoruz.  :opucuk: :love9: :flowers:

ღ°cerenay.♥.

doğum günün kutlu olsun bahar çiçeğim , nazlı yeğenim...

allah bahtını açık etsin , hep güzel günler gör inşallah nazlı kuzum...

adalet

nazli kuzum kinali kizim dogum gunun kutlu olsun iyiki dogmusun
guzel melek annenle babanla nice mutlu senelere  :love3:  :love7:
iyiki anneni tanimisinz senin sayende iyiki ikinizde armazdasiniz  :hieyt:

nagisim seninde anneligin birinci yili kutlu olsun arkadasim  :opucuk:

ponçik

GÜZEL FINDIK NAZ BEBEK  :flowers:
IYI KI DOGMUSSUN  :love9:
ANNENI MUTLULUKTAN
UÇURMUSSUN

nagihan

ASLIHANCIM,ADALETCİM VE GONCA HEPİNİZE GÜZEL SÖZLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
SİZLERİ SEVİYORUZ  :flowers:

adalet

emir pasam canimin ici iyiki dogmusun iyiki bizim yegnimiz olmusun
dogum gunun kutlu olsun annen babanla nice mutlu huzurlu senelere pasam

burcum cegirgem iyiki bu veletlerin sayesinde tanismisiz dost arkadas olmusuz  :opucuk:
anneligin birinci yili kutlu mutlu olsun

not ademle emir ayni gunde dogmuslar yarin kocamn dogum gunu boga burcu erkegi oy oy deyim ben sana  :k06:

nagihan

nagihan

burcu-emir

adiloşşşuum, nagişiiiim çok teşekkür ederim canlarım benim..... :opucuk:
adiloşum adem de emir gibi inatçı ise vaay senin haline bacım  :k06: zira bizimki ufacık tefecik içi dolu inatçı turşucuk kıvamında  :laughing7:

nagişiiim,beni çok mutlu ettin,hediyeni görünce çok duygulandım  :y25: benim için tel.açman yada forumdan kutlaman bile büyük birşeyken,sen bizi düşünmüşsün birde hediye almışsın.sağol canım dünüşüm,kesene ,gönlüne bereket  :love9: :love9:

burcu-emir

evvveeet gelelim hediyelerimizeeee

bu dedemizden

bu cici babaannemizden

bu basket potası halamızdan (top içine düşünce çılgın gibi bağırıp alkış kopuyor,benim kulaklar artık sağır  :k06: )

burcu-emir

bu hediyemiz yasomdan  :love9: :love8:  :opucuk: :opucuk:

bu hediyemizde nagşimden  :love3: :love3: :opucuk: :opucuk:

doğumgünü çocuğunun babası henüz gelmedi,o da ciciler almış ve süprizleri varmış  :hello2: heyecanla bekliyoruz zira emir gibi o da bugün doğumgünü çocuğu (aynı zamanda onunda doğumgünü çünkü) ben 2 boğa arasında bu gece dilek tutmayı düşünüyorum  :k06:
çekirdek aile kutlamamız bu akşam.ama hafta içinde çeşitli yerlerde doğumgünü partileri düzenlenecek emir için (velet ne şanslı) ...bu benim organizsayonum değil,herkes ayrı bir program yapıp son anda bana bildirdi bende bu arada şöför nebahat olarak emir paşanın ulaşımından sorumlu olucam  :tongue3: gelişmeleri anlatırım .şimdilik  :opucuk: