Bu forumun ilk mesajı benden

Başlatan TAVSANCIK, 11 Ocak , 2007, 16:45:10

« önceki - sonraki »

rumeysa

HOŞ GELDİN DEFNE İNŞ. BİR AN ÖNCE HAMİŞ HABERİNİ ALIRIZ HAYIRLISIYLA

BENDE HAMİŞ OLMAK İSTEYENLERDENİM VE3.5 YILLIK EVLİYİM CANIM SEN DAHA ÇOK YENİSİN SABIRLI OLMALISIN DİMİ BİR ELBET GELECEKLER...
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

defne83

rumeysacığım hoşbulduk canım... çok yeniyim ama insan sabırsızlanıyor hele bir de çevremde bir çok hamile haberi duymaya başladım bu sıralar..onlar adına çok seviniyorum ama kendi adıma üzülüyorum neden olmuyor diye gereksiz bir stres oluyor..oturup ağlıyorum çoğu zaman..Allah inş. hepimizin kucağını dünya tatlısı bebişlerle doldurur kısa zamanda, kimseyi çok bekletmesin Rabbim... :D

rumeysa

CANIM ŞU AN ANLATMIŞ OLDUGUN EVRELERİN HEPSİNİ ZAMANINDA YAŞAMIŞ BİRİ OLARAK SANA TAVSİYEM STRES YAPIPTA OTURUP GLAMA BENCE ;) BİLİYOSUNKİ HER HASTALIGIN BAŞI STRES HERŞEYE ENGEL OLUYOR BU STRES YAA :P >:( :( EN ÜYÜSÜ OLACAGINI UMUT EDİP UYGUN ZAMAN GELDİGİNDE BEBİŞLERİMİZİNDE GELECEGİNE İNANARAK BEKLEMEK CANIM

defne83

haklısın canım...mantığım anlıyor da ah birde yüreğime anlatabilsem...herkes böyle söylüyor, bende böyle söylüyorum kendime ama duygular ön plana çıkınca engellenemiyor işte..doktor hiç bir sorun olmadığını söylüyor büyük ihtimalle denk getiremiyoruz ;D umarım kısa zamanda isteyen herkesin olur...

CIGSON

Alıntı yapılan: Emine - 11 Ocak , 2007, 19:45:53
Hoşgeldin Cigson sen ne kadar oldu evleneli?

CANIM BEN 3 YILLIK EWLİYİM...HAZİRANDAN BERİ BEBK İSTİYORUZ...
SİZ DE DURUMLAR NEDİR..

minekavlak

arkadaşlar rabbim hepinizin yüzünü güldürsün.hepiniz teker teker hamiş olun emi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ÖZLEM

ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH EN KISA ZAMAN DA HABERLERİNİZİ ALIRIZ.
AMA BAZILARI YAŞI BEKLİYORLARMIŞ.ARANIZDA GENÇ OLANLAR VAR. ÜZÜLMEYİN İNŞALLAH OLUR.

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ayşe

merhaba arkadaşlar 18 yıldır evliyiz.Bizde bebek istiyoruz.Benim gibi arkadaşlarla tanışmak ve dertlerimizi paylaşmak isterim.

ღ°cerenay.♥.

allah hepinizi en kısa zamanda hamiş yapsın inşallah.dilerim hrkesin gönlündeki muradı nasipetsin.inşallah burada da sizleri yalnız bırakmayacağım. :)

rumeysa

Alıntı yapılan: ayşe - 20 Ocak , 2007, 22:13:54
merhaba arkadaşlar 18 yıldır evliyiz.Bizde bebek istiyoruz.Benim gibi arkadaşlarla tanışmak ve dertlerimizi paylaşmak isterim.

canım hoşgeldin aramıza yanlış okumadıysam 18 yıl diyorsun çok uzun bir süre özel degilse neden nedir inş. en kısa zamanda bebegini kucagına alırsın

ayşe

ne anlatayım size o kadar uzunki ilk dakikadan sorunlarımla sizi fazla sıkmş olmak istemem

ayşe

22 Ocak , 2007, 19:25:08 #41 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2007, 23:41:55 Emine
biz iki defa mikro enjeksiyon yaptırdık ilkini 1998 yılında ikincisinide bu sene yaptırdık ikiside olumsuz gecti ilk zaman herşey olumlu diyorlar ama sonuca ulaşamıyoruz demekki bizim icin böyle hayırlıymış

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: ayşe - 22 Ocak , 2007, 19:08:01
ne anlatayım size o kadar uzunki ilk dakikadan sorunlarımla sizi fazla sıkmş olmak istemem

canım paylaşmak için buradayız.gün gelir neşemizi gün gelir hüznümüzü paylaşırız,sen anlat,sıkılmayız biz  :)

rumeysa

cerenayında dedigi gibi ayşegül paylaşmak için  burdayız gerçek hayatta kimseyle paylaşamadıklarımızı burda sanal ortamda paylaşırız tabi sen istersen öpüyorum canım :hello: :hello:

tubito

Merhaba

bende yeniyi arkadaslar ve ben de bebek istiyorum 1.5 yıllık evliyim ve kasım 2006 den beri istiyoz ama çalısmalara bu sıralar baslıycaz insallah tutar  ;D

herkesin mutluluğunu sevincini hüznünü acısını paylasmaya hazırım sıkılmadan okur elimden geldiğince yardımca olmaya calısırım

öpüldünüz   ;)