27 Nisan , 2024, 22:17:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

aynen sıkılıp kalkıp kek yapıyorum kurabiye yapıyorum e haliyle alıyorum da dur demem lazımm

muhribe

bahar gelse günde 1 saat yürüyüş yaparsın yediklerini yakarsın
şimdi biraz yediklerine dikkat etmeye çalış
abur cuburu kes en azından

мiŁenα.

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 13 Ocak , 2013, 00:03:18
Alıntı yapılan: Mis Kokulularım - 08 Ocak , 2013, 18:06:14
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 07 Ocak , 2013, 23:15:05
Alıntı yapılan: Mis Kokulularım - 07 Ocak , 2013, 20:47:24
Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2013, 20:42:17
HAY SENIN SUPERONLINE KERE EMI :caca:HAT KOPOUP DURUYOR :cildir:

AYSEEEE SEN INCECIKSIN YAHU BIZE NISPEYT CIN MI GELDIN AYOL...SELMA DA KILO ALMA POTANSIYELI OLABILIRDE SENIN SANSIN YOK IKI COCUKLA :ehi:

Valla öyle he.2.Çocuğu düşünenen arkadaşlara sesleniyorum.İlki 4-5 yaşına gelsin yada çok sabırlıysanız 2.çocuğa kalkışın ;)

ayşe çok mu zor yaa. ben hem istiyorum, hem istemiyorum. eymen çok mu zorluyor seni, kız nasıl bu arada??

Benim çocuklarımın arası 2 yaş,ilk başlarda zorlanmadım.Kızımdan yana hala zorlanmıyorum.Maşallah çok akıllı uslu bir kız.
Ama oğlum kıskanıyor,kıskançlığından ne yapacağını şaşırıyor bazen sabır çektiriyor.
Ben sabırlı bir insan değilim kavga ediyoruz kardeşini hırpalamaya yelteniyor.
Günü gününü tutmuyor bazen kardeşini sahiplenip oynuyor ilgileniyor paylaşıyor bazen yanına yaklaştırmıyor.
Kardeşini hırpalayınca bağırıyorum eziliyor arada . Bu seferde ben vicdan yapıyorum.Üzülüyorum oğluma.Yani arada yaş farkı olsun durdan sustan anlasın.
Çok zorlanırsın.ben zorlanıyorum dönem dönem.

anladım, tahmin etmiştim. erkekler çok hırçın oluyorlar ya. benim kızım da çok kıskanç yanıma kimseyi yaklaştırmıyor. daha bayağı bir erken sanırım. allah (cc) herşeyin hayırlısını versin inş.

Amin canım.Hayırlı vakitte hamile kalırsın inş.
Hamilelik süreci sıkıntı değil doğumdan sonrası fena. :sad1:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

61.200 kiloyum bi ellilere düşemedim.Bide göbek var 2.zor gidiyor sanırsam  :igrenc:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

Zayiflamistim artik her goren aa nekadar zayiflamissin diyodu motive oluyodum kisa surdu  :crybaby2:

Bu ay platese de basliyodum o da yalan oldu neyse cani sagolsun ufakligin 10 ay sonra gorusmek uzere bu sayfa da  :k06:  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Şubat , 2013, 17:02:53
Zayiflamistim artik her goren aa nekadar zayiflamissin diyodu motive oluyodum kisa surdu  :crybaby2:

Bu ay platese de basliyodum o da yalan oldu neyse cani sagolsun ufakligin 10 ay sonra gorusmek uzere bu sayfa da  :k06:  :k06:

IYI İŞTE ZAYIF BAŞLADIN  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Şubat , 2013, 17:02:53

aman Nur düşündüğüne bak  :muzz: salla hem ikiside koşuşturcan bundan sonra verecen kiloları  :ehi:

fıstık

Balböceği

Kızlar özlem nerde ya en son çok morali bozukluğu  :icon_scratch:

tulayysl

iste 68500 ile baslayip 57500 e inen tulay. ta ta ta taaaammmmm

Balböceği

Tülay süpersin  :hello2: :nazar:

Yalnız sende fark ettin mi bilmiyorum kemikler hamilelikte iyice açılmış zayıflayınca daha fazla çıkıyor  :ehi:

tulayysl

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 19 Mart , 2013, 21:26:23
Tülay süpersin  :hello2: :nazar:

Yalnız sende fark ettin mi bilmiyorum kemikler hamilelikte iyice açılmış zayıflayınca daha fazla çıkıyor  :ehi:
tesrkkur ederim canim. cok sukur formuma donuyorum. dort kilo kaldi. walla acilan acildi iste toparlamaya calisiypruz edacim. senin diyet devammi kac kilo oldun

Balböceği

Öyle valla  :k06: ben 11 kilo verdim son 3 kaldı 65 inşallah hedefim  :amin: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

obezite polikliniğine gittim kızlar.

bütün kan değerlerim şeker kolestrol normal. kan değerim 14.4 , demir fazlalığı bile var. tsh,b12 her şey normal. ne eksik ne fazlası. doktor maşallah dedi  :k06:  :nazar:

diyetisyen çarşamba sabahına randevu verdi. gidicem bakalım. ve çok zayıflicam. çok fena kararlıyım. spora da başladım zaten. incecik olucam inşallah  :amin:

Balböceği

Maşallah sultanıma  :nazar: :ehi:

Hadi bakalım inşallah göreceksin o günleri  :opucuk: