29 Nisan , 2024, 04:51:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

AD                KILO      HEDEF KILO             1.HAFTA            2.HAFTA         3.HAFTA        4.HAFTA             

ÖZLEM        59.6            56                       59200
BANU            92.8           79   
EDA               78
FATMA           61.1           54
GÜLÇİN        61              50
ÖZNUR         71.9            65
SEDA             61              60
EMİNE
AYŞE             63.7           61
TÜLAY           65              60
BETÜL          64               60
ÖZNUR        82,7             75

ÖZNUR EZOCAN   GULCIN LARACROFT FATMA ECESU  ZEYTIN EMINE  BU KISIM BANA MALUM UNUTUYORUM
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

tweety0555

AD                KILO      HEDEF KILO             1.HAFTA            2.HAFTA         3.HAFTA        4.HAFTA             

ÖZLEM        59.6            56                       59200
BANU            92.8           79   
EDA               78
FATMA           61.1           54
GÜLÇİN        61              50
ÖZNUR         71.9            65
SEDA             61              60
EMİNE
AYŞE             63.7           61
TÜLAY           65              60
BETÜL          64               60                           62.6
ÖZNUR        82,7             75

ÖZNUR EZOCAN   GULCIN LARACROFT FATMA ECESU  ZEYTIN EMINE  BU KISIM BANA MALUM UNUTUYORUM
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

doğangüneş

ben tartılmadım bu gün yaa valla dün o kadar çok yemişimki utandım kendimden :honk:

yarın tartılsam olurmu ki  :suclu:

64ü geçmemişimdir inşallah.. :dontknow: :dontknow:

bu gün kendime çeki düzen vereyim sporumuda yapayım inşallah yarına bildiririm..

birde sanki çok bıkmışım diyet yapmaktan yaa istikrarımı kaybettim  :crybaby2: :crybaby2:

naapim ben akıl fikir liste verin  :ehi:

tulayysl

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Aralık , 2012, 11:02:48
SİZDEN Bİ HALT OLMAZ

Bİ BOĞAZIMIZI TUTALIM DEMİYOSUNUZ BEEEEEEEAAAAAAAA  :caca: :caca: :caca:

YİYİN YİYİNDE HERYERİNİZ VICIK VICIK YAĞ ET OLSUN  :igrenc:

LÜMBÜR LÜMBÜR HERYERİNİZDEN SALLANSIN EMİİİİİİ  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

UMARIM YETERİNCE GAZ VERMİŞİMDİR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aaa kabul etmiyorum sekerim. ben baslayalı tam 1 ay oldu ve 5.5 kg verdim. kafama koydum aynen devam inşallah.

özlem sabah 62.900 geldim ama bunu kabul etmiyorum yanlıs gibi geldi bana. sen oraya az onceki tartımı yaz bari bir zahmet canım 63400.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

süper gidiyorsun tülayım ne kalmış aramızda maşallah

bende sabah 58.1 geldim bakalım bu hafta dikkat edeyim inşallah haftada yarım kilo versem 1 ayda tamamdır

doğangüneş

tülay maşallah sübhanallah cnm  :nazar: :nazar: :nazar:

ayy bak feci gaza geldim süper oldu kilonu yazman  :opucuk: :opucuk:

ahanda bende incecik olmazsam inşallah ya rabbim yüzümü kara çıkarma  :toothy10: :toothy10:

ayşegülüm bu arada oğlum çok şaşırdı kilona anasında görmemiş ya öyle 58 leri falan diyoki

aaa anne 58 olmuş hala diyet yapıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: ay cnaım benim ya nasılda mutlu oldum teyzesini şımarttı

diyet değil 2 kilocuk paşam

hem senle çok yok aramızda 5-6 kilo canım çok kolay verirsin

gaza geliyoruz o kısım süpersi sora çabuk sönmesek pek iyi :ehi: ben bi gazla 1 kase cips yedim nagihan ne dese razıyım şimcik :ehi: :ehi:

doğangüneş

bilmiyorum bacım yaa bana bi haller oldu nazar değdi sanırım yoksam ben çok yemiyorum :suclu:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla 2 gün iyiyim 3.gün fire veriyorum

ama sporuma biraz daha dikkat ettim epeydir

kilom düşmüyor ama eşofmanlarım düşecek gibi oluyor bayılıyorum o görüntüye :muzz:  :ehi:

sıkılaşmak süper ötesi bişey yaaa  :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım aslında önemli olanda o

benimde zayıflamaktan çok sıkılaşmaya ihtiyacım var göbeğim çıktı yine

bi şekle girmem lazım bismillah deyip platese bi başlasam arkası gelecek ama ah tembellik

fıstık

Ayyy hem yaz diyosunuz hemde yazınca alınıyosunuz

Dahada gelmemde yazmamda işte hıh küstümmmmm  :'(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ben dogum kilolarimi coktan verdim hatta fazlasiylan verdim  :basardim: ama karnin slkl deil  :-\ bacaklarim sert ama göbisim kötü sallaniyo resmen azda olsa  :ehi: :ehi: napam ne edem  bilmiyom  :dontknow: mekik yapiyodum biraktim karnim aciyo diye kemer almistim hani su titresimliden bi seye yaramadi  ::) baska napsam  ??? boyum 161 kilom 56-57  :)
:nazar: :nazar:

doğangüneş

ahh o karın ahh  :caca:

benimde en büyüm derdim karın ve bel bölgem 3.bebeden sonra iicene sarktı  :-\

zamana da ihtiyacımız var cnm doğumdan 2 ya da 3 sene sonra vücut eski haline gelirmiş

inşallah bakalım ???

ben bi ara x tra gel kullandım gecen sene diyetin ilk aylarında baya işe yaradı gibi şimdi yeniden kullanıcam inşallah..bi kaç tüpte olsa kullanasım var hiç işe yaramıyosa bile sürerken ki masaj yarıyodur..
:toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 03 Aralık , 2012, 19:44:13
ahh o karın ahh  :caca:

benimde en büyüm derdim karın ve bel bölgem 3.bebeden sonra iicene sarktı  :-\

zamana da ihtiyacımız var cnm doğumdan 2 ya da 3 sene sonra vücut eski haline gelirmiş

inşallah bakalım ???

ben bi ara x tra gel kullandım gecen sene diyetin ilk aylarında baya işe yaradı gibi şimdi yeniden kullanıcam inşallah..bi kaç tüpte olsa kullanasım var hiç işe yaramıyosa bile sürerken ki masaj yarıyodur..
:toothy10: :toothy10:
bende bakim gel den bulabilirsem denerim  :k06: sen masallah 3cocuk dogurmusun normaldir bizde birincide solduk  :ehi: :ehi: ama sükür bütün cizgilerim kaybolmus  :muzz: :muzz:

tulayysl

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Aralık , 2012, 18:11:54
süper gidiyorsun tülayım ne kalmış aramızda maşallah

bende sabah 58.1 geldim bakalım bu hafta dikkat edeyim inşallah haftada yarım kilo versem 1 ayda tamamdır

saol aysegulummm.. diyet sayfamıza baktım da ooo hem diyet yapmısız hem de goturmusuz lahmacunları pideleri.. azıcık daha gaza getirirsek birbirmizi süper kilo veririz.  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Alıntı yapılan: doğangüneş - 03 Aralık , 2012, 18:22:41
tülay maşallah sübhanallah cnm  :nazar: :nazar: :nazar:

ayy bak feci gaza geldim süper oldu kilonu yazman  :opucuk: :opucuk:

ahanda bende incecik olmazsam inşallah ya rabbim yüzümü kara çıkarma  :toothy10: :toothy10:

ayşegülüm bu arada oğlum çok şaşırdı kilona anasında görmemiş ya öyle 58 leri falan diyoki

aaa anne 58 olmuş hala diyet yapıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olacak kızlar olacak azıcık kaldırın totoları yetir. bi de su ümük tutmak meselesi var tabi. napıp yapıp bol kalorili şeyden uzak durdun mu oluyor bu iş

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

işte tüm sorun bu zaten canımm  tutulmuyor

hem nagişe kızma herkes istedi birbirimize diyelim diye

sözünde duranlar hariç tabi

maşallah sen güzel kilo vermişsin aba ben tükürüğü hakedecek şeyler yapıyorum bu ara :ehi: :ehi: