16 Mayıs , 2024, 19:00:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Bluegirl

Özlem  sen nerene diyet yapiyon bacım ne göbek var ne basen
İki cocuk anası olarak gayet fit gözüküyosun  :icon_thumright:

tweety0555

sagol blue gırl boyle degıldım bu vermıs halım :opucuk:
ayseee vallahı bembeyazım kız :suclu:

doğangüneş

inandım kıs  :love9:
zaten yüzünü çok beğeniyorum güzelliğinin yanında acayip şirin yüzlüsüzn maşallah
şimdi işin içine bir de bacakların girdi
ayy açlık başıma vurdu sapıttım sanırım
:ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: doğangüneş - 22 Mayıs , 2012, 23:52:46
zaten yüzünü çok beğeniyorum güzelliğinin yanında acayip şirin yüzlüsüzn maşallah
hopppp :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayy bende yuzumu hıc guzel bulmam sagol vallahı :toothy10: sen bırde benımle sohbete baslasan varya kopamazsın benden  :tongue3: bu nasıl bır kendıne ozguvendır :toothy10:

doğangüneş

Alıntı yapılan: tweety0555 - 22 Mayıs , 2012, 23:54:43
Alıntı yapılan: doğangüneş - 22 Mayıs , 2012, 23:52:46
hopppp :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayy bende yuzumu hıc guzel bulmam sagol vallahı :toothy10: sen bırde benımle sohbete baslasan varya kopamazsın benden  :tongue3: bu nasıl bır kendıne ozguvendır :toothy10:

seni biliyorum cnm az çok takip ediyorum  :love9:
ahh ahh bende senden geri kalmazdım ama beni bu düzen bozdu işte
3.çocuktan sonra yamuldum iicene  :tongue3:
ayaklarımda uyutmaya çalışıyorum şu saat olmuş ne şartlardayım görüyor musun?
pardon okuyor musun?
:ehi: :ehi:

xxcansuxx

özlem gerçekten çok zayıflamışsın sanki önceki halini biliyormuşum gibi  :ehi: :ehi:
birisi demiş ya evet ya çok zayıflama çocuk gibi kalıyor insan boyuna göre nasıl kendini iyi hissediyorsan birde kilolar gittikçe direnç düşüyor dikkat et kendine

gerçekten çok masum bakmışsın senin ne cadı olduğunu bilsemde öyle geldin  :toothy10: :toothy10:

Pınar86

oh zayıf olmak gibisi yok :) 1,5 2 ayda 5 kilo verdim isteyince oluyormuş anladım ama tam istemek ve uygulamak deli gibi makarna seven ben makarnayı bıraktım, pilavı bıraktım beyaz ekmek yemiyorum, eğer canım çok çekerse ve günlük tahıl ihtiyacımı karşılamak için akşam saatti dışındagündüz 3 4 kaşık makarna pilav yiyiyorum akşam yemeklerinde makarna pilav hiç yemiyorum bol bol su elma sirkesi ve bitki çayı içiyorum :) şuan 55 kiloyum eşim yeter diyor ama ben 2 kilo daha vermek istiyorum inşallah vericem :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

ÖZÜM DHA KİLO VERİPTE NE YAPACAKSIN CANIM.BÖLE GAYET FİT GÖRÜNÜYRSUN.

PINAR MAŞALLAH CANIM ŞU ELMA SİRKESİNİ BENDE DENİ,CEM NASIL YAPTIN SUYUN İÇİNE KTIĞMI İÇTİN 1 KAŞIKMI İÇTİN.

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

ayşe mrb canım. ya ben şuan sana tavsiye etmem çünkü ben Ömürü emzirirken denedim ve sütümü kesmişti  :honk:

мiŁenα.

hADİ YA ZATEN SÜTÜM AZ EYMENDEKİ GİBİ DEĞİL KIZIM ŞANSSIZ OĞLUMA GÖRE O KONUDA :'(

Pınar86

evet malesef azalıyor ah bende çok sıkıntı yapardım benim de sütüm azdı ve Ömür 11 aylıkken kendiliğinden bıraktı :( çok üzüldüm sanki bir parçam eksilmişti :( sağlıkları iyi olsunda napalım Allah onlara uzun ömürler versin

bu arada sayfanıza baktım kızını çok merak ediyordum :) şükür gördüm ama kızını bir kenara koyuyorum daha büyüyüp serpilmemiş şekli tam çıkmamış :) Allah acılarını göstermesin o Eymen nedir öyle ya Allahım sen koru bayıldım minik kuşa ya ne kadar büyümüş çooook yakışıklı olmuş :) maşallah süphanallah ay yerim onu ben her hali bir tarz bir şekil öldüm öldüm :) Allahım onları sana bağışlasın canım bir ömür ailenle çok mutlu ol inşallah

fıstık

özlem gayet iyisin  :nazar:

artık daha fazla verme bu kiloda kal  :icon_thumright:

ayrıca diyetten sonra yağlı ballı ekmekleridee unut bukadar vermişsin alma artık  :k06: :k06:

ben 1 hafta önce çok güzel bir haber aldım

tartım 2.5 kilo fazla gösteriyomuş  :ehi: :ehi: :ehi:

herkes vermişsin bişi kalmamış diyodu ya tartımda gösterenemi inanıyım sizemi diyodum

eşim fabrikaya yeni tartı almış dijital özel bişi evdekilerden değil

at sen onu fazla gösteriyo 2.5-3 kilo kadar dedi  :ehi: :ehi: :ehi:

61yada 60 kiloyum 3 kilo kaldı eski kiloma ama vermicem artık böyle ii  :nazar: :muzz:

мiŁenα.

Maşallah nage :nazar:

Benim tartıda bozuk olsa keşke hatta aynalarda :ehi:

Aminn pınarcım.Rabbim yavrularımıza uzun ömür versin oğlun adı gibi uzun ömürlü sağlıklı hayırlı evlat oılsun.

İnşallah gitmez sütüm kuzum en az 1 sene emse yeter bana.

tweety0555

sagolun kızlar...canan ne cadılıgımı gordun kız :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 23 Mayıs , 2012, 14:13:27
sagolun kızlar...canan ne cadılıgımı gordun kız :k06:
ya özlem hakkını helal et cadılık değilde onun tam karşılığını bulamadım hani msjlarında cabbar tuttuğunu koparan açıkgöz bir hatun olduğunu sezdiriyorsun ordada çok masum bakmışsınya ondan öle dedim  :k06: :k06: