Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Mine Esir

hamile kaldığımda 58 kiloydum ama kilo almaya uğraşıyodum boyum 1,80 çünkü. çok zayıf görünüyodum
hamileliğimde tam 21 kilo aldım  :-\
neyseki 9,5 u gitti doğumda. eve geldiğimde 69,5 dum.. aman süt olsun bunu ye şunu ye derken 1 kilo daha aldım... sütümde olmadı yaa neyse
ama şuan 67 ye düştüm çok şükür.. bi 3-4 kg daha versem süper olcak  :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kardeşim varken 2 kilo aldım şuan 65 im  :cildir:
1.5ay sonra paşamın doğum günü acilen kilo vermem lazım  :BangHead:
en azından aldıklarımı  :cussing:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ben cornflakes yiyom her ögün aradada biseyler atistiriyom cok su iciyom bide internetten hamilelik sonrasi kemer gibi korse aldim onu takiom baya terletiyo karnimi sükür baya kilo verdim simdiden  :nazar:  :basardim:
Eski kiloma gelene kadar dayancam
:nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

güzel fikir tamda acıkıp sağa sola saldıracakken bende yiyim şimcik

melek-çağlar

son 1,5 kilom kaldı ama bir türlü gitmiyor gerçi çokta dikkat etmedim suç bende  :sad1:

muhribe

ben de hamilelik kilolarımı vermeye karar verdim. şimdiye kadar süt olsun diye dikkat etmedim ama 2 ay sonra işe başlıyorum fazlalıklarımı vermiş olmak istiyorum o zamana kadar  :amin:

melek100lü

canım biraz spor biraz dikkat zayıflamak için hepimizin bildiği şeyler emziriyormusun hala bebeğini muhribe bitki çayları süt yapıyor bolsu içmekde süt yapıyor göğüslerine susam yağı sürüncede sütoluyor yani emziriyorum diye zayıflama işini bekletmeye gerek yok bence :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

izemsevi

evet gelelim bana ben 70kilo ile hamile kaldım 12 kilo aldım 82 ile doğuma girdim doğumdan sonra eve gelince tartıldım 74e düşmüştüm ama süt olsun diye onu ye bunu ye gene 82ye çıktım 20gündür diyet yapıyorum ama kafama göre değil diyetisyene gittim o bir diyet verdi harfiyen uyguluyorum ve 20günde 4 kilo verdim çok mutluyum durmak yok yola devam eger kilolu hamiş kalmasaydım bu kadar olmazdı birde 2.çocuktaemziriyorum diye herkesin herdediğini yemiycem evlenirken 57 kiloydum 1.60 boyum var şuan%37 vücudumda yağ varmış hızlı verirsin doğum kilosunu atmak kolaydır ama yerleşmeden atmalısın dedi bu cuma kontrolüm var bakalım ne olcak

muhribe

Alıntı yapılan: melek100lü - 07 Mart , 2012, 11:57:33
canım biraz spor biraz dikkat zayıflamak için hepimizin bildiği şeyler emziriyormusun hala bebeğini muhribe bitki çayları süt yapıyor bolsu içmekde süt yapıyor göğüslerine susam yağı sürüncede sütoluyor yani emziriyorum diye zayıflama işini bekletmeye gerek yok bence :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
canım hala emziriyorum. ama bebeğim ek gıdalara başladığı için süt olsun derdim kalmadı pek. süt olsun diye hep tatlı türü şeyler yedirdiler. baklavalar, sütlü tatlılar, kaymaklar falan. eh tabi kilolar arkadaşım oldu  :k06: ben 65 kilo ile hamile kaldım. 11 kilo aldım. yani 76 ile doğum yaptım. şu an 68 kiloyum. ama 60'a kadar inmek istiyorum. hadi bakalım şans dileyin bana  ;)

Aytii

kolay gele kızlar

ben 4 ayda ne varsa kaybettim

şuan 60 kiloyum

dahada veririm diye korkuyorum

birde Oğuz artık eskisi gibi emmiyor beni

1 yaşına kadar emse bari

sonra keçi sütü veririm

Balböceği

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Mart , 2012, 14:01:26
evet gelelim bana ben 70kilo ile hamile kaldım 12 kilo aldım 82 ile doğuma girdim doğumdan sonra eve gelince tartıldım 74e düşmüştüm ama süt olsun diye onu ye bunu ye gene 82ye çıktım 20gündür diyet yapıyorum ama kafama göre değil diyetisyene gittim o bir diyet verdi harfiyen uyguluyorum ve 20günde 4 kilo verdim çok mutluyum durmak yok yola devam eger kilolu hamiş kalmasaydım bu kadar olmazdı birde 2.çocuktaemziriyorum diye herkesin herdediğini yemiycem evlenirken 57 kiloydum 1.60 boyum var şuan%37 vücudumda yağ varmış hızlı verirsin doğum kilosunu atmak kolaydır ama yerleşmeden atmalısın dedi bu cuma kontrolüm var bakalım ne olcak
Masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

gercektenden dogum kilosu cabuk gidiyor  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hadi bakalim devami gelir insallah..  :amin: :amin: :flowers: :flowers:

izemsevi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Mart , 2012, 14:09:33
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Mart , 2012, 14:01:26
Masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

gercektenden dogum kilosu cabuk gidiyor  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hadi bakalim devami gelir insallah..  :amin: :amin: :flowers: :flowers:

inşallah canım ben acayip irademe sahibimdir ve yapacağım dersem yaparım ben gayretliyim elimden geleni yapıyorum nisanda sporada yazılcam bakalım eylülde tatile gideceğiz ozamana kadar en az 65 olmam lazım

Balböceği

he he biliyorum canim hele bide tatil matil girerse araya  insan kafaya tam kouyor  8) 8)

ben 6 kilo almistim dogumda. dogumdan sonra 14 kilo verdim kafaya koydum

o zaman bide turkiye'ye gidecektik  :k06: :k06: ama simdi 4 kilo aldim 4 aydir salmistim kendimi.  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende sükür 13kilo verdim hamile öncesi kiloma az kaldi ama genede vermeye devam etcem  :muzz: :muzz: :muzz: su göbegim tam gitse iyi olcak  :caca:

bide kizlar ne sorcam ben tonbalikli salata yemistim dün kizima süt verdim cok gazi oldu inanin her dk birtt birtt osurdu  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: acaba ondanmidir  :icon_scratch:

muhribe

olabilir gülüm, zaten tonbalığını haftada birden fazla yemeyin diyorlar. çok fazla çinko içeriyormuş. hamileyken uzak durmak gerekiyormuş