09 Mayıs , 2024, 18:44:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 01 Aralık , 2011, 09:39:21
Alıntı yapılan: derbeder - 01 Aralık , 2011, 09:34:32
miray sen o kilo almissin diyenlere hiicc kulak asma, herhalde kilo alacaksin mecburen cocuk dogurdun. ayrica herkesin yapisida bir degil. bacim bu millet her turlu konusacak birsey buluyor ne de olsa. zayiflarsin zayiflamissin az kilo al derler. kilo alirsin zayifla derler. cocugun olmaz cocuk yok mu derler, olur okula baslamadi mi derler, sonra okulu bitirmedimi derler. bitirir is buldu mu derler. is bulur evlenmiyor mu derler. yani bir kisir dongu donup duruyor  :ehi: keske milletin agzi torba olsaydida sIkildigimizda buzebilseydik  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: sabah sabah güldürdün beni zehra ya Allah da seni güldürsün emi okurken ben bile yoruldum bunlar konuşurken yorulmuyolar mı ki  :ehi: :ehi:
amin canim Allah hepimizin yuzunu guldursun  :amin:
valla konusanlara sormak lazim yorulup yorulmadiklarini  :ehi:
millet merakli, hadi meraklisin diyelim neden surekli papagan gibi bazi seyleri sorup duruyorsun dimi? maksat tam olarak ne bilmiyorum. hani meraktan mi soruyorlar? karsidakinin cnaini sIkmak icin mi soruyorlar, yoksa laf olsun torba dolsun mantiginda mi soruyorlar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Miray, gecen bi kadin doktora sormus..
Kadin diyorki; 65 ile hamile kaldim 85'le dogum yaptim, sutum olsun diye yedim yedim tekrar 85 oldum.. diyordu  :-ooo

Balböceği

Alıntı yapılan: şekerlik - 02 Aralık , 2011, 16:35:28
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Aralık , 2011, 00:52:18
Miray, gecen bi kadin doktora sormus..
Kadin diyorki; 65 ile hamile kaldim 85'le dogum yaptim, sutum olsun diye yedim yedim tekrar 85 oldum.. diyordu  :-ooo

demee :-ooo  :-ooo  :-ooo yok kız o kadarda değilim  ;)  ;D
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

derbeder

AlıntıGünde 10 dakikanızı ayırarak ayda 10 kilo verin!

Hep o halini kurduğunuz ideal bedene kavuşmak için günde sadece 10 dakikanızı ayırmanız yeterli. Hemen deneyin, bir an önce güzelliğinize kavuşun.
Peki siz böyle bir başlık gördüğünüzde ya da duyduğunuz da buna inanıyor musunuz? Gerçekten de mucizevi formullerle uzun yıllar içinde aldığınız o kilolardan bir anda kurtulabileceğinize inanıyor musunuz? Bu yazının başlığını gördüğünüzde neden okumak için tıkladınız? Benim bu iddia ile neler saçmalıyor olduğumu mu merak ettiniz, yoksa gerçekten de işe yarar bir formul olabileceğini mi merak ettiniz?
Hayır böyle bir şey yok , kim nederse desin, sağlıklı olarak hiç bir ilaçta, otta, diyette...de yok. Bunların hepsi reklam kokan sözler. Ancak sağlıksız bir formulle olacak işler bunlar. Hızlı bir şekilde kilo vermeniz bir kandırmacadan başka bir şey değildir. Verseniz bile çok sağlıksızdır. Çok kısa bir sürede fazlasıyla alırsınız . Defalarca denediğiniz bu kandırmaca yöntemlerle bir gün gelir boşu boşuna kendinize '' YAPAMAYACAĞIM'' '' BAŞARISIZIM'' damgasını vurursunuz.
Şunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın, zayıflayarak sağlığınıza ve güzelliğinize kavuşamazsınız. Sağlıklı ve güzel olarak zayıflayabilirsiniz. Bu bir süreçtir, yeni bir yaşam tarzıdır ve bunu gerçek anlamda yaşamaya başladığınızda çok keyifli ve eğlencelidir.
Kilolu olmaka kader değildir, kilolu olmak bir alışkanlıktır. Bu güne kadar pek çok kişi uzun yıllardan sonra düşünce ve alışkanlıkların değiştirerek forma girdi. İsterseniz bunu siz de başarabilirsiniz. Yeterki bunu heyecanla isteyin. Sonrada kendiniz üzerinde farkındalık kazanın. Kendinizi inceleyin, içinize dönün hangi açlığınızı yemeklerle doyurmaya çalışıyorsunuz, hangi sabitleşen düşüncelerinizle bedeninizi de şişiriyorsunuz bulun. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını araştırın, yeni tadlar deneyin. Kendinize sağlıklı olma izni verin.
Hızlı ve kolay yöntemlerle kilo vermenin sahte cazibesine kapılmak sizi oyalamaktan başka bir şey yapmaz. Sağlıklı olarak bir yılda 40 kilo verebilirsiniz. Bu süreçte yeni düşünce ve yaşam tarzınız alışkanlık haline geldiği içinde geri dönüşünüz olmaz. Yaşamınızın geri kalan yıllarını düşündüğünüzde, bir yıl hiç de uzun bir süreç değildir. Düşünsenize geçen sene bugün başlamış olsaydınız bugün ideal kilonuzdaydınız. Şimdi başlarsanız da seneye bugün sağlıklı ve ideal kilonuzda olacaksınız. Kendinize sağlıklı ve güzel olma izni verin. Çünkü siz buna değersiniz.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ve bugün tetrıda 64.5 u gördüm sonunda çok şükür

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 09 Haziran , 2011, 14:52:16
                  ŞUANKİ KİLO          HEDEF KİLO
BÜŞRA***********78**********65

EDA*************76**********68

TUBA************74.700*******66

TÜLİN************70**********60

NESRIN***********68.400******65

PINAR************69**********60

AYŞEGÜL**********69**********65

EBRU*************68**********60

SERPİL***********65***********60

DEMET_DK********64***********56

NAGEHAN*********62***********58

SAHRA***********61.500********55

ÖZLEM***********61.300 ********60

SERRA-EMİNE******60************57

İLKNUR***********59************56 

SELMA************58.800 ********56

ZELIS*************57************55

NURAY************56************53

BALKIZ************56********* **50

FORMUNA KAVUŞANLAR     

AYŞE*************56

ASELSARE*********60

gülferi çıkardım hamiş die :binkybaby:

burdaki hedef kiloma ulaştım
şimdi sıra  2. hedefimde hedef 62

aresimmm

beni de ekleyin.nurgül 69 dum şimdi 60 oldum.hedefim 58 olmak.

aresimmm

ayşegül nasıl verdin kiloları?benim emzirme bitti.kilolar gitmiyor.ya da çok az gidiyor.sizler neler yapıyorsunuz?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: aresimmm - 05 Aralık , 2011, 19:32:27
beni de ekleyin.nurgül 69 dum şimdi 60 oldum.hedefim 58 olmak.

canım yukardaki liste eski aslında yeniden güncelleyelim..ben şimdilik borç oruçlarımı tutuyorum kilo vermek için bi çabam yok ama fazladan yememeye çalışıyorum
önceden nasıl olsa emziriyorum diye ne bulsam yiyordum şimdi daha dikkatliyim
hala amziriyorum bide oğlum çok hareketli maşallah emekliyor hep ayakta durmak istiyor,gece sık uyanıp emiyor heralde ondan gidiyor kilolar :muzz:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

5 ARALIK  tarihinde güncellenmiştir

ŞİMDİKİ KİLO                HEDEF KİLO              
ayşegül*************64.5**************59
nurgül**************60****************58

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aysegul canim benide yaz  :k06: aslinda hamilelik oncesi kiloma kavustum  :basardim: 59la hamis kalmistim ama ben 55 olmak istiyorum  :laughing7: :laughing7:
suan 59um 55 olmak istiyorum  :-*
ve hedefim gobegimi eritmek hergun mekik cekicem yediklerime dikkat edicem bakalim nezaman gidecek bu kilolar  :) :)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

FeHi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

5 ARALIK  tarihinde güncellenmiştir

ŞİMDİKİ KİLO                HEDEF KİLO              
ayşegül*************64.5**************59
nurgül**************60****************58
AYNUR*************59*************55

Balböceği

yav bin nirdeyim  :ehi: baskulumu eller aldi yakinda gelirse kilomu ogrenir yazarim  :muzz: