Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Balböceği

valla bilmiyorummm bakalim rabbim ne gostercekkk  :k06: :k06:

fıstık

amin canım hayırlısı neyse onu versin

fıstık

06 Mayıs , 2010, 00:52:56 #77 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2010, 01:00:26 fıstık
Kızlar diyetteyken kilo vermemiz zaman zaman dururmuş yani diyet yaparmışız ama bi dönem kilo veremezmişiz

Bu durum 6-8 hafta olabilirmiş burda yapmamız gereken asla pes etmemek diyete devam etmek ama arada vücudumuzuda ödüllendirmemiz

gerekirmiş yani haftada ya da on günde bir diyetimizi bozabiliriz ve canımızın istediği şeyi yiyebiliriz anlamına geliyo tabiiii abartmadan

mesela bir dilim bol kremalı yaş pasta yiyebiliriz süper değil mi yada koca bir dilim pizza  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

polaire

Ferda liste için teşekkür ederim denemeye çalışıcam. İnşallah işe yarar ben artık yaza ve yüzmeye bırakmıştım kiloları ama yok olacak gibi değil beklemeyle olacak iş değil. Benim sorunum midem çok genişledi ne yesem tokluk hissedemez oldum. En azından bu 1-2 ay içinde midemi küçültüp birkaç kilo verirsem yazın yüzerek daha kolay veririm yoksa yazında birden aç yaşamak zor olur.

βαlκιz

aa bende varım listede neyse dursun zayıflamak istiyorum
ama hiçbirşey yapmıyorum zayıflamak için
neyse bakalım zayıflıycakmıyım tartılırım yakında yine bakim kaç gram vermişim yada kaç kilo olmuşum  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

evet balkız sende varsın canım listede çıkart dersen çıkartırım problem değil ama en alttasın nasılsa boşver kalsın

şahsen ben senin rakamı gördükçe hırslanıyorum :k06:

evet kızlar pazartesi yenilenecek listemiz o yüzden pazartesi tartılmayı unutmayın tamam mı öpüyorum hepinizideeeeeeeeeeeee :opucuk:

unicornn

beni de alın listeye  :dontknow:
66 yım hedef 60  :-ooo  :amin:  :basardim:  :suclu:
:hungry:
:occasion14:

NADİRE

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE YENİ OLDUM. GÜZEL BİR SİTE VE HERKES ANNE GALİBA :) BEN 12 OCAKTA DOGUM YAPTIM 3850 KG BİR DÜNYALAR TATLISI OGLUM OLDU ŞUAN 4 AYLIK ÇOK SEVİMLİ :) DUYGULARIN EN ZİRVEDE YAŞANDIGI ZAMAN ANNE OLDUGUNDUN ZAMAN BU YÜZDEN ÇOK MUTLUYUM :) BEN 74 KİLO İLE DOGUM YAPTIM :( AMA ŞUAN 58 KİLOYUM KİLOMDAN MEMNUNUM AMA ........... GÖBEK GİTMİYOR :( BUNUN ÇARESİNİ BİLEN BİRİ VARMI :( ÇALIŞTIGIM İÇİN SPORA GİTME SIRFATIM ZATEN OLMUYOR :((

βαlκιz

benim yanlarım var simitlerim onlar nasıl gitcek acaba  :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

unicorn senide listeye dahil edicem canım merak etme

nadire hoşgeldin canım aramıza kilon gayet iyi zaten zayıflamak istemiyorsun göbek şikayetin var

balkızla ikinize tek bişi iyi gelir o da hergün düzenli olarak mekik çekmek maalesef başka türlü göbüş ve simit gitmeeeeeeeeeezzzzz  :sad1:

NADİRE

öylemii dersinn :) mekik çekicek zamanım hiç yok :( nasıl yatıyorum nasıl kalkıyorum bilmiyorum  :'(

fıstık

NESLİHAN___________87,5

BALBÖCEĞİM________80

TUĞBARANA_________78

FERDA2_____________68.5

FISTIK_____________68.4

UNICORN____________66     Hoşgeldin  :flowers:

SELCAN_____________66

BALKIZ_____________58

fıstık

o zaman eğer ofiste çalışıyorsan şunu yapabilirsin karnını içeriye çekip iyice 3-4 saniye bekleyip bırak bunu günde 100 kere yap aklına geldikçe

bu arada allah bağışlasın oğlunu uzun ömürlü sağlıklı mutlu bi bebek olsun :amin: :amin:

βαlκιz

miray

evet mekik göbek eritmede birebir ama hergün düzenli olarak yapmak gerekiyo  :icon_thumright: