27 Nisan , 2024, 14:39:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

miray

sabah ac karnına limonlu ılık su yagları eritiyo  :icon_thumright:

ferda2

yaktın beni fıstık 52 dakikadır yerlerde sürünüyorum kendi çapımda hareket yapıyorum ama mekikte zorlanıyorum para haracamadan nasıl kolay mekik çekilir kızlar kayserili olaraktan merakediyorum kalçalarım ve bacaklarım bir de kollarımda yanmalar var ama göbekte tık yok sanırım çok yağlanmış ben hamilelikte 14.500gr aldım doğum yaapalı 4 ay oldu ikinci doğumum tabi onuda belirteyim doğuma 78.600 ile gitmiştim şimdi 68.500 geliyorum şu 5 kilodan kurtulursam ne mutlu bana şaka maka ama yaz geldi dayandı kapıya diyeti sporu ve suyu bırakmamak lazım kızları uyutunca hareket yapıyorum inşlh veririz şu yağları bu arada fıstık kiloları yazmayı iyi düşünmüşsün saol canım inşlh erim erim erirsin :toothy10:

fıstık

04 Mayıs , 2010, 12:11:50 #62 Son düzenlenme: 04 Mayıs , 2010, 12:17:18 fıstık
eee nasıl gidiyo diyetler bakalım bende şu zencefil çayını içmeye başladım faydası olacak mı bilmiyorum umarım olur

zayıflar mıyım bilmiyorum ama uzun zaman kabızdım bu çay işe yaradı rahatladım doğrusu

haydi ferda bir iki bir iki devam yansın kollar bacaklar göbüşler erisin yağlar gitsin kilolar

bende hırs yaptım ferda seninle başabaş gidiyoruz bakalım hangimiz zayıflayacak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

Alıntı yapılan: ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪ - 04 Mayıs , 2010, 09:36:56
sabah ac karnına limonlu ılık su yagları eritiyo  :icon_thumright:

tavsiyen için teşekkürler canım

fıstık

sporumu yaptım duşumu aldım etiformumu yedim oturdum bilgisayar başına kimse bişi yazmamış çok üzüldüm

kızlar yaptığınız kürleri ve diyetleri yazarsanız çok sevinicem sıcak ve bol su içmek dışında neler yapıyosunuz paylaşın bakalım

fıstık

kızlar çok mutluyum sabah tartıldım 68.200 geldim gram gramda olsa gidiyo kilolar

ama pazartesiye kadar tartılmıcam söz verdim kendime bu ay sonunda 66 yı görürsem benden mutlusu olmıcak

polaire

Alıntı yapılan: ferda2 - 27 Nisan , 2010, 22:14:51
ben de rejim yapmaya çalışanlardanım ama adet oluyorum kilom arttı adetim bitince eskiye inermi ben 68 kiloyum 63 e düşmek istiyorum ben önceden çoooook yiyordum şimdi daha az yiyorum ama tatlıyı seviyorum emzirirken ayda 2 kilo verdiren diyeti yapmaya çalışıyorum haftada 4 yada 3 kez kendimce spor yapıyorum 20 dakika ile 40 dakika arasında değişiyor kilom ama şimdi ara vrdim ben ve kızlarım hastayız :honk:

Emzirirken ayda 2 kilo verdiren diyeti yazabilirmisin?

DİLVİN

kızlar emınım çoğumuzda basen ve popo vardır

ben 100 sağ 100 sol 100 de popomu duvara vuruyorum

komık oluyorum amaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yağlarım erısın diye yapıyorummmm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Mayıs , 2010, 13:51:21
İLK LİSTEMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN

NESLİHAN___________87,5

BALBÖCEĞİM________80

TUĞBARANA_________78

FISTIK_____________68.4

FERDA2_____________68

SELCAN_____________66

BALKIZ_____________58

listemiz kilolulardan baslamis vay be ikinci siradayimmm  su hamile kalipta kilo verenlerden olsam keske
yada keske kicim degilde karnim buyuse heppp  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

şişeceksınnn edacımmm

dobicikk olcannn

o zaman ben çokkkktan zayıf olmuş olcammm

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

insallah ama dua edindeee karnim sissin hepppp ya ben bude iri kemikliyim  sukur 80 kiloyum ama belli etmiyomm  :basardim: karnim sisinde iri yari olcam kemiklerim iyice buyuyecekk cok tirstimm  :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 23:20:26
insallah ama dua edindeee karnim sissin hepppp ya ben bude iri kemikliyim  sukur 80 kiloyum ama belli etmiyomm  :basardim: karnim sisinde iri yari olcam kemiklerim iyice buyuyecekk cok tirstimm  :ehi: :ehi: :ehi:

korkma korma verırsınnn  :ehi: :ehi: :ehi:

yanı 110 kılo olursun heralde 9 ay sonunda

biraz zor olacak ama verırsın

ama oğluş senı yorarsa 3-4 aya kalmaz ıner kıloların :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 05 Mayıs , 2010, 23:24:43
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 23:20:26

korkma korma verırsınnn  :ehi: :ehi: :ehi:

yanı 110 kılo olursun heralde 9 ay sonunda

biraz zor olacak ama verırsın

ama oğluş senı yorarsa 3-4 aya kalmaz ıner kıloların :k06:
insallah aman kiloyu kafama takmiyomm hayirli bi hamilelik olsundaaa  :amin:

artik 110 olursakda baba bizden korkarrr rabbim onu korusun o zaman artik belini bihininimi kirarim elini kolunumu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ferda2

SABAH:
* 50 gr. peynir
* İki dilim ekmek (tam buğday)
* Haftada iki defa bir adet yumurta
* Domates (kabuğu soyulmuş) VEYA
* Bir bardak süt
* Sekiz kaşık mısır gevreği
* Bir adet elma

ARA ÖĞÜN:
* İki elma veya iki kivi veya iki armut + Komposto

ÖĞLE:
* Bir kase çorba
* Bir tabak sebze yemeği (ıspanak, fasulye, kabak)
* Bir kase yoğurt
* Bir dilim ekmek
* Domates

ARA ÖĞÜN (15.00):
* Bir kase komposto (kurutulmuş meyvelerden yapın. Komposto yaparken şeker koymayın. Yapılan kompostonun kurutulmuş meyve tanelerini de yiyin.)

ARA ÖĞÜN (17.00):
* İki elma veya iki armut (kabukları soyulmuş)
* 1 kase komposto

AKŞAM:
* Bir kase çorba
* 350 gr. balık veya bir tavuk göğsü
VEYA
* Bir tavuk butu veya beş köfte
* Bir dilim ekmek
* Salata

ARA:
* İki elma veya iki kivi
* 1 kase meyve kompostosu

canım sayfada açmıştım emziriken ayda 2 kilo verin diye

fıstık

balböceğim hamile kalırsan artık 110 mu olursun yoksa 120 mi bilmiyorum

ama yok ya kilolu hamile kalanlar pek kilo almıyolar 6-8 falan alıyolar zaten doktorda almana izin vermez

gidecek bu kilolar ha gayret kızlar