28 Nisan , 2024, 21:28:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

--elif--

DER!N

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Nisan , 2010, 14:46:38

bu da benim kizimin ana kucagi yeni aldim 120€ esprit markasi oldugu icin ve burda pahali ana kucaklari....

çok şıkmış hayırlısıyla gelsinde minik eciş tatiş yapsın koltuğunda  :amin:

< ESLAL >

ebrarcım safety baby bizimkinin markası ve ilknurcum dediği gibi oto koltuğu ana kucağı puset die geçiyor canım dur fotosunuda eklim  :D

< ESLAL >

< ESLAL >

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: DER!N - 21 Nisan , 2010, 16:14:21
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Nisan , 2010, 14:46:38

bu da benim kizimin ana kucagi yeni aldim 120€ esprit markasi oldugu icin ve burda pahali ana kucaklari....

çok şıkmış hayırlısıyla gelsinde minik eciş tatiş yapsın koltuğunda  :amin:

amin cnm insallah  :amin: :amin:

--elif--

9 aydan sonra kullanılamıyorsa büyük almak daha mantıklı olur heralde zaten 5e girecek

çağınım

onlar 9 aydan sonra kullanılmıyo bizim ki 3 aylık itibariylre oturuluyo 18 kg a kadar şimd büyüdüğü için pedini çıkarrtık koltuk genişledii

--elif--

korkarım bizim kız ondada durmaz kucak ister  :ehi: çünkü bi yere giderken çığlık çığlığa kucakta bile durmuyo  :cildir:

< ESLAL >

evt ebrarcım bu saatten sonra büyük almak daha mantıklı biz doğumdan önce aldık ve sürekli kullanıyoruz evdede iyi oldu rahat ediyo çok kucağıma almıyorum bende gündüz ya ayaklarımda ya bunda gece ya beşikte ya yanımda  :ehi: :ehi: ne kaddar alternatifliyiz anam  :toothy10: :toothy10:

KUZEY

Ezgicim bize işlemiyor hiç bir şey illahi kucak  :nazar:

) SaMiRa (

slm arkadaşlarr...  :hello2:  ne düşündüm şimdi bu oto koltukları zorunlu olacak ya arabası olanlar alacak koltuktan ama olmayanlar mecbur toplu taşıma araçlarını kullanacaklar o zaman bebekleri nasıl zaptedecekler acaba toplu taşımayada zorunlu olacak mı olursa nasıl olacak ??  :icon_scratch: ??? :dontknow:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

o biraz zor toplu tasimalarda bide oto koltugu mu tasincak bence gerek yok ......sacma olur yaniii

) SaMiRa (

ee can güvenliği değilmi sonuçta nasıl olacak madem yasa çıkıyooo  ???

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bilmiyorum cnm nasil olcak ama öyle oldugunu düsünsene her yere oto koltugunu mu tasicaksin yaninda yani o anlamda zor bencee...ona bakarsan aslinda toplu tasimalarda koltuk sayisina göre insan almalarai lazim ama minibüsler hep agzina kadar tiklim tiklim  uyan kimse yok ki ....